Krowy w aucie

9 lipca, 2009, Autor:

Co to sie dzieje na tych ulicach? Jadę sobie lewym pasem, a tu kurwa ktoś przede mną 50 km/h. Kurwa jest od tego prawy pas i niech tym jedzie suka!

Faceci to tez jeżdżą jak baby – kurwa jak nie umiecie jeździć to nie wsiadajcie do auta, kto wam dal prawa jazdy? No kto kurwa mać? Poza miastem to samo, tylko takie jebane suki potrafią człowieka wkurwić na maxa. Albo bura suka włącza kierunkowskaz na samym skrzyżowaniu.

pozdro. aktiv

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 4,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Samochody

komentarze 3 do “Krowy w aucie”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  9 lipca, 2009 o godzinie 22:28

  ja..tacy są najlepsi a najlepsze jest to że kurwa taki jędze ci tym lewym pasem i kurwa nie zjedzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee……………..!!!!!!!!!!!!! ja to czasami mam taką …..kurwa chęć takiego kierowce puknąć z tyłu w lewy bok przy kole by się taki chuj obrócił kilka razy na drodze to by się nauczył jeździć po ulicach!!! ale tak nie wolno…

 2.  anonim pisze:
  10 lipca, 2009 o godzinie 09:20

  Ja kurwa żesz mać mam tak samo z tymi ciulami na lewym pasie…Najczęściej jest to baba albo stary dziadyga w kapeluszu poruszający się superbryką marki Daewoo Tico lub Matiz.

 3.  ASPIRYNA pisze:
  10 lipca, 2009 o godzinie 11:36

  …….albo na drodze (autostradzie)jakTIR wyprzedza TIR-a kurwa ludzie ci to wręcz potrafią zatamowac ruch na drodze a najgorsze jest to ze ty lewym pasem zapierdalasz 160km a taki chuj ci zmieni pas nagle!!!!! kurwa

Napisz komentarz