Korki

18 czerwca, 2009, Autor:

Jak ja kocham jechać do centrum miasta w Katowicach w godzinach szczytu kurwa!! Ludzie, to niesamowite jak to  miasto jest rozkopane, robią tu kurwa drugi Paryż!! Remonty dróg w tym mieście trwają kurwa latami!! A to co teraz dojebali na asfalcie to jeden dupny parking, tak kurwa pozwężali jezdnie, że teraz jest gdzie zaparkować ale dojechać do wyznaczonego miejsca zajmuje godziny!! Zastanawiam się jaki pseudo-projektant wymyślił to, by z dwóch pasów zrobić jeden, a drugi poświecić na parkingi! Kurwa ludzie! Zakrawa to na pomstę do diabła!! Czy ci pseudo architekci są kurwa bez wyobraźni? Czy nie mozna w tym syfie wybudowac jednego dupnego wielopozomowego parkingu czy to jest kurwa takie trudne? Korki zaczynają sie już przed Katowicami własnie wybieram sie do centrum i jak kurwa nie wroce tu przed 18sta to znaczy ze rozjebałm te centrum w pizdu!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 6,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Samochody

komentarze 2 do “Korki”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  18 czerwca, 2009 o godzinie 18:23

  admin…początek był taki „Korki samochodowe kurwa a nie inne” proszę cię nie majstruj przy moich postach bo wróciłem ..z korka!!!

  Ale i tak dziekuje Ci ze jestes taki wspanialomyslny i wygladziles moj post. Fajnie, bo ja jestem taka niezguła życiowa i nie wiem gdzie się stawia przecinki. Dzieki wielkie.

 2.  ASPIRYNA pisze:
  19 czerwca, 2009 o godzinie 16:22

  admin-ku kurwa mać…proszę cie, namawiam, nie majstruj KURWA przy moich postach bo se łapki poparzysz!!!!
  a co do interpunkcji to bardzo ci dziękuję, że angażujesz się w moje posty z poważaniem ASPIRYNA

Napisz komentarz