Najciekawsze prośby o rejestrację

[2010-02-05]
No wiec tak. Po kolei i po temacie.Jestem w szpitalu…..aaaaa…. A dlaczeg to Pan szanowny się znalazł w tak niefajnym miejscu…. Aaa no odpowiedz jest prosta mam raka….a za na nas dwoch na tym świecie nie ma miejsca to staram się dziada jakoś udupić…. Ale nie w tym rzecz!!!rzecz w tym co mnie wkurwia….ani wkurwia mnie chrapanie!!!!!!własnie tak!!!pospolite kurwa chrapanie w dupę mać!!!ale właściwie to jest jeszcze nic…nie dość ze chrapie to jeszcze kurwa słucha muzyki….że niby kurwa przez sen mi powiecie?????No bez jaj!!!! Wiec leży sobie taki, chrapie jak 20 letni silnik diesla a żeby tego było mało w uszy zaaplikowal sobie slchawki( co by się sam nie obudził) i jak tu kurwa przy takim spać!! Jak tu się nie wkurwic!!! Człowiek po ciężkim dniu leczenie badania no kurwa chce się wyspac!!! Zwłaszcza ze tutaj pojęcie „rano” jest z goła inne niż moje….tutaj wchodzą z uśmiechem na twarzy o 5kurwa30 i anielskim głosem informują ” d!
zień dobry!!!! No to co ukłujemy i pobierzemy krewkę?” i jak tu się kurwa nie wkurwic….

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znajomy mi o niej powiedział

Sztefen


Wysłano z formularza o rejestrację na megawkurw.pl

[2010-02-01]
Mam taką słodką prosbę. (pzepraszam, ale nie działa mi ALT z S)
Chciałbym się u Was zarejestrować. Jestem muzykiem i menagerem muzycznym, i po powrocie do domu muszę dać upust swoim myslom.
Mianowicie, wkurwia mnie jakies 90 % zespołów potupajkowo muzycznych. Ich mentalnosć ogranicza się do grania bezmyslnej muzyki (szumnie nazywając)i twierdzenia, że jest zajebista i wogóle. Jak przeprowadzam wstepne rozmowy z zespołami to mam ochotę zrzucić bombę atomową. Wytępić i zapomnieć. Kurwa mać.
Przepraszam, ale wszystko ma do chuja Pana swoje granice. To, że dzieciuchy nadawają tzw hip-hop na osiedlowej klatce nie oznacza, że zostaną 50&Centem (no może jak się postrzelą, ale radzę im od razu wywalić kitę).
Więc taka moja motywacja na udział w Waszym portalu. Wkurwiam się dzień w dzień i chciałbym się podzielić z innymi wrażeniami.

Dziękuję.
Bodzio

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znajomy mi o niej powiedział


Wysłano z formularza o rejestrację na megawkurw.pl

[2010-01-22]
Drogi Adminie,
nazywam się Adrian. Pochodzę z Warszawy. Jestem licealistą, który nieustannie wkurwiany jest przez rówieśników, polityków i nauczycieli. Jako, że nie jestem pierdolonym tępym dresem, który napierdala innych, muszę swoje wkurwienie wypisać. Związku z powyższym, uważam ,iż nadaję się na członka megawkurw.pl.
Z poważaniem
Adiczek

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce


Wysłano z formularza o rejestrację na megawkurw.pl

[2010-01-14]
Kajam się pokornie

Nie chcę już dłużej tylko czytać i się wkurwiać, marzę o tym (i to stale) aby wkurwiać się pisząc na megawkurw, takie wkurwienie z doładowaniem, jestem wkurwiony i piszę o tym że się wkurwiam a potem to sobie poczytam i dalej się będę wkurwiał i pomyślę sobie – ale ten gościu (ja) musiał się nawkurwiać. o kurwa. Ja jebie.

