Spamujące skurwysyny

30 lipca, 2010, Autor:

Jak mnie to wkurwia!!!!!

Mam 3 konta mailowe – jedno najstarsze na onecie, z niego przekierowanie na gmaila, i trzecie służbowe.

Na onet przychodzi tylko syf od pojebanych banków i innego polskiego gówna. Pozornie jest na to sposób – oznaczyć takiego skurwysyna jako spam, ale chuja to daje, dalej przychodzi spam z tego samego adresu, do głównej skrzynki.  Gmail jest najlepszy, i ścierwo raz oznaczone jako spam zawsze w spamie ląduje. No ale muszę mieć oba te konta, z wielu względów, więc mogę się tylko wkurwiać, i regularnie opróżniać konto onetowe, zapchane po brzegi śmieciami od Tchibo, Świata Książki, mBanku, sprzedawców OC i innych skurwieli. A najlepsze jest kurwa moje konto służbowe! Powiem tyle: bardzo duża firma, cuda-niewidy, technika. Ale adres mailowy każdego pracownika podany na stronie bez żadnych zabezpieczeń jak na jebanej tacy. Efekt? Dziesiątki angielskojęzycznych reklam przedłużania chuja i przecen viagry na dzień.  Żeby chociaż skurwysyny się wysiliły i wysyłały mi oferty wibratorów i pomniejszania piersi, to nie! Proceder ciągnie się od lat, a debile informatycy nic z tym nie robią.

Efekt tego taki, że przestałam używać maili do kontaktowania się, bo nie chce mi się logować i patrzeć na to skurwysyństwo!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Firmy, Różności, Życie

komentarzy 5 do “Spamujące skurwysyny”

 1.  Silver pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 17:05

  używaj gmaila :)

 2.  Bergamo pisze:
  30 lipca, 2010 o godzinie 17:08

  acha, zapomniałam, nawet kurwa jarek kaczynski śmiał MI!!! przysłać spam.

 3.  luke">luke pisze:
  1 sierpnia, 2010 o godzinie 02:25

  a ja mam na chujów sposób – jeżeli się da to wysyłam im te wszystkie gówna w odpowiedzi, żeby im skrzynkę zajebać + pierdolcie sie lub fuck off jako dodatek autorski ode mnie

 4.  Silver pisze:
  1 sierpnia, 2010 o godzinie 15:20

  przecierz oni nie korzystaja z tych skrzynek;d

 5.  luke pisze:
  2 sierpnia, 2010 o godzinie 04:46

  no nie wiem – raz jak mi jakas kurwa przyslala oferte to tez jej „grzecznie” odpisalem, ze nie jestem zainteresowany to sie ze mna w polemike wdala – to ja jej jeszcze „grzeczniej” odpisalem i kontakt sie urwal

Napisz komentarz