Margaret Thatcher

15 czerwca, 2009, Autor:

Od kilku dni słyszę co chwilę w wiadomościach radiowych o tym, jak to Margaret Thatcher przewróciła się w swoim domu i złamała sobie rękę. Przewieziono ją do szpitala, gdzie lekarze zalecili pozostawienie jej na noc. Następnego dnia pacjentka nie czuła się jednak w pełni sił i po konsultacji z synem byłej premier Wielkiej Brytanii postanowiono, że zostanie w szpitalu jeszcze jeden dzień, dla pewności.

A kogo to kurwa obchodzi?!?!?!

No ja nie mogę!

Ja wiem kim była ta osoba, ile znaczyła dla Anglii, a przez to dla całego świata. Ale ta starsza pani jest od przeszło dwudziestu paru lat na emeryturze. Czy to naprawdę jest wiadomość dla każdego wydania wiadomości, że były premier czy ktoś tam złamał sobie rękę? Jeszcze żeby to raz podali, ale po kiego grzyba informują mnie ciągle, że jeszcze jeden dzień zostanie w szpitalu, albo że ją pod gipsem swędzi i że lekarze postanowili, że będą ją całą noc drapać. Ludzie, kurwa, czy Angoli interesowałaby wiadomość, że np Wojciech Jaruzelski potknął się na chodniku i zwichnął sobie kostkę, a potem przewieziony został do szpitala? Zaręczam, że reakcja byłaby taka: „WHAT THE FUCK?”. A kto to jest Wojciech Jaruzelski? I co to nas w ogóle obchodzi?

Rozumiem, że po wyborach do Europarlamentu ilość informacji do przekazania w wiadomościach znacząco się zmniejszyła, ale jeśli już naprawdę nie ma żadnych nowych wieści, to niech nie zapychają serwisu czym popadnie, niech raczej skrócą wydanie i powiedzą „Przepraszamy, dzisiaj nie wydarzyło się nic ciekawego, w końcu! Zamiast bzdurnych wiadomości nadamy więc jakąś przyjemną muzykę”.

Po cholere mi wiadomości o złamanej ręce Margaret Thatcher?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Aktualności, Przedmioty, Telewizja i radio

1 komentarz do “Margaret Thatcher”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    15 czerwca, 2009 o godzinie 23:14

    a po chuj ci kurwa taka wiadomość mnie się tez kurwa do niczego ona nie przydała i nie przyda! muszą czymś karmić ciemny naród mamy przecież kryzys nawet kurwa w sklepie mięsnym wszyscy kurwa mówią o tym że ta pani się kurwa potknęła i się wypierdoliła i złamała se kurwa rękę ..mnie to wkurwia dlaczego my kurwa mamy więcej informacji ze świata niż z własnego podwórka dlaczego się wszyscy tym podniecają i nie powiedzą że ojcu Rydzykowi się radio kurwa spaliło albo że ktoś mu wino wyżłopał ! kurwa ..i jak tu się nie wkurwiać…

Napisz komentarz