A więc o sobie: na co dzień zajmuję się rozpierdalaniem reklam telewizyjnych i nie tylko, wkurwiają mnie na maksa, do tego stopnia iż zrezygnowałem lat temu kilka z telewizora, uboczny skutek takiej decyzji jest taki że będąc gdzieś u znajomych gdzie jest włączony telewizor, jestem w stanie ni z tego ni z owego z kotletem w ustach powiedzieć – japierkurwadole co za zjebana reklama! Są też w moim życiu reklamy radiowe, które słyszę dzień w dzień w pracy, też mnie rozpierdalają a ja rozpierdalam je kurewsko też, bo jestem rozpierkurwieldalaczem.
W wolnych chwilach zbieram grzyby cyrklem.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znajomy mi o niej powiedział

Pandlik

[2010-01-12]

Chwała megawkurwom na megawkurw.pl

Drogi adminie!
Uprzejmie Cię proszę o konto na megawkurw.pl. Czułabym się zaszczycona, gdybym mogła wstąpić w Wasze szeregi.
Swoje prośbę motywuję tym, że bez przynależność do Was, nie będę mogła spełnić się zawodowo. Mój pracodawca wymaga, aby wszyscy pracownicy mieli tutaj konto. Bardzo zależy mi na mojej pracy. Aktualnie palę kadzidełka i jest to jedyne źródło mojego utrzymania. Jestem wulkanem pozytywnej energii i nie potrafię przejść obok niepowodzeń i nieszczęść, jakie codziennie na nas czyhają. Stąd często kumulują się we mnie frustracje i nieokiełznany gniew, którym pragnęłabym dać ujście na Tej stronie.
Jeśli będzie to wymagane, dołożę wszelkich starań, aby strona ta cieszyła się dobrą sławą wśród elity światowych stron internetowych o podobnej tematyce.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Z wyrazami szacunku
panikara

Jak się dowiedziałem o stronce?
Mój pracodawca wymaga, aby wszyscy pracownicy mieli tutaj konto

[2009-12-20]
Treść wiadomości:
Ależ oczywiście że Dobry Wieczór.
Czytając spostrzeżenia jakże licznie zgromadzonej tutaj gawiedzi aż czuje się odór resztek pokarmu w uchyłkach jelita grubego doprowadzonych do temperatury wrzenia, który to najpewniej towarzyszył świadkom opisanych tu zdarzeń. Chcę wystąpić w obronie tych wszystkich podmiotów jakże nieuczciwie ocenionych i obrzuconych w/w szczątkami niestrawionego jedzenia. Serce się kraje i dusza płacze jak Pan, jak ufam oświecony człowiek, może na to pozwolić.
Czemu wini są Ci wszyscy wyzywani od Pań pracujących w reżimie ruchów równoległych (oraz ich męskie potomstwo), mieszkańców terenów o niskiej liczbie mieszkańców, czy zwierząt zaliczanych do hodowlanych. Nie…oj nie… nie przyszło nam żyć w czasach gdzie każdy wspiera bliźniego dobrym słowem i uczynkiem. Nie widzę nic niezwykłego iż na co dzień większość ludzi chce przeprowadzić wyuzdany stosunek płciowy ze swoim bliźnim, nie można przecież totalnie dyskryminować tych którzy hołdują bardziej teorii Darwina niż dążą do większego skumulowania komórek nerwowych w czaszce.
Nie ich to wina, iż ustawodawca przewidział tak mało godzin na doskonalenie techniki jazdy.
Nie ich to wina, iż właśnie wczoraj skończyły się środki higieny osobistej i można było przeprowadzić codziennej toalety.
Nie ich to wina, iż natura obdarowała ich piskliwym głosem, a artykułowane słowa niosą znamiona terenów pozamiejskich.
Nie ich to wina, iż produkowane przez nich oprogramowanie komputerowe do codziennej komunikacji ujawnia cechy niedbalstwa, większość czasu trzeba przecież poświęcić wrażeniom artstycznym o ile ważniejszym niż funkcjonalność.
Czemu winna jest sprzedawczyni iż wyroby garmażeryjne przez nią sprzedawane zawierają w sobie wyroby plistikopodobne. Pomagają one przecież zachować świeżość.
Czemu winne są służby zajmujące się jezdniami i drogami. Nie można przecież wymagać iż na każde skinienie wykonywać będą prace porządkowe związane z okresem zimowym. Niech Ci wszyscy niesłusznie ich obrażający uświadomią sobie ile pracy należy włożyć w wykonanie urozmaiconej faktury powierzchni dróg i jezdni.
Nie rozumiem dlaczego obraża się tych wszystkich którzy wspierają ideę ekologi. Proszę sobie wyobrazić co by było gdyby to wszystko okazało się prawdą…

