Telegówno

1 października, 2009, Autor:

Kurwa nie mogę. Zapłaciłem za pizzę 27 zł. W promocji i gratis mam zawroty, nudności, rzyganie, sranie. Co za kurwa gówno. Co oni tam kurwa dorzucili? Niech ich chuj strzeli :CCC. NIE KUPUJCIE W TYM CHLEWIE – płacicie za pogorszenie stanu swojego zdrowia. Co za kurwa gówno. Ale mnie chuj strzela. Kurwa jeszcze miałem dziś iść na jakieś disco abo chuj wie co kurwa i pozamiatane ;((( Sranie, rzyganie, nudności. No cały komplet. A jutro kurwa zajęcia na 7.30 jasny chuj…

Kurwa skonczy się na tym, że przygotuję jakąś listę kurwa chujowych miejsc z szamą we wroclawiu… W krakowie też taką lipę macie ? Bo tu od zajebania tego gówna.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Różności

komentarze 4 do “Telegówno”

 1.  Estakada pisze:
  1 października, 2009 o godzinie 21:09

  HAMY I SKURWIELE :C

 2.  wojteq pisze:
  2 października, 2009 o godzinie 03:53

  Telepizza? Prawda jest taka, że im bardziej się reklamują, tym większą chujowiznę mają.

 3.  BabciaWalercia pisze:
  2 października, 2009 o godzinie 09:33

  Dawno dawno temu, po zjedzeniu pizzy z telepizzy dostałam reakcji uczuleniowej, tzn. spuchła mi cała twarz. Efekt utrzymywał się przez prawie pół dnia. Nie wiem czego tam dosypują, ale jak widzę, dosypują nadal.

 4.  ASPIRYNA pisze:
  2 października, 2009 o godzinie 15:19

  A ja po zjedzeniu kurwa hamburgera z MCDonalda na pusty żołądek, nie wiem co się kurwa wtedy stało, ale przez cały dzień jedyne co potrafiłem kurwa wypowiedzieć to Muuuuu…!!! Muuuuuu…!! Muuuuuu!!! Możecie kurwa wierzyć lub nie!

Napisz komentarz