o czym można pisać ?

2 lutego, 2023, Autor:

Nie można o LPG+, żydach, Andrzeju Dupie, ukraińskich kurwach, kościele, zjebie lewackim papieżu, pierdlonym starym jebanym kotojebcy z Żoliborza, o jebanym premierze, który łże na każdym kroku, nie można nawet pochwalić Putina za to, że ma jaja i ma w dupie zachodnie sankcje.

 

O czym pisać Drogi Megawkurwie, żeby mi do drzwi nie zastukało ABW lub cioty z OMZRiK kurwa ich jebana lewacka mać!!!

Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Admin informuje, Aktualności

komentarze 2 do “o czym można pisać ?”

 1.  NIwpistuuuNIwoko pisze:
  7 lutego, 2023 o godzinie 14:16

  O wszystkim można ale najpierw trzeba było wymienić polską szmatę choćby na białoruską (mowa o paszporcie), wtedy do każdego naszego normalnego – internetowego – wywodu na temat prawdy w prawdzie dokładają jeszcze premie i nagrody z pochwałkami na czele. Bezpieka do Polski wróciła, pasie się nawet spoko i nie winna jest w całości bezpieka tylko chuje, które na to głosowały a że zjebów mentalnych w Polsce minimo 80% (bez wliczania najchodźców ze wschodu) to masz co masz. Wiele razy pisałem – nikt nie wierzył – chujów dostawałem – cegły odbierałem … a pisałem, że jedynym sposobem na poprawę losu w Polsce jest z Polski wypierdalać i to nie na zachód. Naród niegdyś Polski jest w 100% nienaprawialny, tu 90% imbecyli ma iloraz inteligencji poniżej średniej u płazów. Z byle gówna się cieszy, byle gówno ma, byle główno źre, byle gówno widziało i w byle gównie było a wrogów Polaczki mają już nawet przed własnym lustrem. Arogancja, agresja, pedałowatość, ciotowatość, wyzysk, cwaniactwo, pijactwo, kurestwo. Czy, Wy kiedykolwiek słyszeliście aby w jakimkolwiek innym kraju gówniarze wąchali i brali dopalacze? Nie? No w właśnie!
  Tylko u Was nad ściekiem zwanym Wisełką wałkownia trwa w całości. Polska istnieje ale już tylko w książkach z historii, niestety.
  Zobaczcie, wstawiam fotę z Austrii z roku 2020, jak byk widać paliwko po 4zł a u nas kurwa przygłupom do telewizorów trąbili, że mamy najtaniej, buhahahahha!
  Polacy stali się głąbami, którym można wcisnąć już każdy kit i co najgorsze, ci Polacy wiecznie są zadowoleni. Ja prywatnie ten trend nazywam psychopatycznym-masochizmem, w skrócie pscyho-mas i się zgadza, masa w Polsce jest psycho i tylko burknij prawdę komuś w oczy to od razu „siedzisz” a siedzisz bo „prawa” w Polsce jest zakazana, prawem ścigana.

  Gdy na Allegro ganiałem kanciarzy handlujących podrobionymi towarami to mi allegro konto zablokowało pod pretekstem nieodebrania kilku paczek i już nie odblokowało ale gdy tysiące ludzi w chuja robią na towarach podrobionych to wsio zgodne z prawem.

  Polska jest krajem wiodącym i przodującym we wszelakich zakłamaniach prawa, nadużyciach i legalnym rolowaniu. Nigeria Dwa, tyle że z logo UE i z białymi murzynami zdolnymi zapierdalać od świtu do nocy za 5euro/h.

  Dawno temu żałowałem tych jamochłonów inteligentnych jak rasa małp, dziś kibicuję Andrzejowi i premierkowi, niech jebią tych durniów aż nie będą mieli czym się zrzygać lub posrać, ratki za chałupki po 1000 euro, paliwko po 4 euro, fajki po 10 euro, gorzała po 20 euro, jebać po całości, niech kwiczą, ja za granicą poza UE mam wtedy HBO COMEDY za free! Bardzo dobrze, dojebać, ujebać, sił nie szczędzić!

  Co drugi kurwa singiel z wyboru, co trzeci pedałkuje, co czwarta lesbijkuje, wydziaranych po uszy, co piąty przygłup z IQ poniżej punktów 5, nad czym tu się użalać, co??

  W Polsce normalnych ludzi (sumiennych, uczciwych, szanownych, kochanych) zostało poniżej 5% i ta cyferka kurczy się z miesiąca na miesiąc bo w tym spierdolonym cyrku nie da się żyć!!!!

  Polacy przestali rozumować pismo czytane, przestali rozumować słowa mówione, każdy rozumuje wszystko po swojemu. Jeden wielki mentalny burdel.

  Moja kuzynka lat 40 jedzie właśnie do mnie bo w Warszawce zajebanej pracy nie mogła znaleć, pracy i mieszkania. Oferty dla kucharzy zawodowych z doświadczeniem 15-20 lat na poziomie 20zł/h a najem kawalerki w cenach 2200-2400zł + opłaty + często nawet kaucja razy dwa od ręki. Pojebowo i tyle! U mnie ma kawalerkę w centrum za 800zł + opłaty, paliwko po 2.20zł, fajki po 3.50zł i zarobi w suchym minimum 2200zł. Te 2200zł tutaj w przeliczeniu na warszawskie to byłoby jakieś 12000zł, albowiem za 2200zł tutaj można tyle samo co w Warszawie za 12000zł, taki jest przelicznik.

  Jebać Unię i exPolskę, szkoda nerwów, zdrowia i życia.

 2.  luke pisze:
  7 lutego, 2023 o godzinie 17:45

  nie ucz ojca dzieci robić – 14 lat na emigracji tylko do Polski przyjechałem sobie odpocząć i mam ….

Napisz komentarz