Nie rozumiem cóż dziwnego jest w tym, iż nasz bliźni-sąsiad zapragnął w późno-wczesnych-nocno-rannych godzinach dać upust swojej artystycznej naturze w rytmach muzyki niskich częstotliwości.
To tylko znikoma garstka przypadków w których to uczestnicy tej społeczości dali upust swojej mroczej natury, nieodpowiednio komentując próbę wyrażenia właśnego JA.

Niech klawikord mojej elektroniczej maszyny będzie orężem w walce o lepsze jutro tych… tu pokrzywdzonych.

Przepełniony ufnością w rychłe nadejście strumienia elektrów magicznie przemienionego w formę Adminowego TAK za sprawą konta pocztowego, oddalam się w objęcia Morfeusza.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znajomy mi o niej powiedział

SzyKam

[2009-12-20]
Witam, pisze z prośbą o możliwość korzystania z serwisu.

Motywuję swoją prośbę potrzebą dania sobie możliwości upustu wkurwienia, związanego z okresem świąt.
Mam 20 lat jestem studentem. Nie bede tu gadał że wkurwiają mnie ekolodzy protestujący przeciwko budowie autostrady w dolinie rospudy, puste laleczki, ludzie sukcesu, ani komentarze na NK. Wiadomo te sprawy wkurwiają niemalże wszystkich, lecz źródło mojego wkurwienia jest skomplikowanie i ma złożoną postać. Ogólnie to chodzi o to jak głęboko posunęły się: fałszywość, pozerstwo i udawanie – chodzi tu o motyw rodzina/znajomi.
Idą Świeta…. Każdemu uśmieszek nie złazi z ryja kiedy macha reklamówka z biedronki po zimowej wyprzedaży, myśląc że wymyślił orginalny prezent. Świąteczne prezenty i życzenia. Życzenia które nigdy się kurwa nie spełniają (gdyby chociaż jedno spełniało się na rok to po 10 latach miałbym pałac, mądrą i piękną kobietę, milion euro, zdrowie, szczęście i mózg jak u einsteina).
Nie uczestniczę praktycznie w żadnych imprezach typu sylwester, dzielenie się opłatkiem, i w idiotycznych obrzędach. Bo mnie wkurwiają swoistym pozerstwem i fałszywymi intencjami.
Co jeszcze mnie wkurwia ?? Mili ludzie, dupolizy, obrońcy praw zwierząt i wegetarianie. Dostałem – w czwartek 17 grudnia – 1000 zł grzywny za znęcanie się nad zwierzętami (kopnięcie kudłacza ewidentnie chcącego mnie upierdolić). A gapiący sie przechodnie ? Mało co a skopali by mnie i powiesili za to że sprałem jakiegoś zapchleńca. Poza tym jak usłyszałem że karpia trzeba nosić w wiaderku bo w reklamówce się męczy……… wiele rzeczy mnie wkurwia i o nich chciałbym coś pisać. Obiecuję że moje wypowiedzi będą miały więcej składu i treści niż w tym liście, więcej ironii i czegoś do śmiechu. Postaram się filozoficznie rozwikłać najgłębsze i złożone źródła wkurwienia – trochę wiem o tym ze studiów. Wybaczcie ten mój pesymistyczny szloch. Po prostu udziela mi się świąteczny nastrój.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Mój lekarz zalecił mi ją jako terapię

