Wesołe komentarze na portalu Gadu Gadu

25 grudnia, 2009, Autor:

Bardzo często korzystam w portali internetowych. Lubie czytać informacje, komentować je i czytać opinie innych.
Jest jednak jedno miejsce w Internecie, które powoduje u mnie przypływ wściekłości i które wkurwia mnie do granic możliwości!
Jestem wkurwiony jak afrykański koczkodan, który grzebie pazurami po drzewie i nie może znaleźć bananów! Kurwa!
To miejsce to portal Gadu Gadu. Zamieszczają tam nie raz wiadomości, czasami ciekawe, czasami bzdurne. Pod każdą wiadomością istnieje możliwość dodania własnego komentarza.
Ostatnio natknąłem się na artykuł o pedofilu – lekarzu, który jak się podejrzewa zgwałcił około setki dzieci. Artykuł przerażający, cóż, potwór nie człowiek. Nie wiem, czy taki ktoś, kto dopuścił się takiego czynu, zasługuje na miano nazwania go człowiekiem.
Krzykliwy tytuł, artykuł, a pod nim około pięciuset komentarzy.
Ale co to są za komentarze i co za kurwa debile je piszą!
„Zajebać chuja, uciąć mu jaja, kurwa… itd. Itd….

Po kilkunastu komentarzach kurwica mnie wzięła taka, jak lwice, której nie udało się polowanie i zamiast wgryzać się ząbkami w ciepły, smakowity tyłek gazeli, siedzi głodna i na dodatek wykorzystał ja stary paskudny lew!

Po pierwsze opcja komentarz jest dostępna dla wszystkich, Zatem każdy pryszczaty, tłuściutki nastolatek, który siedzi z pyzata mordą i okularkami wlepionymi w ekran komputerka, może w przerwie pomiędzy chlaniem coli i opróżnianiem czwartej paczki chipsów wygalopować tłuściutkimi, różowiutkimi pazurkami na klawiaturze komentarz „zajebac chuja, zapierdolić itp.” A potem z zadowolenia wywijać tłuściutkimi nóżkami, które nie sięgają podłogi. Co lepsze – połowa z tych matołów w ogóle nie rozumie, co tam jest napisane! Pisze jak wół, że zdarzenie miało miejsce w USA, niektórzy pisza w komentarzach że w Polsce.
Znalazło się kilka inteligentnych osób, z którymi dało się porozmawiać. Ale to było może ok. 10% całości…
Osobiście napisałem w komentarzu, że takiego człowieka powinno się eliminować ze społeczeństwa, a jeśli udowodni mu się winę, może nawet powinna być dla niego kara śmierci.
I jak to mówią – rzucaj słowa między wieprze.
Jakiś skończony debil napisał, nawiązując do mojego komentara, że chyba mam cos z tym pedofilem wspólnego, skoro go bronię. I nie on jeden.

Ludzie! Do końskiej dupy! ! Czy ludzie w tym jebanym portalu GG są pokurwieni jak północnokoreańskie pociski przeciwpancerne? Czy ja piszę językiem niezrozumiałym? Czy ja, żeby wyrazić swoje zdanie musze się zniżać do poziomu jakiegoś zdegenerowanego debila, który całe swoje życie potrafi opisać tylko słowami :kurwa” „jebać” „pierdolić” i to wszystko? Przecież na naszym portalu megawkurw wszyscy od czasu do czasu używamy wulgaryzmów, ale nasze wypowiedzi mają sens, są zrozumiałe i komentowane!
Może od dzisiaj tez zmienimy nasz styl – wszyscy. Zamiast pisać – ale się wkurwiłem na audycję w telewizji, napiszemy – Ale się kurwa wkurwiłem na tego chuja jebanego!
I każdy da komentarz –jebać chuja – i wszyscy będą zadowoleni!
Czy w tym kraju naprawdę durnota i analfabetyzm w słowach, wypowiedziach i myśleniu osiągnął u wielu ludzi apogeum?
Przecież z usług gadu gadu korzystają dzieci. Normalne dzieci, nie mam tu na myśli tych idiotów od najmłodszych lat wypaczonych myślowo, którzy całość swego stanu uczuciowego potrafią opisać słowem „kurwa” w różnych intonacjach. Nie chciałbym, żeby kiedyś w przyszłości moje dzieci czytały wypociny jakiegoś durnego cymbała, który wypił tanie piwo i wycedził z mordy bluźnierstwo, bo tylko tyle przyszło mu do pustego łba.
O gramatyce , sensie wypowiedzi i ortografii nawet nie chce mi się wypowiadać. Myślę, że przywieziony z nowej gwinei Papuas, po trzymiesięcznym kursie języka polskiego pisałby bardziej zrozumiale od tego stada analfabetycznych degeneratów.
Wystarczyłoby wprowadzić możliwość komentowania tylko dla zalogowanych użytkowników i automatyczny program do kasowania bluzg.
Ale widać GG lubi takie komentarze i jak widze, takich artykułow jest coraz więcej.
A niech się motłoch cieszy i niech sobie „pokurwuje”.

