Westerplatte vs Wieluń

1 września, 2009, Autor:

Wkurwia mnie ostatnio, że media, nie mające widocznie nic lepszego do roboty, zajmują się lansowaniem pewnego rodzaju wyścigu, między Westerplatte a Wieluniem, o to kto pierwszy został zaatakowany przez jebanych szwabów w 39-tym. Czy bohaterskie (kwestia prawdziwości tego mitu to już inna historia) Westerplatte, czy też może bezbronny, a przez to bardziej umęczony i warty upamiętnienia Wieluń. A gdzieś jeszcze słyszałem, że to wcale nie Westerplatte, ani nie Wieluń, tylko coś (czy ktoś tam) jeszcze…

A jakie to ma kurwa znaczenie? No jakie? Czy te parę minut robi komuś różnicę? Czy liczy się tylko kto pierwszy dostał w czambo, a nie liczy się już kto następny?

Wkurwia mnie wyszukiwanie tego typu problemów i przedstawianie ich opinii publicznej w ten sposób, że zaraz większość ludzi uważa, że faktycznie Polska nie ma innych trosk i dylematów. Że najważniejsze jest teraz kto 70 lat pierwszy dostał w trombę.

Ja pierdole jak mnie to wkurwia.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,14 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Aktualności, Telewizja i radio

1 komentarz do “Westerplatte vs Wieluń”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    2 września, 2009 o godzinie 07:34

    he..kurwa …zapomniałeś dodać ze wojna zaczęła się 26lipca 1939 najpierw te szwaby napadły a potem zawrócili …..może kurwa zapomnieli w tym dniu zabrać Adolf-ka na wojnę

Napisz komentarz