Megawkurwiająca TeleVizja i inne

29 kwietnia, 2009, Autor:

Pamiętam jak byłem młody, i na osiedlu założyli kablówkę. Było tam coś takiego jak MTV. Pozwólcie że rozwinę skrót dla tych co są trochę młodsi i mogą nie wiedzieć – MUSIC TeleVision. Nie chcę się rozpisywać, ale Kurwa co to jest teraz?? Żenujące programy dla zidiociałej młodzieży aMERYKAŃSKIEJ + zero muzyki. Jaki jest profil odbiorców? Bo ja nie wiem. Rozumiem, ktoś nie widział jeszcze, to może oglądnąć, raz, drugi, ale Kurwa to jest MTV a nie Megawkurwiająca TeenageVision.
Okej, mogę przecież nie oglądać i przełączyć na coś innego…pstryk..’ViVa’……kurwa…pstryk…’4FunTv’… no rzesz ja p…… pstryk…..

w końcu coś się znajdzie, ale wkurwiające jest to, że tyczy się to dużej ilości dziedzin w TV, nie tylko muzyki, gdzie promuje się największy badziew i chłam bez wartości (który może być od czasu do czasu spoko w odpowiednich dawkach). Może ja się jeszcze przez to przebiję i jakoś odszukam co chce, ale tak sobie wyobrażam sforę tłustych bachorów przed tv popijających chipsy kolą, myślących że największym autorytetem w Polsce jest Doda, najlepszy kabaret to dziennik jak mówią o politykach, a sport kojarzy im się z zawodami w Fifę 20xx organizowanej przez miejscową Galerię. Trzon naszego kraju za kilka lat.

Może koloryzuję, ale wkurwia mnie to i tak.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Telewizja i radio

komentarze 2 do “Megawkurwiająca TeleVizja i inne”

  1.  Zajac pisze:
    29 kwietnia, 2009 o godzinie 11:58

    Święta kurwa racja. MTV zrobiło się kurewsko debilne.

  2.  Marks pisze:
    24 listopada, 2009 o godzinie 17:12

    Prawda w chuj!

Napisz komentarz