Kolejna rzecz, która mnie w tej całej historii wkurwia niesamowicie, to debilna niemoc ludzka. Każdy się pod tekstem podpisuje, że by tego pedofila „zaje…, zapierd… nabił na pal, obciąć mu to i owo, ale pytam się tu i teraz – co z tego kurwa wynika?
Co z tego wynika?
Ma to taki sens i odbicie społeczne, jak pierdzenie po świątecznym bigosie.
Rzuciłem hasło na forum – jeżeli prawie wszyscy chcecie i wyrażacie to w sposób normalny lub wulgarny chęć cięższego karania pedofili – nawet karą śmierci – zróbcie coś.
W każdym mieście jest biuro poselskie, senatorskie – gdyby każdy napisał petycję i zaniósł ją do takiego biura, gdyby w Polsce posłowie i senatorowie zostali zasypani kilkuset tysiącami takich petycji – musieliby cos zrobić. Musieliby bo od tego są.
Ale od razu pojawiły się opinie, ze oni i tak nic nie zrobią, bo wolą robić to czy tamto a najlepiej umieją dbać o własny tylek.

Kurwa! Jak mnie taka niemoc doprowadza do szału! Przecież to jest jak stado bydła!
Bezmyślne stado bydła, które nic nie zrobi, bo i tak pójdzie tam, gdzie je pognają!
Idąc tym tokiem rozumowania to już dzisiaj lepiej wziąć sznurek i się powiesić, skoro i tak
nic dobrego nas nie czeka. To nawet nie jest stado bydła, bo stado bydła na wolności ucieka przed drapieżnikiem, a nie wyciąga w jego stronę futrzane dupsko i mówi „gryź mnie, i tak mnie już nic dobrego nie spotka!”

A ostatnia rzecz która mnie kurwa doprowadza do szału w tych bezmyślnych komentarzach to teksty typu „ w wiezieniu dadzą mu popalić”, „w wiezieniu wymierzą mu sprawiedliwość”,
„dostanie za swoje”.
Powiem krótko – pedofilia to ohydne zboczenie, dla mnie niewyobrażalne, zwłaszcza jak w tym komentowanym na Gadu Gadu artykule, gdzie pedofil dopuścił się gwałtów na maleńkich dzieciach, m in na sześciomiesięcznym
.
Ale ja kurwa mać nie życzę sobie, żeby jakiś śmieć w wiezieniu grzmocił pedofila w tyłek i krzyczał, że to w imię sprawiedliwości!
Jakiej kurwa sprawiedliwości? Dla mnie złodziej, który bezczelnie okrada innych ludzi, częstokroć z ostatniego grosza, łajza, która na ulicy napada na kogoś, żeby go pobić, zrobić mu krzywdę i zabrać mu coś, co mu się spodobało, morderca, odbierający życie, gwałciciel, złodziej samochodów, finansowy oszust to takie same śmiecie jak pedofil i nie upoważniłem ich kurwa do tego, żeby wymierzali sprawiedliwość na kimkolwiek!
Trzeba zmienić prawo do tego stopnia, żeby taka świnia wiedziała, że jak się dobierze do dziecka i wykorzysta je seksualnie ( a do innych – zanim kogoś pobije, okradnie, zamorduje )
– społeczeństwo w brutalny sposób wyegzekwuje na nim przestrzeganie norm i obowiązków.
Nie jestem zwolennikiem państwa policyjnego – każdy z nas popełnia małe przestępstwa
9 ściągnięcie nagrania z netu, przejście na czerwonym świetle, wypicie piwa w miejscu niedozwolonym itd. Itd. )
Chodzi mi tylko o najcięższe przestępstwa – za ich popełnienie i przy pełnym udowodnieniu winy kara powinna być straszna.
I mam nadzieję , że portal GG zmieni możliwość dodawania komentarzy przez wszystkich i przestanie wkurwiać mnie i wszystkich normalnych ludzi, korzystających z ich portalu.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Wesołe komentarze na portalu Gadu Gadu”

 1.  admin pisze:
  25 grudnia, 2009 o godzinie 23:41

  AfricanDevil, a jak myślisz – dlaczego na megawkurw.pl nie ma opcji automatycznej rejestracji?

