pociąg

20 kwietnia, 2012, Autor:

Koniec lekcji, wracam zmęczony w deszczu na peron aby poczekać na pociąg. Cóż siedzę, nic specjalnego się nie dzieje. Wieje wiatr i zimno mi jak chuj. Ale ogólnie jest w porządku. Po jakimś czasie widzę dwóch typów idących w moim kierunku. Już wiedziałem co zaraz usłyszę, podchodzą a mordy mieli jak by na nich się Pan Bóg wkurwił. No więc podeszli, wysuwają do mnie łapy aby uścisnąć mi rękę i mówią : Cześć chłopak, my tu chodzimy bo widzisz zbieramy pieniądze żeby kupić nasze polskie piwo.

No kurwa, gdyby nie fakt że miałem na sobie mundur za 500 zł i trochę się obawiałem tego że któryś z nich może mieć przy sobie jakąś broń np nóż to wyjebał bym na nich z ryjem. Ale zachowując zdrowy rozsądek i nie dając się ponieść swojemu zwierzęcemu instynktowi domagającemu się wyrządzenia komuś krzywdy spławiłem ich mówiąc że nie dam bo nie mam.

Później czekałem dalej, w końcu nadjechał pociąg. I w 10 minut dosłownie nazbierało się kurwa tyle ludzi że ja pierdolę. O miejscu siedzącym nie było nawet mowy. Problem był z wejściem do pieprzonego pociągu. A w pociągu miałem nieszczęście stać obok jakiegoś pijanego durnia..

Czy w tym pierdolonym kraju nie można spokojnie dojechać do domu ?

1,5 godziny pierdolonej ciszy to tak wiele że jebany świat skąpi mi tej przyjemności.

Jak ja kurwa nie lubię Malborka, kawał wypizdowia w którym ciągle śmierdzi.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo

1 komentarz do “pociąg”

  1.  luke pisze:
    24 kwietnia, 2012 o godzinie 02:26

    eeeee, ja w Malborku byłem za komuny i było całkiem ładnie, może teraz się zjebało, jak wszędzie z resztą…

Napisz komentarz