Demonstracje

18 grudnia, 2016, Autor:

Na pewno każdy z was widział w Tv co się odpierdala ( mam na myśli te demonstracje ). Zastanawiam się już sam na kogo kierować wkurwienie. Z jednej strony Kaczor ma trochę racji, i te cipy dziennikarskie powinny mieć ograniczoną swobodę ruchu bo chodzą gdzie im się podoba i są wręcz chamsko nachalni.

Kolejna rzecz o ten pomysł z obniżeniem emerytur. O ile fakt zabrania pieniędzy chociaż części tych kurw mi się podoba, o tyle wydaje mi się ten pomysł niedopracowany.  I na pewno kasa do cudzej kieszeni wpadnie.

„Mam 80 lat, i nie jestem w stanie przeżyć za 2000 miesięcznie” Jebany skurwiel, nie pamiętam imienia tego chuja co to powiedział. Ale z miejsca bym mu sztuczne zęby wybił. Ludzie po 1300 dostają i jakoś żyją, mając w domu osoby niepełnosprawne. A ten skurwysyn co zdążył się nakraść za 2000 tysiące by nie dał rady ?

 

I dziwi mnie że się tak pierdolą policjanci z demonstrantami. Powinni ich zimną wodą oblać i rozgonić. Przy minusowej temperaturze odechciałoby im się siedzieć tam i mordy wydzierać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Biurokracja

komentarzy 5 do “Demonstracje”

 1.  Krol Bober V Zberezny">Krol Bober V Zberezny pisze:
  18 grudnia, 2016 o godzinie 12:59

  Chodzi przede wszystkim o to, że te skurwesyny z platformy zaczeli krzyczeć na całą salę „wolne media” na rozmowie dotyczącej budżetu RP, jeden gość przyszedł z transparentem, więc z naturalnych powodów marszałek chciał go wyprosić – i chwali mu się to – wcale nie odebrał mu wolności wypowiedzi, ale te jego gderania nie wniosły nic do tematu. Temat dziennikarzy w sejmie owszem jest warty obgadania, ale no już bez jaj.. a najbardziej wkurwia mnie to jak taki dupek pieprzy nie od rzeczy na mównicy a cała platforma się z tego śmieje.. kurwa co za wieśniactwo

  Moim zdaniem mimo wszystko PIS powinien odłożyć te rozmowy na jutro (wczoraj), bo po prostu widać jak to wypadło w oczach narodu. Chyba nie na ręke im wywoływać powstanie przeciwko samemu sobie xd. Ten mówca z PO być może był umyślnie wyznaczony jako ten co ma zrobić aferę, wtedy jego partia zyska przychylność ciemnych mas narodu, którzy jadą na strajk zamiast obiektywnie przemyśleć sytuację.

  Ale też im się to chwali, najlepiej jakby zrobili zamieszki, wywlekli Pisiorów z sejmu i zakatowali jak na Wołyniu. A potem zrobili byśmy to samo z PO, pamiętacie Leppera ? Ujawnił nam kto, kiedy, ile zarabiał sobie na krzywdzeniu polaków (https://www.youtube.com/watch?v=PvD7IwO0_uk) Jedna partia nie lepsza od drugiej, zatrzymuje nam się gospodarka przez waśnie bandy idiotów

 2.  Faquś pisze:
  18 grudnia, 2016 o godzinie 21:58

  Cytując klasyka: a ja mam to w dupie.

 3.  Krol Bober V Zberezny">Krol Bober V Zberezny pisze:
  18 grudnia, 2016 o godzinie 22:34

  Wdu – pie mam polityków
  Kolejne strajkowanie
  Huj ! Kładę na to wielki ja mam wyjebane
  Huj ! Kładę na to twardy ja mam wyje wyje bane !
  kur wa ! wawawa ! wyje wyje – wyjebane

 4.  Faquś pisze:
  19 grudnia, 2016 o godzinie 08:39

  Nie wiem co to, ale nie o ten cytat mi chodziło Królu.

 5.  Twoja Stara">Twoja Stara pisze:
  20 grudnia, 2016 o godzinie 11:20

  Jednuch idiotów zmieniliśmy na drugich. Nic nowego. Nie nalerzy się wkurwiać tylko na tych kretynów ale i na całą bande idiotów co ich wybrali.(tak bardziej globalnie)

Napisz komentarz