  Właśnie dlatego. Bo poziom ludzi korzystających z internetu jest w wielu przypadkach żałosny, a niektórzy właśnie nie mając nic lepszego do roboty wypisują bzdury na różnych portalach.

  Dlatego ja stawiam na ludzi ciut bardziej ambitnych, którym się chce tworzyć fajniejszą, ciekawszą treść. Jak widzę, że ktoś przysyła maila z prośbą o rejestrację i że napisał tam więcej niż dwa zdania to wiem, że ten ktoś jest obietnicą czegoś ciekawego (może bardziej nadzieją, niż obietnicą), i że warto mu założyć konto.

  Wolę rozkręcać portal powoli, ale stawiając na takich ludzi jakich tu, na megawkurwie, udało mi się zgromadzić. To dzięki Wam ta strona żyje, gdyby nie Wy – nie byłoby sensu jej tworzyć ani rozwijać.

  Pozdrawiam
  admin

 2.  Marks pisze:
  26 grudnia, 2009 o godzinie 10:45

  Boże jak ja się ciesze ze na Megawkurw nie może zarejestrować się każdy kretyn… jak mnie to niezmiernie cieszy ! to tak dobrze świadczy o tej stronie, to tak dobrze świadczy o jej założycielu. Dzięki temu zawsze trzyma jakiś poziom, zawsze! Jakbym tu zobaczył takie komentarze, takie jebane komentarze mające na celu tylko słowo „kurwa” i „japierdole kurwa” i łańcuszki, i pozdro dla ziomków i pozdro dla kumatych i 100% to by mnie trafiło trafiło i zabiło bo poziom tego już jest tak zaniżony że szkoda używać takich określeń… Dziekuje że strona ta nie jest studnią w którą każdy może nasrać, kazdy burak i kretyn, każdy małolat każdy śmieć… dziękuje, że są tu ludzie wartościowi których posty czyta się z przyjemnością i zawsze znajduje w nich problemy które dotykają pośrednio każdego. To takie prawdziwe i takie… niesamowite, Ze w dzisiejszym świecie sa jeszcze tacy ludzie. Oby było nas jak najwięcej, pozdrawiam

 3.  Marks pisze:
  26 grudnia, 2009 o godzinie 10:48

  Dodam jeszcze do swego wywodu że dzięki tej stronie mam porównanie między spojrzeniem na świat przez ludzi normalnych, a spojrzeniem na świat na codzień. Dzięki temu wiem że do końca trzeba ubiegać się o swoje, o co to jest słuszne, o granicę prywatności którą nie raz przekraczają inni. Dziękuje

 4.  Ark pisze:
  8 stycznia, 2010 o godzinie 19:20

  1. ’..przed wieprze’, nie 'między’ i raczej 'perły’ ;) A ogólnie, to lepiej pasuje (regionalne, więc niekoniecznie powszechne): 'Mów chłopu świnte słowa, a on powi – Moja krowa!’
  2. To nie jest analfabetyzm, tylko aczytanie i w konsekwencji alogika widoczna w tak wielu wypowiedziach
  3. GG lubi, bo jak w większość portali nie liczy się jakoś, lecz ilość
  4. Nikt nie zaniesie takiej 'petycji’, bo nawet gdyby się już zdecydował i wysilił, to sprawa i tak wyląduje w koszu. Jedyna szansa to inicjatywa obywatelska – 100tys. podpisów i automatyczne wtedy nagłośnienie w tzw. main stream mediach. Sejm i tak oleje, ale w programie obrad sprawa pojawić się musi.
  5. Wspomniany 'więzienny śmieć’ sobie poużywa pedofila, ale ten drugi i tak prędzej będzie miał wizytę u specjalisty, usg, rezonans, albo inną tomografię niż Ty, czy ja. W dodatku za darmo, chociaż składek nie płaci.

  P.S.
  O portalu GG dowiedziałem się właśnie przed paroma minutami, z Twojego wpisu :) W życiu nie przyszło mi do głowy żeby czegoś takiego szukać; onetowe forum wystarczająco potrafi zdemotywować.

Napisz komentarz