NFZ…..I NIC WIECEJ

19 listopada, 2009, Autor:

To jest wpis z wersją audio:

      ASPIRYNA_NFZ.mp3

No kurwa mać! Tego kurwa już za wiele miałem umówienie badanie gastrologiczne kurwa….w przychodni w piątek tzn. jutro na 10.30 i co kurwa oni tam wymyślili już wam mówię…A wiec na badanie czekałem jakieś 2miechy i się kurwa nie doczekałem mogę kurwa umrzeć bo ich to chuj obchodzi i proszę sobie wyobrazić ze dziś o godzinie kurwa 6 rano zadzwonili do mnie by poinformować mnie do jasne cholery ze badanie się nie odbędzie bo jakaś pani wyjebała mi jakieś kurwa punkty i kurwa do końca roku nie będą lekarze przyjmować i co najgorsze za to będą mieć płacone… do chuja nędzy……Powiedzcie mi kurwa czy ci ludzie maja coś nie równego pod czaszką by o kurwa 6-tej rano informować śpiącego człowieka ze badanie  kurwa nie odbędzie się tak jak by do jasnego chuja nie mogli zadzwonić o np; 9-stej a chuj..tam..i te jakieś punkty co im ta baba zapierdoliła czy chuj wie co oni z tym robią …kurwa mac…można się na to wszytko nie źle wkurwić ..i w ogolę do dupy z NFZ…..ok

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,43 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Audiowkurwy, Firmy, Zdrowie

1 komentarz do “NFZ…..I NIC WIECEJ”

  1.  lukasz26stg pisze:
    27 lutego, 2010 o godzinie 18:11

    Matce mojego dziecka wyznaczono termin poważnego badania ginekologicznego na 7 dni przed terminem porodu!!! no kurwa. Lekarz prowadzący i tak powiedział że nie dotrzyma w ciąży do badania. A po drugie gdyby nawet dotrzymała i wynniki były by złe to już nic sie nie da zrobić. Kurwa to po co my płacimy to jebane ubezpieczenie i pierdolone podatki? no kurwa po co?

Napisz komentarz