Kurwa mać rozjedźcie mnie walcem.

2 lutego, 2012, Autor:

Wstaje rano. Wstaje kurwa.  Mycie, jedzenie, czesanie i reszta gówień, które musze powtarzać codziennie w sumie bezsensownie.  Nie mam pracy. Szukam, szukam do chuja i nic.  Presja jaką wywołuje u mnie cena fajek rozpierdala mi mózg od środka. Nie ważne.  Oświeciło mnie. Ide do pośredniaka! Ha. W końcu się doczołgałam. Fajnie. Rozmawiam z kobieciną, myśle sobie może pierdolnie we mnie grom z jasnego nieba i w koncu jakis skurwiel pracodwaca da mi prace za 1000 zł.  Przegląda moje Cv, chrząka. Ma pani drugą bądź trzecią grupe inwalidzką, bo widze, ze do wieku emerytalnego ma Pani jeszcze troche czasu. Z radośćią mówie, że nie mam i jestem sprawna, chętna do podjęcia jakiejkolwiek pracy, która umożliwi mi dalszą naukę.  Na to gruba urzędniczka wpierdalająca ciastka za nasze podatki mów do mnie tak: No to niestety nie spełnia Pani wymagań, narazie poszukujemy emerytów i osób ze stopniem inwalidzkim. No kurwa jego pierdolona mać! Ja chyba śnie. Mi się wydaje, czy cały swiat robi mnie w bambuko?

Co to jest kurwa za bagno,w którym tkwię po same uszy? Nie dziw, że młodzi wypierdalają za granice w podskokach by budować gospodarkę w Holandii czy Irlandii.  Takie zwykłe, szare istotki jak my są myślę dobrym ubawem dla pierdolonych świońskoryjnych przedstawicieli naszego zajebanego kraju. Ha, jakby tu kurwa wydymać tych głupich Polaczków sobie myśli pan tusk przez małe te. Otórz panie premierze WYJEBAŁ pAN NAS JUŻ NA CAŁEJ LINI.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Kurwa mać rozjedźcie mnie walcem.”

 1.  prywatnyKat pisze:
  2 lutego, 2012 o godzinie 18:45

  nie żyjemy w łatwych czasach to trzeba przyznać nie wiem kurwa co ma do rzeczy ale rzeczywiście sytuacja w Polsce robi się nie ciekawa i nie chodzi mi tu o jakieś pojedyńcze sprawy typu ACTA etc. po prostu coraz trudniej jest wyżyć, zamiast polepszenia sytuacji widzę i może to tylko moje spostrzeżenie coraz bardziej pogłębiające się z roku na rok trudniejsze warunki życia w szczególności tyczy się to podstawowych rzeczy takich jak praca, płace i socjal, które są sine qua non przetrwania każdego śmiertelnika w szczególności dwie pierwsze…

 2.  luke pisze:
  3 lutego, 2012 o godzinie 00:47

  prawda kurwa. ale kij ma dwa końce – zapraszam do usa – tu można zapierdalać 24h na dobę -tylko kurwa po co – zdrowie i życie ma się tylko jedno, a to że 2 dniówki starczają na kupienie laptopa przestało mnie już bawić, ja sobie chcę kurwa odpocząć a kurwa nie mogę bo jak jebnę biznes to jest 10ciu na moje miejsce i mi się wpierdolą a ja bedę musiał wszytko zaczynać od nowa …

 3.  świeżak pisze:
  3 lutego, 2012 o godzinie 11:57

  Dziwi mnie jedna rzecz. Dlaczego wszyscy obwiniają T(t)uska za chujową sytuację? To że za Wałęsy zaczęli wszystko sprzedawać na zachód to jest kurwa ok. To że SLD później też sprzedawało to też ok, to że PiS też sprzedawał i kręcił lody z Samoobroną to też ok, ale jak kurwa PO sprzedaje to już nie ok. Może to dlatego, że Rydzyk koncesji nie dostał?

 4.  świeżak pisze:
  3 lutego, 2012 o godzinie 11:59

  Co do pracy, to też jej szukam ale już byłem kilka razy za granicą, bo w naszym Chujowym Kraju niestety trzeba mieć „Ciocię w Zarządzie” jak się dowiedziałem na 5 roku studiów zaocznych w momencie jak już mnie zwalniali.

 5.  Antonio pisze:
  3 lutego, 2012 o godzinie 13:20

  Cały rząd to jedna mafia. Jedyne wyjście to rewolucja i zmiana ustroju, ale i tutaj istnieje niebezpieczeństwo, że do władzy dojdą cwaniacy. Smutne.

 6.  Letalne Prącie pisze:
  4 lutego, 2012 o godzinie 00:15

  „Bo to kraj dla robotów, dla ludzi już nie. tu dostajesz jedną trzecią zasuwając za trzech”

Napisz komentarz