Toster

30 kwietnia, 2009, Autor:

Wkurwia mnie mój toster.

Jak robię sobie tosty, to zazwyczaj trzy lub cztery. Czyli na raz się nie da, bo toster ma tylko dwa miejsca. Wkładam pierwsze dwie kromki, ciach, piecze się. Po chwili kromki wyskakują, patrzę, ale jeszcze ciut brakuje, bo wolę bardziej przypieczone. To jeszcze na chwilę ciach. Za chwilę ręcznie wyłączam i pierwsze dwa tosty są ok. No to wkładam następne dwa. Ciach. Po chwili kromki wyskakują. Skwarki. W kuchni roznosi się zapach spalenizny.

No żesz kurwa!

Chodzi o to, że toster wolno się nagrzewa i pierwsze dwa tosty są niedopieczone, ale jak wkładam następne to toster jest już rozgrzany na maksa i wyciągam zwęglone zwłoki!

Czy każdy toster tak ma czy tylko ja mam taki wkurwiający? Jak jest u Was?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 9,09 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Dom, Przedmioty

komentarze 3 do “Toster”

 1.  yoooman pisze:
  30 kwietnia, 2009 o godzinie 21:37

  Znam ten ból :) To naprawde wkurwiajace… ale u mnie mozna ustwic poziom grzania, wiec dwa pierwsze nastawiam na 3, a kolejne na 1 :)

 2.  Ziutek pisze:
  30 kwietnia, 2009 o godzinie 21:39

  U mnie też się da, ale przestawianie tego po prostu mnie wkurwia!

 3.  AniAuek pisze:
  18 listopada, 2009 o godzinie 17:36

  Ja chciałabym przyznać temu postowi tytuł „Best of the Best”. Rykłam śmiechem jak go przeczytałam i naprawdę zapamiętał mi się w głowie:)

Napisz komentarz