Wkurw na siłowni.

26 sierpnia, 2010, Autor:

Niech to stara kurwa zaślini i śmierdzący alfons oszcza. Jebane w dupę koksy z orzeszkiem zamiast mózgu. Już nie pierwszy raz wkurwiam się na pieprzonej siłowni. I to przez kogo przez tych tępych jak pała azjaty skurwysynów. Przychodzę na siłownię jak zwykle żeby rozładować moje wkurwienie, a tu po pierwsze tępak, który taki kurwa mądry bo ma 50 w bicu i myśli, ze wie jak powinno się ćwiczyć po tym jak pierwszego dnia treningów zaczął wpierdalać kreatynę i teraz wygląda jak jebana pyza. Dobra, może ja też nie jestem kurwa encyklopedią treningową ale wiem w jaki sposób się powinno ćwiczyć. Przychodzę na siłownię i co kurwa ten zjeb jakby nadzoruje jak ćwiczę. W pewnym momencie podchodzi i zaczyna mi pierdolić, że powinienem robić tak, a nie tak. Pytam się ale dlaczego? Odp. Bo tak jest lepiej. Aha, kurwa, zajebista odpowiedź. Rozkurwiłeś mi odbyt tą odpowiedzią. Teraz już kurwa wiem jak powinienem ćwiczyć, żeby takiemu zjebowi było lepiej. Zobaczy taki kretyn kogoś młodszego, z krótszym stażem i już myśli, że zaimponuje swoim zalanym cycem. Kurwa jebana jego mać!

Po drugie te jebane chuje z sztuk walki. Wpierdalają się na salę w 30 chłopa i zajmują wszystkie sprzęty. Nie dość tego, ta banda robi taki hałas, że mnie kurwica bierze i nie mogę się skupić. Najgorszy jest synek trenera MMA. Jebany szczyl buja się po całej sali i drze mordę do swojego ojczulka za każdym razem gdy kończy ćwiczenie.

Po trzecie to ta jebana muzyka. Za każdym pierdolonym razem leci ta zakurwiała eska. Za każdym jebanym w dupę przez wioskę murzynów kanibali razem. A na tej jakże zajebistej stacji codziennie te same utwory, pierdolona Lady Gaga, Bieber czy spedalony Dan Balan. Jebane radio. Gorzej jest tylko wtedy gdy na portierni siedzi „Młody”. Za każdym razem jak ten zjeb jest to puszcza pierdolone techno. W takie zakurwiste dni jak wchodzę na salę słyszę utwór, a jak wychodzę to leci cały czas ten sam. I jeszcze wpierdala głośność na maksa żeby mógł to słyszeć w portierni za ścianą.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,56 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Miejsca, Telewizja i radio

komentarze 3 do “Wkurw na siłowni.”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  26 sierpnia, 2010 o godzinie 19:41

  Te zaczep tego lalusia i powiedz mu ze strzykawka mu wypadła:)))

 2.  admin pisze:
  26 sierpnia, 2010 o godzinie 20:28

  mazolec, doskonale Cię rozumiem. Też chodzę na siłownię i też niektóre karki i inne ćwoki tak mnie wkurwiają, że mam ochote zajebać im z Krzysztofa.

 3.  ewel pisze:
  9 marca, 2011 o godzinie 20:43

  dobry typ jesteś widze ;))hehe

Napisz komentarz