Młot pneumatyczny!

27 lipca, 2009, Autor:

Kurwa ludzie powiedzcie mi czy o 7-dmej rano można napierdalać już młotem pneumatycznym czy kurwa obowiązuje cisza nocna! bo mi robotniki od półtora tygodnia kurwa napierdalają,że się wyspać nie można! Ja rozumiem, że trzeba stary most odświeżyć, ale czy kurwa trzeba zacząć to już od 7-dmej napierdalać tym młotkiem kurwa czy jeśli ktoś ma na godzinę 9-wiątą do pracy to mu się nie należy dłuższe spanie w ciszy? A śpię kurwa przy otwartym oknie. Co? Czy brak kurwa dla bliźniego szacunku jest powodem by zamiast budzika słyszeć młot pneumatyczny kurwa? Napierdalają nim tak jak by mieli kurwa na akord! Ja pierdole jutro to samo kurwa trzech chujów będzie napierdalać od 7-dmej….kurwa znowu się nie wyśpię!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Młot pneumatyczny!”

 1.  Krucabomba pisze:
  3 sierpnia, 2009 o godzinie 23:11

  To takie trochę copy-paste z Dnia Świra…

 2.  ASPIRYNA pisze:
  7 sierpnia, 2009 o godzinie 17:29

  świra czy nie świra robią teraz drugą kurwa stronę

 3.  Nie ma dobrych sąsiadów pisze:
  18 listopada, 2023 o godzinie 12:00

  U mnie kurwa dwa młoty pneumatyczne w bloku i cięcie metalu z podwórka, napierdalanie młotem pneumatycznym w sobotę, gdy mam po całym tygodniu pracy czas na pisanie – świetna kurwa sprawa!

Napisz komentarz