Kolejka u lekarza!!

8 lipca, 2009, Autor:

Kurwaaaaa, kurwaaaaaa, kurwaaaaaa…..!!!

Zapisałem się na 16.40 do lekarza i wiecie co – ten blady chuj w białym kitlu przyjął mnie o 17.30…. jak mu zwróciłem uwagę to powiedział mi, że nie muszę tu przychodzić!!

Powiedzcie czy ci ludzie kurwa po studiach które tatuś i mamusia z reguły załatwili za kasę albo na kartki nie maja za krzty kurwa szacunku dla innych? Skoro się umawiam i zapisuje na 16.40 tydzień wcześniej to kurwa o tej porze ma mnie chuj przyjąć, za to ma płacone, a nie kurwa później bo się spóźnił do roboty !! Co za ludzie, niech im kurwa rząd pozabiera te ciepłe pensyjiki i niech kurwa wyjadą do tej Anglii robić. Skurwysyny, żeby tyle czekać??!!!!!!!!!!!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Zdrowie

komentarze 2 do “Kolejka u lekarza!!”

  1.  Ziutek pisze:
    9 lipca, 2009 o godzinie 07:33

    Mnie to też zawsze wkurza. Od dawna nie byłem co prawda u państwowego lekarza, ale pare lat temu jak musiałem coś załatwić i mi się spieszyło, bo chciałem tam pójść przed pracą, raz dwa odebrać jakiś papierek i tyle, to myślałem, że mnie coś trafi. Przylazłem przed 8mą, myślę sobie, będę pierwszy w kolejce, super. Gówno, cała armia emerytów już tam kiblowała przed drzwiami. Siadam, czekam, minuty mijają, minęła godzina otwarcia gabinetu, dalej czekam, mija kwadrans, dalej czekam, mija drugi kwadrans, dalej czekam, mija trzeci kwadrans, kurwa, i dopiero ta cipa przylazi. I zero przepraszam, wielka pani, kurwa, wchodzi do gabinetu, trzaska drzwiami, jeszcze fochy stroi i wazniaka struga. Nic tylko w ryj przypierdolić! I nic z tym nie zrobisz, bo to tobie zależy na tym świstku, i musisz czekać aż ci ta pizda zrobi łaskę i przyjdzie do pracy i może cie przyjmie. Kurwa co za jebany kraj!!!

  2.  ASPIRYNA pisze:
    9 lipca, 2009 o godzinie 22:21

    no właśnie …..i tylko się modlić by mieć dobre zdrowie ja bardzo rzadko chodzę do lekarza raz do roku na badania kontrolne ..ale jak mam iść to kurwa ..chuj mnie zalewa…i te kurwa emeryty ..pchają się przed ciebie ,są wszędzie gdzie byś kurwa nie popatrzał…po sam horyzont i jak siedzisz te swoje godziny na holu to słyszysz jak pierdolą o swoich kurwa chorobach i wynalazkach a co drugi to jest kurwa tak chory że tylko słyszysz o jakiś nowych chorobach i jeden przed drugiego który jest kurwa najbardziej chory ja pierdole …..

Napisz komentarz