Dziki

19 marca, 2019, Autor:

Jak ja nie lubię tych jebanych dzików. U mnie w okolicy to strach iść do lasu (szczególnie wieczorem i w nocy) bo mogą bez powodu zaatakować dziki. Już 2 razy mi psa zagryzły, gdy oddalił się od mojego domu. Na dodatek pola poryją, skurwysyny. Mam wielką nadzieję że myśliwi zajmą się tym ścierwem, a ci jebani obrońcy dzików niech doświadczą na własnej skórze jakie to ich zdaniem są fajne zwierzątka, że aż trzeba ich przez złem chronić.
Pamiętajcie: Dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zwierzęta

komentarze 3 do “Dziki”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  19 marca, 2019 o godzinie 22:56

  Bardzo mi się podobało, jak na fejsie ludzie oklejali sobie profilówki naklejkami z dzikami. Potem psami i petardami… i po jakimś czasie zorientowali się jakie to jest śmieszne i wkleili wszystko naraz.
  W telewizji hurr durr, zabijają dziki, myśliwi to mordercy, jakby to wcale nie działo się co roku:D

 2.  Faquś pisze:
  21 marca, 2019 o godzinie 08:57

  Jebac dziki, jak jesienią szedlem na wybory to przy lawce stal dzik. Godzina 17.na poczatku myslalem ze to pies wielki, bo oksy nie na nosie, ale tak patrze, a to kurwa monstrualne przeciez jest. Ale obsralem zbroje wtedy. Jeszcze z babcia wtedy szedlem to nawet jak szybko wiac nie bylo. Na szczęście dzik przecial nam chodnik i poszedl w swoja strone. Ale co zesrany bylem to moje.

 3.  Samuraiko pisze:
  22 marca, 2019 o godzinie 19:35

  I co w końcu z tymi polowaniami? Jeszcze nie otrąbili sukcesów i premii pieniężnych?

Napisz komentarz