Wkurwiający transwestyta!!

30 czerwca, 2009, Autor:

Ale się dziś mega-wkurwiłem w hiper-markecie…kurwa co to albo kto to ma być…po prostu czegoś takiego kurwa w tym katolickim kraju nie przeżyłem….. jak tak kurwa można żeby cos takiego wystrugać to się kurwa normalnemu człowiekowi w pale nie mieści ..bark mi słów do opisania całego zdarzenia tak mnie kurwa zatkało że nie potrafiłem wymówić żadnej literki …czułem się jak by mi kurwa mowę odjęło ..powiedzcie mi czy ci ludzie w tym kraju mają naprawdę na jebane w mózgu !!!czy może to wina demokracji albo tej zasranej pogody w końcu każdy może zwariować bo ja dziś widziałem sikającego transwestytę ..!! kurwa. .ludzie ..trzym-cie mnie!!!…..ja rozumiem są różne zboki –zboczenia …..można być gejem, fetyszem ,sikającym lub srającym na kratę ,lesbijką ..itp…ale żeby sikać pod marketem …kurwa nie……nie mogę .!!!na początku myślałem że jestem w ukrytej kamerze (taki program)…ale jak on/ona się obrócił w moim kierunku …i zaczął sikać pomyślałem że to Szkot któremu kurwa zacichło się lać.. a ten tranzystor kurwa mi cycki pokazał ,normalnie mi kurwa gały wyjebało …silikonowe cycki ..do tej pory nie mogę się otrząsnąć z przeżytych wrażeń……kurwa wkurwiłem się zważywszy że byłem z dzieckiem …..a najgorsze było to że dzieciak tak jak w tej reklamie darmowe gadanie zaczął mi zadawać trudne pytania !!!co za dzień ….dzień z transwestytą….dzień z jebany …..!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 9,64 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

1 komentarz do “Wkurwiający transwestyta!!”

  1.  Krucabomba pisze:
    8 lipca, 2009 o godzinie 10:03

    bez obrazy, ale to tak jabys napisal ze ufo robilo zakupy w tesco… trudno uwierzyc, ale nie osadzam…. mam nadzieje ze sie otrzasniesz z szoku jakby co to daj znac specialiscie… trzyam kciuki za rownowage psychiczna!

Napisz komentarz