Dżizas Kubica ja pierdolę

16 lutego, 2011, Autor:

Fajnie, że se Kubica jest, niefajnie, że się sklapnął, ale tak naprawdę chuj mnie to boli, i chuj to boli ogół ludzkości. Tymczasem przeistoczyło się to w kolejną narodową histerię okraszoną modłami. Pielgrzymki do zezłomowanego auta, obleśna tromtadracja we wszelkich mediach, no i każdy jest z „Robertem” na ty. Za chwilę przeniosą ten jego OIOM na Wawel – rzygać się chce.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Ludzie, Samochody, Sport, Telewizja i radio, Zachowanie

komentarzy 12 do “Dżizas Kubica ja pierdolę”

 1.  Anonim pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 09:42

  jeśli chuj cie to boli, to po chuj przezywasz?

 2.  Pubuss pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 10:28

  A ja powiem tak:

  skoro mi mochery rzucały w twarz stwierdzenia, że jak mnie nie obchodzi klęska smoleńska to po chuj włączam tv, gazetę, radio, lodówkę i telefon komórkowy?

  Tak też Tobie polecę, skoro Cię to nie boli, to nie czytaj, zmnień kanał, przestrój stację lub też zamknij lodówkę.

  A poźniej pierdolnij sobie pastylkę Relaniumka ;) Ja tak zrobiłem przy okazji 'zamachu’ i mi pomogło :P

 3.  HrabiaOlaf pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 11:13

  A ja tam popieram Bergamo. Cały ten szum i kurwa doniesienia: Kubicy się pogorszyło, Kubicy się polepszyło, Kubica kasznlnął, Kubica oddał mocz. Ileż można. Polacy nie mają umiaru w ekscytowaniu się takimi rzeczami.

 4.  Pinio pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 12:37

  Dokładnie Hrabia. Zgadzam się z tym. Że ruszył palcem, pierdnął itp. Rozbił się, poinformowali, ogólny stan zdrowia mogą powiedzieć, ale chuj mnie obchodzi, że palcem ruszył?

 5.  Bergamo pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 13:12

  …a najważniejsza informacja, że dostał jakieś pożal się wuju relikwie – każdy pretekst do pierdolenia o katolicyźmie jest w tym kraju dobry.

 6.  TyrQ pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 18:33

  …każdy powód do napierdalania o katolicyzmie na megawkurwie jest dobry dla Bergamo.

 7.  Anonim pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 18:36

  Bergamo- chuj Ci w oko :)

 8.  RH+ pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 18:58

  Trzeba przyznać – z tymi relikwiami to przesada. Jeszcze dopóki tego tam nie wplątali,to było znośnie..

 9.  TyrQ pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 21:15

  „Stanisław Dziwisz przekazując dla Roberta Kubicy relikwie – kroplę krwi i skrawek szaty Jana Pawła II. Życzył też kierowcy powrotu do zdrowia. Kubica sam prosił o papieską relikwię.
  – Robert Kubica prosił o relikwie sługi bożego Jana Pawła II i za zgodą postulatury kardynał Stanisław Dziwisz przekazał relikwiarz – poinformował rzecznik krakowskiej archidiecezji ks Robert Nęcek.”

  No i co kurwa ? Jak kubica wygrywa to kubica cacy, a jak relikwie dostanie to kubica fe. Zreszta te relikwie to jego prywatna sprawa, jest wierzący, ledwo wyszedł z wypadku, może to mu pomoże w dochodzeniu do siebie więc nie rozumiem skąd ten szum.

 10.  prywatnyKat pisze:
  16 lutego, 2011 o godzinie 22:14

  Anonim kurwa mnie chuj boli i co?..sens tu jest jeden lub jest ich sto…kto jest kto jest czym, ale chuj ci w pysk pedale…

 11.  RH+ pisze:
  17 lutego, 2011 o godzinie 17:02

  O kurde,to on sam o nie prosił..? Noo,to zmienia postać rzeczy – nie miałam pojęcia..

 12.  Pshemko pisze:
  17 lutego, 2011 o godzinie 20:19

  no no .. nie ma jak sie po podniecac .. jakimś wypadkiem .. nowy wypadek i znów pierwsza strona gazety zajebana pierdolonym wypadkiem .. fakt szkoda.. i najlepiej jak by już sie poukładało.. ale nie teraz muszą dostać po dupie ci co wygięli tą pierdoloną barierę .. kurwa.. i co sie zaczyna znowu szukanie winnych .. a najbardziej co mnie rozpierdala.. to to .. co to ich kurwa obchodzi jaką to pamiątkę czy tam relikwie.. dostał … Kubica.. a najbardziej wkurwiają mnie komentarze typu Anonima taki matoł lubi sie podniecać innymi komentarzami .. bo uraziło go to o czym ludzie myślą.. żałosne..
  nic klamki są wśród nas..

Napisz komentarz