Nawałnica

6 lutego, 2010, Autor:

Ja pierkurwadolę!

Chciałem sobie zjeść obiad, spokojnie, bez nerwów, tak jak lubię. Położyłem na stole talerz z fasolką, włączam TV, bo lubię (a co, wolno mi) obejrzeć sobie jakiś ciekawy program w międzykęsie. Pisałem już wielokrotnie, że zazwyczaj oglądam Discovery i National Geographic, po pierwsze dlatego, że lecą tam najciekawsze programy, po drugie dlatego, że na innych kanałach leci chłam, którego oglądać się (w większości) nie da. Więc włączam, cyk, kanał 21, czyli National Geographic.

Reklamy.

No cóż. Trudno. Pstryk do góry, kanał 22. Discovery World.

Reklamy.

No cóż, trudno się mówi. Pstryk do góry, kanał 23. Discovery Travel & Living.

Reklamy.

No cóż, kurwa, trudno się mówi. Pstryk do góry. Kanał 24 – Discovery Channel.

Reklamy.

No cóż, trudno, kurwa jego mać. Pstryk do góry. Kanał 25 – Discovery Science.

Reklamy.

KURWA JEGO MAĆ.

No dobra, to spróbuję na zwykłych programach, zobaczę co tam leci.

Kanał 1 – znaczy się TVP 1.

Reklamy.

Kanał 2 – znaczy się TVP 2.

Reklamy.

Kanał 3 – znaczy się TVP Info.

Pierdoły.

Kanał 4 – znaczy się TVN.

Reklamy.

Kanał 5 – znaczy się Polsat.

Reklamy.

Kanał 6 – znaczy się TV Polonia.

Pierdoły.

Kanał 7 – znaczy się TVN 7.

Reklamy.

Kanał 8 – znaczy się TV 4.

Reklamy.

Kanał 9 – znaczy się TVN24.

Reklamy.

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAA….

To jadę znów na 21 (bo na kanałach od 10 do 20 mam muzykę i sport, a akurat nie byłem w nastroju).

National Geographic – reklamy.

Discovery World – reklamy.

Discovery Travel & Living – reklamy.

Discovery Channel – reklamy.

Discovery Science – reklamy.

JA PIERDOLE, KURWA JEBANA W DUPĘ MAĆ! KURWA KURWA KURWA!

Co jest do kurwy nędzy grane, wszędzie jebane reklamy, co to jakaś nawałnica, czy ki chuj? Kurwa, żeby wszędzie naraz były reklamy? Kurwa mać, o co chodzi!

Minęło tak kilka minut, kurwa mać, w końcu na jednym Discovery reklamy się skończyły. Ok, dobra, oglądam. Brainiac. Kurwa jego mać, ten debilny program, o którym już kiedyś pisałem, ja pierdolę co za idiotyzm. To przełączam znowu. Reklamy, reklamy, reklamy.

Kurwa, przecież tej TV nie da się oglądać. Protes-kurwa-tuję! I apeluję do ludzi zajmujących się reklamą: zbliżacie się do punktu, w którym wasza działalność osiąga odwrotny skutek od zamierzonego. Najnowsze badania pokazują, że ludzie widząc reklamy natychmiast przełączają kanał, bo nie chcą tego oglądać. I wpadają w nerwicę, bo wszędzie są reklamy, i koniec będzie taki, że albo wypierdolą ten telewizor przez okno, albo po prostu przestaną oglądać. Zalew reklam jaki serwujecie jest tak ogromny, a ich jakość tak słaba, że ludzie nie chcą na to patrzeć. Zrozumcie to do kurwy nędzy!

I zauważam jeszcze jedno, niestety. Włączyć telewizor jakieś 10 minut przed pełną godziną to prawdziwa masakra. Na 99% trafimy bowiem na ostatnie reklamy przed końcem programu. Po paru minutach, gdy reklamy się skończą, dostaniemy ostatnie 2 minuty programu i napisy, po czym znów będą reklamy, aż do pełnej godziny i dłużej, do następnego programu. A jak nie reklamy, to zajawki, przerywniki, zapowiedzi, dżingle, reklamy sponsorów programów, chujowe wiadomości, pierdu pierdu, kurwa mać, chuje na kiju, wszystko tylko nie ciekawy program.

Ja pierdole, nie chce, kurwa, nie chce tego oglądać.

Ludzie od reklam, mówię wam ja, Ziutek z megawkurw.pl, nie będę oglądał waszych chłamowatych reklam. Będę przełączał kanały, albo wyłączę ten jebany telewizor w chuj, ale nie będę patrzył na te wasze pierdolone reklamy. Nie, nie, nie! A jak będę przełączał i trafię i tak na reklamę na innym kanale, i przez przypadek ją oglądnę, to i tak, mówię wam kutasy od reklam, nie kupię tego produktu, nigdy kurwa w życiu. Nie i już, wypierdalać na drzewo sukinsyny, kurwaaaaaaaaaaaaa!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 15 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Telewizja i radio

komentarze 2 do “Nawałnica”

  1.  BabciaWalercia pisze:
    6 lutego, 2010 o godzinie 15:32

    Faktycznie chodzi tu o częstotliwość emitowania. Ja odkąd telewizora nie posiadam, nawet chętnie w kinie reklamę obejrzę.

  2.  Marks pisze:
    7 lutego, 2010 o godzinie 20:08

    Ja już tylko dvd oglądam.. pierdolę się codziennie wkurwiać na debilne reklamy chuja wnoszące do mogego życia. Mój cenny czas, cenne chwile zabierają mi reklamy. Jestem wkurwiony do tego stopnia że potrafię wyklinać skurwiałe postacie grające w reklamie kurwa…

Napisz komentarz