Co mnie wkurwia ?

25 listopada, 2009, Autor:

Witam,

Chciałbym dziś opowiedzieć Wam o moim wkurwianiu. Kiedy się zaczęło ? Otóż zaczęło się bardzo wcześnie bo już w żłobku. Tak tak kurwa, nie przesłyszeliście się bo już w jebanym żłobku panie potrafiły mnie wkurwić tym, że robiły masowe „wysadzanie” wszystkich bachorów na nocniki. Dzięki temu moimi pierwszymi wspomnieniami z życia w wieku dwóch lat jest masa bachorów na raz srająca w nocniki w ciemnym pomieszczeniu. No kurwa kto to wymyślił ? Bardzo mnie to wkurwiało, że muszę srać razem z 30 innymi osobami na raz w jednym pokoju, każdy metr od siebie. Zajebiście.

Co wkurwia mnie dziś ? Oto dziś wkurwia mnie każdego dnia jebany sąsiad, który wychodzi ze swoim jebanym pieskiem o jebanej 5:45 rano. Ale dlaczego to mnie wkurwia pewnie się już zastanawiacie. To ja wam już piszę. Od jakiegoś czasu mieszkam na jebanym parterze mając okno 20cm od domofonu i kurwa o każdej porze dnia i nocy słyszę jak jebani sąsiedzi napierdalają kody do swoich mieszkań i panie napierdalają obcasami po korytarzu. Idzie zima więc będę osiągał szczyty wkurwienia bo dojdzie jeszcze tupanie butami aby śnieg odpadł. Wracając do sąsiada z pieskiem. Oto ten przekutas wychodzi z zawszonym kundlem co parę godzin, ale o 6:00 jak stanie pod domofonem czyli pod moim oknem i woła „Klipsio ! Chodź tutaj! No idziesz czy nie ?!?! Do cholery ile mam czekać ?!?! No widzicie go jaki uparty ?!?! Chodź tutaj ?!? On nie woła, on NAPIERDALA. Napierdala tak przez 15 minut do psa, który go olewa i stoi dwa metry dalej na trawniku. Jakby nie mógł: a) wziąć go na ręce bo to jebany york, b) wziąć go na jebaną smycz. Kiedyś kurwa ja zrobię rozwiązanie C) wyję przez okno i wykurwię takiego kopa temu jebanemu kundlowi, że się potoczy prosto do wejścia i odbiegnę krzycząc „GOOOLL !!! KURWAAAAAA !”

Następnym razem napiszę o jebanych ptakach. Teraz już kończę, bo się wkurwicie, że za dużo do czytania jest.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 8,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

komentarze 3 do “Co mnie wkurwia ?”

 1.  Marks pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 18:36

  kiedyś słyszałem monolog właścicielki z psem która pytała go czy wystraszył się niedobrego pana (w tym przypadku mnie idącego po chodniku)

 2.  Tarta pisze:
  25 listopada, 2009 o godzinie 18:40

  miło się tak odstresować :) Gwoli pocieszenia dodam, że też mam poejabnych sąsiadów, ale o tym to już kiedy indziej

 3.  Anonim pisze:
  28 stycznia, 2011 o godzinie 15:17

  zajebiste,ale sie posmiałem,heheheheh,kurwa ja tez mialem takie wiksy kiedys

Napisz komentarz