JESTEM KURWA WKURWIONY I RZAD MNIE RUCHA !

4 kwietnia, 2011, Autor:

NOSZ KURWA MAĆ W BIAŁY DZIEŃ MNIE WYRUCHALI ! !

Było to tak :

Nie mogąc opłacić studiów (kurwa 500 zł miesięcznie ?!?!?!) i nie mogąc znaleźć pracy, w której nie wypierdolę tej marnej wypły na szkołę i jedzenie, stwierdziłem, że pójdę do wojska. Zawsze mnie interesowało zabijanie, połączone z wysiłkiem fizycznym. Jeśli mieliby mi za to płacić, why not? NO ALE KURWA tu zaczyna się absurd tego kraju. Idąc do WKU, oznajmiam, że mam kat. A, nie studiuję (wtedy rzuciłem studia) i chciałbym zostać żołnierzem zawodowym. No i chuj. Facet w stopniu kapitana najpierw siedział cicho. Potem zaczął mi wyjaśniać, że w moim mieście obecnie (uwaga kurwa) NIE MA ETATÓW (BZDURA KURWA WIERUTNA! parę tygodni później okazało się, że miejsc było ponad 50, ale nie to jest ważne), no i jako że nie mam prawa jazdy to lipa, ale inne papiery i warunki są ok, to będą dzwonić. „Proszę się spodziewać telefonu w granicach grudnia”.  I chuj.  Zrezygnowany wróciłem do domu. Zadzwonili do mnie po tygodniu, że mam się stawić w WKU następnego dnia w ramach REKRUTACJI. No i poszedłem. Na miejscu dowiedziałem się, że od jakiegoś czasu nie ma w wojsku polskim czegoś takiego jak służba zasadnicza (stara „zetka” 9 miesięcy w woju, potem na zawodowego), tylko teraz, nasz WYKURWIŚCIE GENIALNY wódz, MINISTER OBRONY NARODOWEJ, BODZIO KLICH, a powiem kurwa! a co kurwa! wpadł na pomysł skopiowania pomysłu USA i państw UE i stworzenia NSR. Pewnie już o tym słyszeliście. Narodowe Siły Rezerwowe i ta pedalska i wkurwiająco przesadzona reklama w tv.  Kurwa co za propaganda kurewsko kurewska… Miało to wyrównać budżet i kurwa chuj wie co jeszcze on chciał tym osiągnąć, kurwa nie rozumiem. No i 4 października 2010, jako pierwszy nabór do NSR, pojechałem do innego miasta do jednostki.

TU CHCIAŁBYM KURWA ZAZNACZYĆ CAŁY KUREWSKI STEK BZDUR JAKI MI WCIŚNIĘTO I JAK MNIE WYRUCHANO

Podczas rekrutacji jeszcze w moim mieście obiecano mi, że po tym 4-miesięcznym szkoleniu będą etaty dla MNIE. Będąc już na tym kurwa ŚCIEMNIONYM szkoleniu mówiono mi, że TAAAAAK KURWA BĘDĄ ETATY. Po 3 tygodniach szkolenia, powiedziano mi NIE, JEDNAK NIE BĘDZIE ETATÓW DLA WAS. Potem powiedziano mi TAK KURWA BĘDĄ ETATY, ALE NIE TU.  Kurwa POTEM powiedziano mi BĘDĄ ETATY, ALE JEŚLI PODPISZESZ KONTRAKT Z NSR I BĘDZIESZ ŻOŁNIERZEM NSR.  Mówię KURWA JA NIE CHCĘ BYĆ ŻOŁNIERZEM NSR, TYLKO ZAWODOWYM!!!! DO KURWY JASNEJ!!! Żołnierz nsr ma telefon, na który w razie sytuacji kryzysowej jest wzywany. Za to ma dostawać kilka zł /h, pomagając przy powodziach, czy chuj wie co w tym kraju może być kryzysowe. Dodatkowo, musi jeździć na szkolenia, łącznie 30 dni w roku. Też kurwa płatne, 60zl za dzień. TYLKO KURWA JEST TAKI CWANCYK, że żaden pracodawca nie weźmie takiego frajera, bo będą mu go z pracy zabierali. Niby mają być za to zwroty dla pracodawców, ale ich to gówno kurwa obchodzi. I chuj. Dalej, powiedziano mi (same osoby na stanowiskach mi to mówiły, każda co innego), że mogę sobie ten kontrakt w każdym momencie zerwać. W każdym. POTEM mi mówiono, że etaty będą, tylko musimy podpisać kontrakt i odbyć pierwsze ćwiczenia w danej jednostce. No i KURWA NAGLE, z dnia na dzień przyjechali przedstawiciele w pizdu różnych jednostek z całej Polski i kazali nam podpisywać kontrakty. PA RA KURWA NOJA. Wszyscy kurwa byli zdziwieni, bo nikt nie chciał tego kontraktu podpisywać, a tu im wciskają długopis i podkładają siłą kartkę i mówią coś oto takiego:

MUSISZ PODPISAĆ TEN KONTRAKT JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ W PRZYSZŁOŚCI JAKO ŻOŁNIERZ ZAWODOWY, TO JEDYNA DROGA DO WOJA TERAZ!!!!!!

No i podpisałem… nie chciałem, ale jednak.

