Żołnierze poligloci

22 października, 2009, Autor:

Puściłem w TV „Demony Wojny wg Goi”. Taki sobie film, nawet nie najbardziej szmirowaty, ale nie w tym problem.

W którymś momencie polscy żołnierze z misji pokojowej ratują dwoje ludzi z rąk serbskich (czy jakichś tam) oprawców. Okazuje się, że to Francuzi. I co następuje teraz? Ha – wszyscy polscy żołnierze, jak jeden mąż, gadają perfect po francusku!

Ja pierdolę! Ile osób w tym kraju zna francuski? Sprawdziłem na jakiejś stronie, że w tych krajach, które niedawno dołączyły do UE, znajomość tego języka to 3 procent – czyli 3 osoby na 100. Zaryzykuję twierdzenie, że w większości są to osoby z wyższym wykształceniem, pracujący dla firm mających francuskich klientów. Zapewne statystyka ta jest dużo słabsza w wojsku. Przyjmijmy więc, że 1 żołnierz na 100 zna francuski. Więc kurwa jakim cudem w jednym oddziale, w jednym filmie, znalazło się ich ze dwudziestu???

I żeby było lepiej, nagle nasi żołnierze trafiają na jakiś dom. I co się okazuje? Prawie wszyscy znają też serbski! A Pan Linda najlepiej. Normalnie co za zbiorowisko poliglotów!!!

Ja pierdziele, jak mnie wkurwia czasem głupota niektórych filmów!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Rozrywka

Napisz komentarz