Mężczyźni

21 maja, 2009, Autor:

Dobry wieczór,

Mam świadomość, że niniejsza strona jest mocno zmaskulinizowana, i nagroda miesiąca nie dla mnie, ale… wkurwiają mnie nieodpowiedzialni faceci!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 7,45 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Ludzie

komentarze 4 do “Mężczyźni”

 1.  Jozin z Bazin pisze:
  21 maja, 2009 o godzinie 22:59

  Mnie tez, ale… zmien moze tytul na „nieodpowiedzialni mezczyzni” :)
  Teraz brzmi troche prowokujaco jak naglowek artykulu na onecie :P

 2.  admin pisze:
  22 maja, 2009 o godzinie 14:14

  Na megawkurw.pl jest równouprawnienie. O nagrode miesiąca może walczyć każdy.
  :-)

 3.  Asar Un Nefer pisze:
  23 maja, 2009 o godzinie 18:31

  A mnie wkurwiają głupie kobiety, kobiety które nie myślą. Takie jak ta, która stworzyła ten wpis. Wkurwiają ją nieodpowiedzialni faceci. I kropka. I co kurwa dalej? Jak mam się do tego odnieść? A kobiety nieodpowiedzialne jej nie wkurwiają? Typowy przykład tego jak nieodpowiedzialne z natury są kobiety. Walnie taka wpis, bez żadnej wartości merytorycznej i myśli, że ktoś się z tego ucieszy. Idź, koleżanko ze sprejem na miasto i napisz na murze „Faceci to chuje”. Make a difference!

 4.  Mr. Proper pisze:
  24 maja, 2009 o godzinie 00:39

  Pierdolisz jak stara panna Asar. Poskladaj jeszcze raz literki, przygryz jezyczek i wytez rozumek. Napisala ze wkurwiaja ja nieodpowiedzialni faceci. Nie widze w tym nic zlego. A Ty odbierasz to jako „faceci to chuje”. Mnie np. wkurwiaja puste laski co nie znaczy ze uwazam ze wszystkie laski sa puste. Kapujesz czy jeszcze cos trzeba Ci wytlumaczyc?

Napisz komentarz