„Jak nie urok to sraczka”

28 stycznia, 2010, Autor:

To jest wpis na konkurs o przysłowiach.

Wychodzę dzisiaj rano do pracy. Przed wyjściem patrzę na termoment. Ooo, minus pięć tylko, uff, co za ulga. Jeszcze dwa dni temu było rano minus dwadzieścia. W końcu się ociepla.

Podbudowany tym spostrzeżeniem nie ubieram się już tak strasznie grubo jak przez kilka ostatnich dni. Zimowo, ale normalnie. Schodzę po schodach, wychodzę z klatki, a tu… jeb! Jakby mi ktoś czymś w twarz przyładował. Aż mnie przygięło. Wiatr jak skurwysyn, zimno jak chuj, piździ, normalnie co to ma być? Kurwa! Jak nie urok to sraczka!

Tak sobie myślę, już nie pamiętam który raz, że kurwa chujowo w tym kraju jest strasznie. Normalnie jak nie minus 20, to wieje, jak przestanie wiać, to zaczyna padać śnieg, jak śnieg stopnieje, to się zrobi breja, potem znowu przymrozek chwyci i będzie lodowisko, a potem to znowu stopnieje i będzie lał deszcz. I tak kurwa do maja. Maj będzie ładny. Ale już w czerwcu będzie piździło i znowu lało, kurwa jego mać, ja pierdole, dlaczego żyjemy w tak chujowym klimacie, kurwa, czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

Uważni czytelnicy dostrzegą zapewne dyskretnie wplecione w treść niniejszego postu polskie przysłowie. Tak, to na konkurs.

Pozdrawiam

Ziutek

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Konkursy

Napisz komentarz