Bąk…!Owad,zabawka czy złap puki ciepły…!

30 października, 2009, Autor:

Bąk…ale taki kurwa puszczany z dupy ! Ludzie kurwa! Ja rozumiem można się zjebać dla samej kurwa przyjemności ,można puścić bąka głośnego, cichego czy cichociemnego, można też o zapachu kwiatów czy siarkowodoru czy zgniłego starego jajca takie są najgorsze! Ale czy kurwa wypada się zjebać w miejscu publicznym? Kurwa, nie nie wypada to dlaczego niektórzy kurwa tego nie szanują? Jeszcze kurwa pół biedy jak ktoś se jebnie cichego i bez zapachowego ale kurwa głośnego i capiącego to już kurwa szczyt bezczelności! Kurwa to co mi się kurwa przydarzyło w windzie to mógłbym tylko zrobić jedno wyjebać gostkowi z dyni w łeb!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Zachowanie

komentarze 2 do “Bąk…!Owad,zabawka czy złap puki ciepły…!”

  1.  admin pisze:
    30 października, 2009 o godzinie 06:01

    Mi się kiedyś przytrafiła gorsza historia. Było to jakieś 10 lat temu, gdy robiłem kurs na prawo jazdy. Umówiłem się z instruktorem na którąś godzinę, wsiadam do auta, jedziemy w miasto. Deszczyk popaduje, więc okna zamknięte. Nagle czuć smród. I to kurwa taki smród, że ja pierdolę. I oboje wiemy, że to on puścił bąka. Ale zero „Przepraszam, wymsknęło mi się”, nic, po prostu udawanie, że nic się nie stało. W zamkniętym aucie, kurwa, mało co się nie udusiłem. A ten skurwiel nawet nie mrugnął okiem. Ja pierdolę!

  2.  Marks pisze:
    25 listopada, 2009 o godzinie 18:56

    haha o kurwa aż to sobie wyobraziłem

Napisz komentarz