No i kurwa wracam do domu. Dzwonię po jednostkach. Nabory są. Ale nie dla mnie kurwa. Bo ja podpisałem kontrakt z jednostką w Szczecinie. A nabór był tylko gdzieś na południu. 100 etatów…

A WIECIE CO JEST NAJŚMIESZNIEJSZE? Pan Klich zobowiązał się, że do 2012 będzie ponad 20.000, na razie kontrakt podpisało jakieś 2000 osób i wstrzymali nabór. Pieniądze na szkolenie poszły w pizdu, wyszkolenie jednego typa, który zmienił zdanie i nie chce być w nsr to 35.000 zł. Tych typów w całej Polsce było naprawdę sporo.

Ale to kurwa jeszcze nie jest koniec.

PIENIĄDZE Z BUDŻETU, KTÓRY CHCIELI RATOWAĆ, POSZŁY SIĘ JEBAĆ, JA NIE MAM PRACY W WOJSKU BO NIE MAM KURWA WUJKA MAJORA, A PRACODAWCY JAK SIĘ DOWIADUJĄ, ŻE PODPISAŁEM KONTRAKT Z NSR, DZIĘKUJĄ MI. A CO KURWA Z ZERWANIEM KONTRAKTU?!?!?!

NO CO?!?!

ODRZUCONO MOJE PODANIE!!!!!!!!  BO TE KURWY POLITYCY nie mogą się przyznać do błędu I ZA WSZELKI CHUJ MUSZĄ ZEBRAĆ TYCH FRAJERÓW DO NSR.

zostałem wyruchany i chuj…

Ponadto, Klich widząc swoją porażkę, starał się nam poprawić humor i zwabić innych frajerów, dołożył 2000 zł rocznie za bycie tym pseudożołnierzem NSR. KURWA POLICZYŁEM, 20.000 ŻOŁNIERZY NSR, RAZY 2000 ZŁ =  40.000.000 ZŁ KURWA ROCZNIE?!?!??!?! JAK TO MA KURWA POMÓC NA BRAK HAJSU W BUDŻECIE?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!??!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 21 raz(y), średnia ocen: 9,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 9 do “JESTEM KURWA WKURWIONY I RZAD MNIE RUCHA !”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  4 kwietnia, 2011 o godzinie 22:16

  Przycięli po huju niewąsko. Uczyłeś się trochę, więc fachowa porada:
  -zamiast na zawodowego zdajesz egzaminy na WAT i wybierasz w miarę łatwy kierunek
  -co miesiąc dostajesz żołd i to niemały(start 1000zl co semestr +500)
  -po pięciu latach masz zajebisty stopień i dowodzisz takimi trepami, którym właśnie chcesz zostać

 2.  gorg pisze:
  4 kwietnia, 2011 o godzinie 22:29

  Mówiłem Ci żebyś nie wjebywał się w to gówno……i nie kalkuluj tak bo to do niczego nie prowadzi!Równie dobrze możesz poprosić co drugiego polaka o 20 groszy i masz mniej więcej 3 800 000 zł!~Mało?Se kupisz czołg z demobilu,chatę,lamborgini i murzynów przebranych za żołnierzy SS,eeee tam…..takie ale wkurw jest wporzo!

 3.  Bergamo pisze:
  5 kwietnia, 2011 o godzinie 13:50

  Masz dychę i korektę gratis.

 4.  ASPIRYNA pisze:
  8 kwietnia, 2011 o godzinie 20:24

  a ja nie byłem w wojsku…a kiedyś brali wszystkich ..ślepych,garbatych,głuchych,kulawych,jednorękich ,jąkających się ..itd..wszystkich po kolei nie interesowało ich nic..liczyło się tylko jedno 'By bronić komunizmu do ostatniej kropli krwi”

 5.  Letalne Prącie pisze:
  8 kwietnia, 2011 o godzinie 20:32

  Aspiryna wraca do życia po tęgim kacu!
  W wojsku najlepiej załapać się na kat. 'Z’
  W razie wojny zostaje się Zakładnikiem.(tekst Woodego Allena)

 6.  ASPIRYNA pisze:
  9 kwietnia, 2011 o godzinie 22:39

  ..ślepych brali do rozpoznania..
  ..jąkających się do sztabu
  ..głuchych do łączności..
  garbatych do snajperów
  ..kulawych do piechoty
  jednorękich do wojsk precyzyjnych.,.

 7.  anty pisze:
  12 kwietnia, 2011 o godzinie 07:46

  Pierdol WP. Jedźdo Francji zaciągnij się do Legii Cudzoziemskiej.
  Plusy:
  – kasa dużo lepsza
  – będziesz wyszkolony znacznie lepiej niż u nas
  – też można zginąć
  – dostajesz nowe nazwisko i obywatelstwo francuskie, więc NSR może Ci skoczyć za dezercję:D

  Minus: W Polsce zostaniesz uznany za zdrajcę:P

 8.  tomek pisze:
  1 maja, 2011 o godzinie 16:05

  KURWA ZROBIŁEM IDENTYCZNY BŁĄD JAK KOLEGA OPISUJĄCY TO DZIWNE ZDARZENIE…. LOOOOSSSSSEEEEER

 9.  Kolejny pajac pisze:
  6 czerwca, 2011 o godzinie 17:38

  To samo u mnie teraz znalazlem se robote mowili mi ze jak sie nie wstawie na cwiczenia to kontrakt zostanie zerwany a teraz mi jakies karty mobilizujace wysylaja bo sie nie wstawilem u tycj zjebow chuj wam w dupe wp.

Napisz komentarz