Co niedzielne kościelne kazania !

17 maja, 2009, Autor:

Ale dziś się wkurwiłem na księdza! Kurwa, ale mnie wkurwiają te klery i ich jadowite kazania szczególnie te o kasie, że nie maja na to, czy na tamto i kajają się przed wiernymi  by sypnęli na tace więcej niż posiadają jeszcze ci taki klecha będzie w bezczelny sposób wyliczał ile to w zeszłym roku przypadło kasy na jednego wiernego w jego parafii, a w parafii obok mieli nadwyżkę w kasie o 50% i trzeba było by dołożyć by nie być gorszym, a ci wierni jak zakochani dają i myślą, że robią dobry uczynek! Kurwa! I wciskają im kity jaki to kościół jest biedny i że nie maja kasy by zapłacić za ogrzewanie w zimie! A ja się pytam: jak idę do kościoła to czyje to wypasione fury stoją z ranka przed kościołem? Chyba nie mafii ani ministrantów i wiernych! Wkurwia mnie to, że kościół jest taki nieuczciwy i swoją pychą zrobili sobie za plecami Pana Boga  spółkę z o. o  dobrze prosperującą kosztem wiernych, którzy przychodzą się pomodlić!! Ja się kurwa pytam: jak tak kurwa można całe wieki okradać wiernych w imię modlitwy? Czy to jest kurwa normalne?! Amen!

A najgorsze jest to jak mówię mojej 67-letniej mamie daj lepiej  na biedne dzieci, a ona mówi że nie, bo kościół potrzebuje! Ja pierdole! I jak tu się nie wkurwić w samą niedziele! (pochodzę z Katowic żebyście wiedzieli gdzie  tak sępią!)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 20 raz(y), średnia ocen: 7,90 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Religia

komentarzy 14 do “Co niedzielne kościelne kazania !”

 1.  Asar Un Nefer pisze:
  18 maja, 2009 o godzinie 10:01

  Można spytać: Po chuj tam chodzisz? To jest typowo polska postawa i niewolnicza mentalność. „Wkurwia mnie coś, ale i tak nic z tym nie zrobię”. A najlepsi są ci, którzy mówią „Chodzę do kościoła dla Boga, nie dla księży” – no tak ale wspierasz i podwyższasz, głąbie, statystyki organizacji z której polityką się nie zgadzasz. Ale nie, bo co powiedzą sąsiedzi, co powie rodzina. No jak tak, to się wkurwiaj dalej i nie pierdol. Na zdrowie.

 2.  ASPIRYNA pisze:
  27 października, 2009 o godzinie 23:17

  Te Admin kurwa przecież to moje!!!

 3.  Michał pisze:
  31 grudnia, 2009 o godzinie 21:48

  Trochę sie orientuję w tych sprawach jesli chodzi o kase koscioła, to ze księża mają super bryki to całkiem inna sprawa, oni zarabiają normalna pensję 2 tys, zakładając ze wykorzysta tysiac złotych na zycie rachunki, zywnosci itp to pozostaje mu ten drugi tysiac który nasi rodzice wydają na utrzymanie pozostałych członków rodziny a więc księza nie czerpią zadnych korzysci z tacy i innych darów od ludzi , oni mają normalną prace a ze całą pensję dzielą tylko na siebie to ich sprawa.

 4.  openworld pisze:
  1 kwietnia, 2010 o godzinie 16:41

  Nie pierdol Michał, bo od twojego pierdolenia to mam sraczkę dupku bez mózgu.

 5.  do MICHAŁA pisze:
  8 lipca, 2010 o godzinie 14:34

  ( do MICHAŁA ) no chyba cię pojebało 1000 zł na życie kurwa jak to z 1500 taki skurwiel potrzebuje bo kurwa on to jest zajebisty i się mu nalerzy no a za te 5 stów to on se pewnie co innego kupuje ale nie samochody za to muszą coś dostawać za mącenie ludzią w głowach zajebiście dużo słyszałem że mają zajebiste domy a kurwa RYDZYK to i dżakuzji ma skurwiel !!!! i powiedz mi jak tu za 2 tys. on kurwa ma to wszystko opłacić no to jest chyba nie możliwe :/

