Jebane Ptaki

27 listopada, 2009, Autor:

Dobry kurwa wieczór !

Tak jak obiecałem piszę o jebanych ptakach.

Ja naprawdę lubię ptaki. Czaple lubię, dzięcioła lubię a dlaczego ? Bo są kurwa nad rzeką albo w lesie a nie kurwa w mieście. Po kiego wała są ptaki w mieście ? Pewnie kurwa nie wiecie, to ja Wam powiem. Otóż są po to aby kurwa obsrać wszystko i wszystkich jak leci.  W dużych miastach zmorą są gołębie, w niektórych dzielnicach odpada użytkowanie balkonu, tak potrafią zajebać swoimi gównami balkonik, że grila to tam raczej nie zrobisz. No kurwa na Saskiej to mi gniazdo uwiły jak nie wychodziłem przez dwa tygodnie na balkon, a nie wychodziłem bo zasrany cały był i bałem się ptasiej grypy. Kurwa nawet jajka tam zniosły. Nie bały się dzwoneczków, nie bały się jebanych wiatraczków, później nawet opanowały lądowanie jak helikopter, kiedy zainstalowałem kolce antyptakowe. Ale to nie wszystko. Oczywiście emeryci – społecznicy dolewają oliwy do mojego wewnętrznego ognia. Bo przecież zawsze znajdzie się jeden zjebany beret, który musi ptaszki dokarmić. No i kółeczko się zamyka – babcia dokarmia ptaszki, więcej ptaszków przylatuje, babcia więcej chlebka rzuca i tak do zasranej śmierci aż kurwa wszystkie parapety, chodniki, pomniki i jebane balkony będą zajebane do cna. Oczywiście kurwa przy parkingu też muszą rosnąć jebane drzewa, na których siadają jebane ptaki, wiją jebane gniazda i srają na samochody. O tak to już kurwa ich zasrana natura im dyktuje, że samochód jest kurwa chyba za milion punktów jak na niego nasrają. Zawsze ale to kurwa zawsze jedno gówno na masce się znajdzie.

Na koniec dodam, że wkurwia mnie także dokarmianie ptaków w ZOO. Wyraźnie jest napisane „nie dokarmiać zwierząt ale jebani ludzie przynoszą chleb i dają bachorom żeby te karmiły te jebane biedne ptaki, które nie powinny jeść chleba bo to kurwa nie jest ich naturalny pokarm, tylko robaki, ziarno i inne chuje powinny wpierdalać a Ci emeryci chcąc dobrze szkodzą.

Jeszcze powiem, żebyście sobie wpisali w google „ffffffuuuuu” i wybrali grafikę. Znajdziecie komiksy o gościu, który coś robi a zawsze mu nie wyjdzie czy coś się spierdoli i ma megawkurwa krzycząc od „FUCK”   FFFFFUUUU…..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zwierzęta

komentarze 2 do “Jebane Ptaki”

  1.  Kircia pisze:
    27 listopada, 2009 o godzinie 16:56

    Też mnie to wkurwia. Najgorzej jak idziesz ulicą, a tu nasrają na ciebie. Ja na szczęście nie mieszkam w mieście, ale w centrach miast wiele budynków jest kompletnie zasranych.

  2.  luke">luke pisze:
    3 czerwca, 2010 o godzinie 03:02

    ten felieton mnie rozpierdolił i natchnął zeby opisac jak mnie osrajduchy wkurwiły

Napisz komentarz