Czy kurwa oni nas mają za idiotów? Oraz śmierdzące, brzydkie skurwysyny.

8 lutego, 2012, Autor:

Witam, do jebla psa.

Mam jebane wrażenie, że rządzący mają mnie za Heńka z kuflem piwa Kujawiak po 1.79, mieszkającego w Wypizdowie Dolnym, gdzieś w woj. Świętokrzyskie,,e”m, w hacie zabitej dechami, świniakami pod oknami, strzechą z 200 letniej słomy i żoną z żylakami na szyi. Więc kurwa zawiadamiam, że bynajmniej takim człowiekiem nie jestem.

Czy Heniek wchodziłby na stronę polskiego rządu i sprawdzał najświeższe wiadomości o kancelarii premiera? Więc jak skurwysyn uszaty nazwiska nie podam bo każdy wie o jaką kurwe chodzi może wpierać na siłę, do pewnego czasu, że strona nie działała z racji silnego zainteresowania nią. Do chuja jak już Pan jeden z drugim wymyślasz jakieś jebane alibi to niech ono będzie chociaż wiarygodne, bo to zabrzmiało jakby pan to mówił to do  śmierdzącego capa. Których (capów) z resztą nie brakuje, bo promocji mydła jest od chuja. Widocznie kurwysyny się nie myją wsioki pierdolone, bo czekają na tanie mydło. Przerzuci taki skurwiel jeden z drugim gnoju tony trzy, potem wpierdala się na PRLowski fotel i ogląda kurwa Lis na żywo, faceta o wyglądzie taniej kurwy, branej na ślepo podczas zabawy w ciuciubabkę.  Stoję  w Biedornce, kolejka duża. Stoje kurwa poty zalewają słyszę dialogi obok pokroju: ,,Ty Gienek, słuchaj taka promocja masła była, może wziąć ze trzy kostki, bo żreć coś musim przecie”, poty mnie kurwa zalewają. Doprawiło mi spocone grube bydle ze wsi w roboczych ciuchach, żoną z 40 kilogramami tłuszczu, układającego się w egipskie papirusy, celulitem spod koszuli prześwitującym, a śmierdziało to po skurwymsynie, jakby kąpali się we dwoje w końskim łajnie i nabiale menela z reklamówką TESCO.  Siedzą takie chuje do bali wskoczą raz na ruski kurwa rok i ryj ,,ucieszon” w podkowę. Potem takie kurwy słuchają wieczorami przy paluszkach PUB z Biedrony, założonej przez kilku spoconych latynosów, z pryszczami wywołanymi przez pałeczki okrężnicy, Wydarzeń albo pfu kurwa Faktów. Już tylko nic jak propaganda  lana w ich puste łby, przyjmowana z pokorą jak wielki czarny kutas idący w gości w dupe starej kurwy. Zagryzają te informacje paluszkami, by przyjąć kolejne kurwysyńskie ciosy.

Potem wielkie zamieszanie bo cukier po 5 zł, ale kurwy mydło chociaż tanie.

Tyle kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Czy kurwa oni nas mają za idiotów? Oraz śmierdzące, brzydkie skurwysyny.”

 1.  Antonio pisze:
  8 lutego, 2012 o godzinie 22:47

  11/10 Rozjebało mnie to, sama prawda, popieram.

 2.  prywatnyKat pisze:
  9 lutego, 2012 o godzinie 13:29

  od razu lepiej jak piszesz prozą i pośmiać się można xD

 3.  Szturmierz pisze:
  10 lutego, 2012 o godzinie 11:12

  Hah, true story :>

 4.  Belfer pisze:
  10 lutego, 2012 o godzinie 23:10

  Wszedł jeden z nich i wpierdolił 1 :D

Napisz komentarz