Szwedzkie reklamy

17 lutego, 2010, Autor:

O ja pierdole, ludzie, kurwa, jeśli kiedykolwiek narzekaliście na reklamy, jeśli kiedykolwiek wkurwiały was widoki proszków do prania, płynu do mycia naczyń i innych pierdół przerywających wasz ulubiony film, to mówię Wam, ja, admin megawkurw.pl – nie wiecie co to są prawdziwe wkurwiające reklamy. Otóż kurwa najbardziej wkurwiające reklamy jakie widziałem są w Szwecji.

Powaga. Kurwa mać, normalnie niektóre reklamy są tak pojebane, że aż się słabo robi. A przerywniki telewizyjne, tzw. dżingle, to normalnie jest tak pojebane skurwysyństwo, że mam ochotę wyjebać ten szwedzki telewizor przez okno.

Brak mi słów jak opisać jak bardzo są te szwedzkie reklamy pojebane. Np. jedna reklama sieci kablowej jest po prostu tak podupcona, że głowa mała. Stoi taka gruba baba i co klatka to ma nową koszulkę, i że niby pomysł jest taki, że ta warstwa koszulek rośnie cały czas, aż baba zakrywa cały ekran. I na poszczególnych koszulkach coś tam jest nabazgrane, baba stroi głupie miny, a co ok. 10 koszulke pojawia się napis, że „7,2 Mbit/s” itp. I kurwa tak pół minuty, albo dłużej. Kurwa! Myślałem, że rzucę czymś w telewizor żeby tylko ten głupi szwedzki ryj w końcu zniknął.

Ale najgorsze jest to, że większość szwedzkich reklam (nie mówię tu o tych międzynarodowych reklamach, które lecą i u nas) jest w tym stylu. Po prostu pokurwione. Co jedna to głupsza i bardziej beznadziejna. Ja nie wiem co za Szwed to wymyśla, ale gość musi być nieźle jebnięty w głowę.

Kurwa mać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Telewizja i radio

komentarze 3 do “Szwedzkie reklamy”

 1.  Marks pisze:
  19 lutego, 2010 o godzinie 19:11

  Jebać podupcone reklamy telewizyjne po raz trzeci !

 2.  anal pisze:
  25 czerwca, 2010 o godzinie 16:07

  wy tu pierdolita o glupotach a mnie stara wkkurwia!!!!

 3.  anal pisze:
  25 czerwca, 2010 o godzinie 16:13

  Powiem jaste,stronka dobra bo moge se poczytac w kurwe!!!!
  HEE a ten pierwszy komentasz to o glupotach to troche prawdy a to ze stara mnie wkurwia to racja!!!!!!!!!

Napisz komentarz