Ślub Księcia Łiliama i Kejt jakiejśtam
22 kwietnia, 2011, Autor: adminWitam moi drodzy
Dziś, oglądając poranne wiadomości, postanowiłem, że i my dołączymy do tego owczego pędu wszelkiej maści mediów i również będziemy na żywo relacjonować największe wydarzenie, tfu, tego roku. Kurwa!
Już niedługo, chyba już za tydzień, z tego co słyszałem, wielki ślub. O tak, kurwa, wielki. Tak kurwa wielki, że ja pierdole. I my, Polacy, mamy moralny obowiązek, tfu, w tym kurwa uczestniczyć. Oglądać to, kurwa, słuchać o tym, czytać, no i rzecz jasna, podniecać się tak jak ci wszyscy debile na całym świecie. Bo zaprawdę nie ma kurwa na świecie nic bardziej interesującego. Nie ma kurwa i już.
I należy się tym podniecać, bo kurwa tak! Szczególnie, że my, w tym kraju, jesteśmy tak żywo zainteresowani losami brytyjskiej monarchii. Tak jak oni są zainteresowani kotem Jarosława, tak jak mieszkańcy Nowej Zelandii interesują się losami pomnika na Krakowskim Przedmieściu, i tak, jak rdzenni aborygeni z australijskich pustyni śledzą losy bohaterów „M jak miłość”.
Więc i my teraz będziemy klaskać, ronić łzy, wzdychać, ochać i achać, patrząc na tą piękną kurwa parę młodą. Będziemy śledzić każdy ich ruch. Po wszystkim będziemy jeszcze długo o tym dyskutować, a wiele lat później wspominać to wszystko z nieukrywanym, kurwa, wzruszeniem.
Ja pierdolę!!!
admin
22 kwietnia, 2011 o godzinie 08:56
Aż mi się kurwa jebana łza w oku zakręciła !!! Jebał pies ten ślub !
22 kwietnia, 2011 o godzinie 09:28
A tam kurwa, fajnie jest popatrzeć raz na jakiś na taki nieosiągalny dla przeciętnego obywatela lans. Hehe, mi się podoba te całe monarchowanie..:D
22 kwietnia, 2011 o godzinie 10:04
Kotem Jarosława powinien interesować się cały świat!
A para nie jest piękna, Łiliam za młodu był smakowity ale potem coś mu się z ryjem porobiło…
22 kwietnia, 2011 o godzinie 12:39
Cudownie. Moja kolezanka, ktora przyjechala do juesej zostala poproszona przez jej firme gdzie pracuje o zrobienie party na 2000 osob. i to tylko z tej okazji. Poproszono ja upieczenia typowego angielskigo ciasta== na 2000 osob. Biedulka siedzi w domu i piecze.
22 kwietnia, 2011 o godzinie 12:40
Dla uscislenia owa kolezanka pochodzi z Anglii.
23 kwietnia, 2011 o godzinie 12:56
SRAM NA ŁILIAMA I NA BRZOZY I TUPOLEWY W GROBACH KURWA PAŃSKICH – NIECH W PAŃSKIM GROBIE WSTAWIĄ MINISTRANTA Z PODKASANĄ SUTANNĄ I KSIĘDZA PEDOFILA KURWA ICH MAĆ!
23 kwietnia, 2011 o godzinie 22:55
to chujowe imie William mi się źle kojarzy -.- parę wpisów wcześniej można przeczytać dlaczego, eh…
24 kwietnia, 2011 o godzinie 21:11
Ehhh kurwa…
Sączę browara, bujam się przy Muzyce i robie sobie sprawozdania z laborek.
I mam tak bardzo wyjebane na ten cały skurwiały świat, że ledwo pełzam palcami po klawiaturze..
Letalne prącie niech przeszyje serca tym mentalnym pochwom, które wciskają biednym obywatelom takie sromiczne gówno..
24 kwietnia, 2011 o godzinie 21:12
*przez telewizyjne i radiowe media.
Internety też nie są idealnym źródłem informacji, ale przynajmniej lepiej filtrują ten chłam.
26 kwietnia, 2011 o godzinie 19:46
a ja myślałem, że to dzisiaj i do czwartej rano czasu lokalnego czekałem, żeby zobaczyć młodą parę a tu chuj – puścili program o odchudzaniu kurwa!i jestem nie wyspany w chuj!
29 kwietnia, 2011 o godzinie 12:28
do fabryki na produkcje ich zobaczymy ile sa warci
2 maja, 2011 o godzinie 11:10
niepasujo do siebie ona się znim orzeniła bo kciała byś ksierzniczko
18 czerwca, 2011 o godzinie 12:32
a Bronisława, mimo że szlachcic, opozycjonista, zapalony myśliwy i w pierdlu siedział, nie zaprosili. Niegodziwcy!