Czego boją się Polacy? – Podsumowanie sondażu.

4 stycznia, 2010, Autor:

Witam

Nadszedł czas na podsumowanie sondażu, jaki instytut badania opini społecznej MegaWkurw.pl ogłosił kilka dni temu. Tematem badania było „Czego boją się Polacy” (kliknij tutaj).

Wyniki przeprowadzonej ankiety pokazują jednoznacznie i dobitnie, że Polacy niczego się kurwa nie boją. Takiej odpowiedzi udzieliła największa grupa badanych.

Jeśli jednak Polacy już się czegoś boją (bo i takie odpowiedzi się zdarzały) to są to w większości obawy o bandyctwo szerzące się na ulicach, o wdepnięcie w psie gówno na spacerze, o dolegliwości żołądkowe podczas swojego ślubu (chodzi o sraczkę), oraz o możliwość wyskoczenia pryszcza na czole. Część badanych stwierdziła również, że boi się śmierci, co zupełnie naturalne, a część obawia się śmierdzących skarpetek. Inne, marginalne już powody do strachu to m.in. pająki, myszy, szczury itp.

Z badania wynika jednoznacznie, że Polacy nie obawiają się o swoją przyszłość. Spośród ankietowanych tylko kilku udzieliło odpowiedzi, że boi się bezrobocia, niepokojów społecznych czy podniesienia podatków. Badanie to niniejszym zadaje kłam pojawiającym się ostatnio w niektórych mediach sondaży, o tym jakoby nasz naród przesiąknięty był strachem o sytuację materialną, o gospodarkę lub też – co kuriozalne – o inflację.

Sraczka tak – inflacja nie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Aktualności

Napisz komentarz