Surfing

9 listopada, 2009, Autor:

Ja pierdole!

Rozchorowałem się w ostatni weekend, co było robić, włączyłem TV, oglądam, przełączam, trafiłem na film dokumentalny o surfingu. Cała historia tego sportu, od początku aż po dziś dzień, życiorysy najwspanialszych surferów, w tym tragicznie zmarłego Marka Foo. Oglądam, piękne zdjęcia, zapierające dech w piersiach sceny, po prostu cudeńko. W tym momencie przyszedł do mnie mój brat, widzi, że coś oglądam, patrzy i mówi:

– No super. A teraz popatrz za okno.

Patrzę i…

KURWA JEGO MAĆ!!!

Ja pierdole w jakim my kraju żyjemy! Tam gdzieś ludzie pływają w oceanach, ich jedynym zmartwieniem jest to, czy dzisiaj będzie wysoka fala czy znów bryndza i nie popływamy, a tu? W tym zajebanym, smutnym kraju ciągle kurwa leje, a jak nie leje to mgła, a jak nie mgła to mżawka, a jak nie mżawka to jebany przymrozek, a jak nie przymrozek to kurwa mróz na całego, a jak odwilż to znowu chlapa, i potem znowu deszcz, i lód, i kurwa totalny syf, sól, brud, szaro, buro, ponuro, piździ, leje, wieje, zimno kurwa, do dupy wszystko, ja pierdole. Praca chujowa, wszystko bez sensu, człowiek tylko chory, zmartwiony, wkurwiony, niespełniony. Gdybym kurwa raz w życiu wygrał w totolotka wyniósłbym się stąd daleko, kurwa jak najdalej, ale nie, nie mogę trafić tej jebanej szóstki. Raz kurwa trafiłem trójkę. I muszę siedzieć w tym jebanym kraju, wkurwiać się na wszystko, codziennie mijać tysiące podobnie wkurwionych ludzi, chrząkających, stękających, zziębniętych, zmartwionych, przygnębionych, przybitych tą całą chujowością i brakiem perspektyw. I jeszcze jakiś kryzys jebany, i kurwa świńska grypa, i bezrobotni w stanach, i kurwa straszą wszędzie, że będzie gorzej, i kurwa coraz zimniej i ciemniej, i kurwa znów Żanet Kaleta w radiu szprycuje się laktacytem, i kurwa w telewizji co nie włącze to same jebane reklamy, i kurwa wszystko kurwa drogie jest, i kurwa polityków to już słuchać kurwa nie mogę. I jeszcze mi jakiś surfing będą pokazywać, żebym się jeszcze bardziej wkurwiał!

KURWA!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 20 raz(y), średnia ocen: 9,70 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Życie

komentarze 2 do “Surfing”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    9 listopada, 2009 o godzinie 20:06

    Jezuss…..!!Toż kurwa katastrofa !Nic tylko jebnąć sobie kurwa kulką w łeb! Tylko kurwa znowu problem nie można kupić broni w sklepie!A totolotek to chyba największe przekleństwo gdy do główniej wygranej zgłasza się 100osób!!!

  2.  WysokiObces pisze:
    9 listopada, 2009 o godzinie 21:37

    ależ kurwa masz racje Ziutek..apogeum wkurwa

Napisz komentarz