 6.  do MICHAŁA pisze:
  8 lipca, 2010 o godzinie 14:36

  ( do MICHAŁA ) no chyba cię pojebało 1000 zł na życie kurwa jak to z 1500 taki skurwiel potrzebuje bo kurwa on to jest zajebisty i się mu nalerzy no a za te 5 stów to on se pewnie co innego kupuje ale nie samochody za to muszą coś dostawać za mącenie ludzią w głowach zajebiście dużo słyszałem że mają zajebiste domy a kurwa RYDZYK to i dżakuzji ma skurwiel !!!! i powiedz mi jak tu za 2 tys. on kurwa ma to wszystko opłacić no to jest chyba nie możliwe okłamują cie kruwa i nic z tym nie zrobisz !!!

 7.  do MICHAŁA pisze:
  8 lipca, 2010 o godzinie 14:36

  ( do MICHAŁA ) no chyba cię pojebało 1000 zł na życie kurwa jak to z 1500 taki skurwiel potrzebuje bo kurwa on to jest zajebisty i się mu nalerzy no a za te 5 stów to on se pewnie co innego kupuje ale nie samochody za to muszą coś dostawać za mącenie ludzią w głowach zajebiście dużo słyszałem że mają zajebiste domy a kurwa RYDZYK to i dżakuzji ma skurwiel !!!! i powiedz mi jak tu za 2 tys. on kurwa ma to wszystko opłacić no to jest chyba nie możliwe okłamują cie kruwa i nic z tym nie zrobisz :(

 8.  Silver pisze:
  8 lipca, 2010 o godzinie 16:12

  sranie w banie mam u siebie dzieciaków którzy się przyjaźnią z księdzem i mówię serio normalny młody koleś nie żaden pedobear, którego pewnie matka-mocherka wysłała do seminarium. Ten o to regularnie oficjalnie zaprasza młodych parafian na „pizzę z tacy” lub tych starszych na „pifko z tacy” więc kurwa nie pierdol.

 9.  Mocherowa Jadwisia">Mocherowa Jadwisia pisze:
  8 lipca, 2010 o godzinie 16:19

  Nie wiecie co gadacie!
  Nie wstyd tak wam paplać bzdury na księży? Przecież ksiądz tak samo jest synem bożym ba, jest naszym łącznikiem z Bogiem, gospodarzem domu bożego! A wy co liczycie im pensje? To też są ludzie i muszą za coś jeść a 2000 zł to wcale nie tak dużo, weźcie pod uwagę że on oddał całe swoje życie Bogu! całe! więc nie rozpowiadajcie tych swoich treli moreli bo wam Jadwisia przy….
  -pomni o jednej ważnej rzeczy:
  ONI SŁUŻĄ BOGU WIĘC NIE MUSZĄ KRAŚĆ JAK DOBRZE MU SŁUŻĄ TO MOGĄ DOSTAĆ OD BOGA SAMOCHÓD ZA DOBRĄ SŁUŻBĘ BO BÓG MOŻE WSZYSTKO WY LUDZIE MAŁEJ WIARY, WIĘC DZIOBY W POKORĘ I DO KOŚCIOŁA KRZYŻEM LEŻEĆ ZA GADANIE GŁUPOT

 10.  kółko pisze:
  24 lipca, 2010 o godzinie 13:13

  Jadwisia ale z ciebie zjebana dewota! idź i rób im jeszcze laski w imię wiary!

 11.  Mocherowa Jadwisia">Mocherowa Jadwisia pisze:
  26 lipca, 2010 o godzinie 15:02

  A Ty Ty gówniarzu zachowuj się! Co to za słownictwo? kto was tak na uczył? Pan Bóg się z Tobą rozliczy za Twój plugawy język!

 12.  Bergamo pisze:
  26 lipca, 2010 o godzinie 17:55

  Jadwisia jaja sobie chyba robisz?

 13.  luke pisze:
  26 lipca, 2010 o godzinie 23:27

  w 966 roku Polska straciła suwerenność i nic na to chwilowo nie poradzimy

 14.  Silver pisze:
  27 lipca, 2010 o godzinie 16:25

  Bergamo: patrz po Avatarach albo kliknij na nick i będziesz wiedzieć- Jaja robię sobie ja- Silver ;D

Napisz komentarz