Święto zmarłych.

1 listopada, 2010, Autor:

Nic do tego święta nie mam. Poszłam na cmentarz jak każdy co roku. Ale co roku obserwuję dziwne zjawisko. Będąc młodsza, pamiętam, że ludzie szli normalnie zgodnie z tradycją.

Rano poszłam na cmentarz i to co zobaczyłam to się przeraziłam. Wyglądało to jak pokaz mody. Każdy się odpicował jak najlepiej mógł by pokazać „co to nie ja, a reszta plebs”. Mam na myśli wyścig w ubiorze, a także wyścig w stroikach na pomniki. Normalnie ludzie pogłupieli, komentarze typu to kosztowało 100 zł. Kurwa mnie wzięła, że zamiast na zadumę przyjść, to przyszli na pogaduszki, co, jak, gdzie i za ile. Im bardziej wypasiony pomnik i ubiór tym większe ego. Kurwa mać, przecież tu nie o to chodzi, ale co się z ludźmi dzieje. Dwie laski przeszły same siebie, miałam ochotę im powiedzieć żeby wzięły coś na wstrzymanie. Przyszły ubrane jak na dyskotekę: miniówka, obcacy, różowa kurtka al’a futerko. Normalnie pizgłabym im i byłoby po sprawie. Wyszłam z tego cmentarza do domu z dziwnymi myślami. Mam nadzieję, że na moim grobie nie będzie odpustu. Kurwa mać, amen.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 7,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 8 do “Święto zmarłych.”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 17:16

  a widziałaś jakie odpicowane są groby co niektórzy to po prostu maja kosmos na grobach…

 2.  Pinio pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 19:53

  Najgorzej przy tych cygańskich grobach. Pół rodziny się zleci, kolesie włoski na żelu, złote kety, laski to już nie wspomnę, a pomniki takie wyjebane, że japierdole.
  A tak poza tym, nie ma czegoś takiego, jak święto zmarłych ;)

 3.  Natalia pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 21:48

  Ja widziałam pomnik lotnika ze śmigłem, i wymyślają takie cuda i dzięki temu coraz mniej miejsca jest i się kurwa dziwią, że nie ma gdzie chować ludzi, ja jebię.

 4.  luke pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 23:16

  a propos lotnika to mi się ten kawał przypomniał : jakby wygłądał grób ginekologa?

 5.  mikel pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 23:22

  A ja wam powiem kurwa – wszystkiego najlepszego. Chciałbym wam jeszcze przypomnieć, jak już chcecie obchodzić święta, że dzisiaj się po cmentarzach nie zapierdala. Dzisiaj się modli do/za/o tych, którzy są święci (trafili do nieba), a jutro jest dzień zaduszny.

 6.  luke pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 23:23

  mikel – Ty lepiej niż ksiądz oblatany jesteś – pomyśl na tym – ksiądz to dobry zawód

 7.  mikel pisze:
  1 listopada, 2010 o godzinie 23:58

  Dobry zarobek, tylko musiałbym gwałcić dzieci :/ To był oczywiście żart z serii: „głupie”, nie mam nic do tej grupy… Właśnie kurwa? Jaka to grupa? Nie ważne. Nie mam nic do tych ludzi i każde sformułowanie zostało tutaj użyte w celach bez celów.

 8.  TyrQ">TyrQ pisze:
  2 listopada, 2010 o godzinie 12:17

  „święto zmarłych” to komuniści wymyślili, żeby nie nazywać tego święta po imieniu – wszystkich świętych…

Napisz komentarz