p0k3m0nY

30 września, 2011, Autor:

Skoro sam tytuł spowodował u was nagłą chęć zajebania mi z termosu z żelaza to jestem z tego naprawdę szczęśliwy, bo już zawsze o jedną osobe więcej co podziela moje poglądy co do wytapetowanych kurwiszonów co to myslą że jak 3 tony zaprawy cementowej jebną na facjate i jakimiś kredkami świecowymi podmalują morde oraz wpierdolą sobie gwoździa do nosa to będą zajebiście seksowne i każdy facio na ich widok dostanie ślinotoku. Nosz kurwa zaprawdę dziwne nastały to czasy żeby klasyfikować płeć piękną na pokemony i kobiety. Gdyby kiedyś takie chujostwo po ulicach chodziło to by szybko rozstrzelali czy spalili na stosie no ale w dzisiejszych czasach to za złe słowo wymierzone do kobieciny może skończyć się zaskarżeniem o molestowanie seksualne.

No ale dlaczego akurat kiedy teraz będąc w wieku w którym priorytetowym celem jest szkoła jak i podrywanie niewiast mam takie gówno jak przechadzające się gdzieniegdzie tapeciary? Aż chce się napisać że pierdole to wszystko i ide na grzyby, ale nie! To poważny problem który ogarnął cały świat! I nie dziwcie mi się tu kurwa póżniej dziewczyny że waszemu facetowi nie chce przez 2 dni stać pała skoro naogląda się takiego gówna że i 3kg Viagry  na nic się zdadzą. To nie jest śmieszne! Co prawda było, ale w tej chwili byłbym w stanie dofinansować jakąś organizację zajmującą się ogarnięciem młodych istotek by w przyszłości nie krzywdziły siebie jak i nas.

No ale kurcze, czym jest tekst o pokemonach skoro nic nie jest wspomniane o ich jakże pokurwionym języku który kaleczy przy okazji i nasz ojczysty. O taaa, należy mi się chłosta bo sam tytuł jest napisany w ich stylu więc przed spaniem zajebie sobie z liścia żeby nie było.  No ale chuj tam z jednym słowem, najgorsze jest to ze te odmieńce wstukują całe zdania jak nie teksty sądząc że to zajebiście jest mega fajnie a prawda jest taka że to przez nie zwiększa się liczba samobójstw na tle samowkurwienia przez upadającą inteligencje ludzkości. Jak wybuchnie III wojna światowa (tfu!) to mięsa armatniego mamy po same oczodoły.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,89 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “p0k3m0nY”

  1.  luke pisze:
    30 września, 2011 o godzinie 23:16

    nowa jakość – podziękujmy dodzie i Wałęsie

  2.  Szturmierz pisze:
    4 października, 2011 o godzinie 10:53

    Ja na takie ścierwo zamykam oczy uszy, i co najważniejsze rozporek. To dla mnie nie istnieje, to jest gówno jeszcze ciepłe i nic więcej. Za kilkanaście lat inaczej będą śpiewały z ryjem przyklejonym do lustra!

Napisz komentarz