Jebać deprechę i „depresantów” (tych co w depresjii).

10 grudnia, 2011, Autor:

Świat jest dziwny.

Od kilku dni bębnią w jebanym TV o depresji i braku światła. O co kurwa chodzi, czy oni tylko w nocy zapierdalają z tymi kamerami jak jakieś jebane zombi? Słońca nie ma zaledwie od tygodnia a te dziennikarskie szmaty napierdalają o depresji i samobójstwach.  Wynikiem tego na Megawkurwie pojawiło się kilku nowych desperatów którzy zanim udali się do lekarza od pojebów aby ten zaordynował im receptę na Megawkurwa, odwrócili proces i piszą żygotliwe wywody o braku sensu w Życiu.  Starzy użytkownicy, czytając te wypociny sami popadają  w deprechę i nawijają jakieś smutne, pozbawiane wcześniejszego sarkazmu i polotu bzdety.

Za dwa tygodnie Pan Bozia się narodzi, świat się wkurwiająco weseli a Wy zamiast poddać się zielono-czerwono-białemu nastrojowi,  macie zamiar opłatkiem rodzinę pokroić a ością z karpia oko sobie wydłubać?

31akzul ma dla was receptę:

-poczytać wkórwy od kwietna do września. Nastrój się poprawi bo więcej tam humoru niż w monologu Pazury.

– do piętnastej jest widno i nie trzeba wydawać kilku setek na światłoterapię. Wziąć psa albo samą smycz i wyjść na „zewnętrze” – to taka przestrzeń bez komputera, z nadmiarem powierza (jak komuś zaszkodzi niech się fają zaciągnie) i tam porządnie się wkurwi.

-po spacerze usiąść do kompa i wysmażyć WKURWA OPTYMISTYCZNEGO – dla pozostałych smętniaków. Takie działanie niczym znienawidzony przez wszystkich łańcuszek szczęścia (tutaj wkurwieństwa) spowoduje pozytywne wkurwienie u pozostałych w domach Wkurwowiczów, którym zabrakło woli do działania.

– zaczekać kilka godzin na oceny i komentarze – czytanie ich wspaniale wkurwi (liczę na Ciebie luke, dr.hałs i inni).

Te proste metody zapobiegną najprostszemu wyjściu jakim jest apatia przed TV i oglądanie Plebanii czy zawodów w carlingu na Eurosporcie.

Mile wkurwonego dnia.

c.d.n…

p.s.

…jadę kurwa po prezenty, ale będzie WKURW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Jebać deprechę i „depresantów” (tych co w depresjii).”

  1.  DR HAŁS">DR HAŁS pisze:
    13 grudnia, 2011 o godzinie 23:13

    Jeśli przeczytałaś moją „odpowiedź” na twoją sugestię soczystych komentarzy z pewnością mogłaś poczuć się zawiedziona, niemniej jednak z racji Twojego ostrego humoru i ciętych ripost mam wierzę, że „właściwie zrozumiesz moje intencje”…. kurwa tak zakręciłem, że chyba straciło sens. Kolokwialnie : to jest mój komentarz, odpowiedź. Pozdrawiam wkurwiająco

    HAŁS M.D.

Napisz komentarz