emigration

7 czerwca, 2010, Autor:

No brawo Luke widzę, że nie ty jeden sie wkurwiasz na emigracji! Dzieki tobie ruszyło we mnie wkurwienie i teraz ja chciałbym się nim podzielić z Wami będąc tu za granicą daleko od ojczyzny.

Ale nie, żebym wkurwiał się bo jest mi źle a w Polsce dobrze, nie! Tu mi źle bo tak naprawdę wszędzie jest źle i chujowo a w Polsce pewnie najchujowiej – dlatego opuściłem ten zaścianek szlachty gołoty.

Już od przeszło 4 lat mieszkam za granicą.

Dwa jebane lata spędziłem na wyspie zwanej Irlandią gdzie psy dupami szczekają a wiatr z deszczem napierdala tak żałośnie, że człowiekowi odechciewa sie żyć. To w sumie tyle na temat Irlandii bo poźniej przyszedł kryzys i byłem zmuszony opuścić tą wyspę  po tym jak irlandczycy wyruchali mnie w dupę i wjebali na bruk jak psa.

No i wrociłem na stare śmieci.

Na początku w sumie cieszyłem się, że moja przygoda z wiatrem i deszczem się już zakończyła i że teraz jako człowiek doświadczony zawodowo w innym kraju mam szansę na dobrą pracę i godne życie w ojczyźnie.

Dupa!

Przez pare miesięcy błąkałem się po ulicach Krakowa jak pojebany szukając jakiejś pracy, która byłaby w miare podobna do tej z zielonej wyspy – już nie mówie o zarobkach bo wiadomo, że w Polsce trzeba wszystko dzielić przez 10. Wysyłałem tysiące CV (z którego zresztą byłem niesamowicie dumny) do przeróżnych znakomitości i dostawałem  w zamian takie oferty, że nie wiedziałem czy mam srać czy płakać. No i tak to żyłka mi pękła. Tam descz z wiatrem, tu człowiek jest szmatą – pierdole takie życie.

Zapragnąłem wyjechać w pizdu z Europy do ciepłych krajów.

I oto jestem na bliskim wschodzie w Emiratach Arabskich a dokładniej w Dubaju – kolejne jebane dwa lata.

O tym to już innym razem bo przerwa mi sie kończy i  zmęczyło mnie wklepywanie tych ogonków.

Pozdro!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Miejsca, Praca, Świat

komentarzy 7 do “emigration”

 1.  luke">luke pisze:
  7 czerwca, 2010 o godzinie 14:12

  a słyszałem, że w Dubaju też wszystko poszło się jebać, bo się przeinwestowali, a jak im się ropa skończy to już będzie totalna klapa – a co najciekawsze to ja się tam też chciałem wybrać, ale jak tak to nie jadę – świat jest globalnym megawkurwem

 2.  campus pisze:
  7 czerwca, 2010 o godzinie 14:51

  Jakbym niewiem jak mało zarabiał do arabów robić nie pojadę toz oni to są totalni pokurwiency (co zresztą pewnie sie okaże w następnym wpisie Mira)

 3.  Miro pisze:
  8 czerwca, 2010 o godzinie 06:35

  campus ja na szczęście nie pracuję bezpośrednio dla arabów tylko głównie dla angoli. No ale oczywiście mamy jeszcze jakieś projekty arabskie – też mnie wkurwiają niesamowicie a szczególnie ci lokalni Emirati. Wiekszość z nich ma coś zjebane z psychiką.

 4.  Kircia pisze:
  7 czerwca, 2010 o godzinie 16:02

  Kraj biednieje i co raz więcej jest takie szlachty gołoty, co nic nie ma, ale tytuł szlachecki jest! No bo jak to można być takim chłopem! – wiele ludzi tak myśli. A teraz człowiek jest robolem w Polsce i nie liczy się – to prawda.

 5.  HrabiaOlaf pisze:
  7 czerwca, 2010 o godzinie 18:43

  Haha. Z megawkurwa robi się portal wkurwionych emigrantów :)

 6.  panikara pisze:
  10 czerwca, 2010 o godzinie 15:49

  Eh, dobrze, że ja jeszcze nigdzie nie wyemigrowałam…ale chciałabym…:(

 7.  campus pisze:
  10 czerwca, 2010 o godzinie 19:50

  Aha. Jak dla UK to OK Miro

Napisz komentarz