Świńska grypa

23 listopada, 2009, Autor:

Witam wszystkich ponownie

Otóż już od końca października pieprzą ciągle  o tej świńskiej grypie. Przez kilka mies. był spokój. Ale wybuchło – na Ukrainie. I połowa czasu w wiadomościach już o tym. Już chcieli zamykać granice i wysyłać pomoc z maseczkami i jakimiś lekami na Ukrainę. Minęły 3 tyg. i znowu o tym. Ale to staje się tak mega wkurwiające.

Bardziej mnie to dobija, że ciągle straszą:”A to są różne mutacje wirusa i choroba przebiega łagodnie i ma takie objawy jak zwykła grypa itp. „, „A to szczepionki nie do końca mogą pomóc, bo nie znamy dokładnie wirusa AH1N1”. Niedawno czytałam, że grypa u pewnej osoby przebiega bezobjawowo (to u mnie też bezobjawowo występuje).  Niby  jakaś wielka osoba się wypowiadała, a chyba podstawówki nie skończyła jak robi takie wywody, by ludziom burdel w mózgach  zrobić. Wczoraj przez przypadek natknęłam się na jakiś debilny film dokumentalny o świńskiej grypie i jakiś (wkurwiająco miły) pan  powiedział, że grypa ta zaatakuje szczególnie zimą i wkrótce każdy  może  się nią zarazić.

I co ma zrobić taki szary zjadacz chleba jak ja? Wpaść w depresję, płakać? Lub zbić trumnę z desek i się zakopać samemu w ziemi, siedzieć w domu całe życie (bo w miejscach publicznych może być wiele zarazków i syfów). Niech każdy się zakopie w ziemi i będzie koniec problemu. Po prostu zagłada ludzkości.  No kurwa – chyba kogoś pojebało! Na sezonową grypę tyle osób umiera i od wielu lat cicho siedzą. Pomyślcie ile kasy muszą zarabiać ci co to rozgłaśniają taką sprawę. Ile muszą brać za takie szczepionki specialne od świńskiej grypy.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

Napisz komentarz