Banki i przelewy bankowe

7 maja, 2009, Autor:

Wkurwiają mnie banki, a zwłaszcza to, że przelew z konta na konto idzie tak długo. Sesje elixir (księgowanie przelewów) są 3 razy dziennie (http://www.money.pl/banki/elixir/): przelewy wychodzące do południa, przychodzące po południu. Jak masz pecha i ktoś zleci przelew po ostatniej sesji to jego bank wyśle kasę dopiero następnego dnia rano, a twój bank zaksięguje to jeszcze póżniej, przy pierwszej sesji przychodzącej. Czyli np kasę wysłaną o 12:00 jednego dnia dostaniesz o 12:00 dnia następnego.

Niektóre banki są mądrzejsze i sensowniej rozkładają pory księgowania. Ale i tak mnie to wkurwia, że tylko 3 razy dziennie to się odbywa. Ludzie, kurwa, XXI wiek już jest!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Firmy

1 komentarz do “Banki i przelewy bankowe”

  1.  pandik pisze:
    13 stycznia, 2010 o godzinie 11:04

    Tak kurwa 21wiek, oni Cię tam w tym banku zwyczajnie pierdolą, kasa ma leżeć jak najdłużej na koncie i chuj. To jak kurwa z wyborami, ładne buzie na początek a potem ostre ruchanie w cacao.

Napisz komentarz