Andrzej

[2009-12-17]
Czesc
Kim jestem ..? homo sapiens..:)Zajmuje sie? ogolnie to juz nie wiem czym sie zajmuje,zajmuje sie poszukiwaniem szansy na robienie tego co bedzie sprawialo mi radosc,dawalo poczucie spelnienia a nie tylko poczucie \\\’jebania\\\’ na kogos,oddawania komus 12 godzin pracy mojego cennego czasu kazdego dnia.Ogolnie mgr turystyki,obecnie! pracownik exluzywnej!restauracji..instruktor fitness,niepraktykujacy!,czemu sie nadaje?bo tak..chce tak dawac upust moim emocja czasem,chce czytac o innych popierdolonych problemach ludzi tak samo wkurwiajacych sie o glupoty rozniaste jak ja…i sie posmiac.

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce
Magda

[2009-12-16]
Błagalnie prosze o przyjęcie mnie w poczet…

Proszę o hasło dostępu do serwisu.
Jako człowiek inteligentny,a nie typowy koci wentyl, chciałbym poruszyć kilkanaście tematów, dwa na początek to temat o pracy ( wylizywanie tyłków itp w pewnej majestatycznej firmie ) a drugi to moje własne przemyślenia na temat budywo korwety w polskiej stoczni. Pewnie znajdą się i setki innych… Mój analityczny umysł wszak pracuje cały czas na najwyższych obrotach

Jak się dowiedziałem o stronce?
Znalazłem tą stronkę przypadkiem w wyszukiwarce

[2009-11-27]
Witam serdecznie…
Właściwie to dobry wieczór, dobra noc. Dobre coś, nie ważne.

Na starcie chciałbym zauważyć, ze mam nadzieje, że (no… jeszcze ze 3 razy napisze „że”) ten list nie zostanie pominięty i zostanie w całości przeczytany.

Na starcie piszę, że mam 15 lat. Tak, 15. Nie, nie zamykaj listu! Zrób to dla mnie kochany, milusiński adminie (umiem lizać dupę, co?). A właściwie, to jeszcze nie mam 15. Dlaczego nie mam 15? Bo moi kochani rodzice sobie kurwa zażyczyli zrobić mnie w marcu i mam… Urodziny 30 grudnia. Super, co? Nie wiem czy już użyłem odpowiedniej formy, żeby zaznaczyć iż jestem (ah, nie użyłem „że”) płci męskiej, a przynajmniej na to wskazuje wypukły punkt w moim kroczu, bo z wyglądem troszkę inaczej. Em. Bo Piotruś sobie nosi trzydziesto ośmio centymetrową grzywkę zaczesaną na pół twarzy, nie potrafi obyć się bez prostownicy i nosi ciasne z reguły ciemne ciuchy. Tak. Nawet się noszą na moich rękach rękawiczki bez palców. Jestem emo? Nie! Stanowczo zaprzeczam. Ja, to ja! Nie jakaś kserokopia amerykańskiego dzieciaka, który płacze po kątach i pisze kretyńskie piosenki, będąc tym samym przeciwieństwem amerykańskiego dzieciaka, który się buja ze swoimi elo niggaz’ami i rapuje kręcąc swoimi żelastwami na karku.

Zrobię sobie tutaj kolejny akapit, bo wiesz. Staram się starannie pisać, żeby to się dało przeczytać. Co jeszcze napisać o sobie. Nie jestem tłukiem, więc jako nastolatek urodzony w 1994 roku chodzę do 3. gimnazjum i i i przygotowuje się do bierzmowania. Dzisiaj nawet byłem u spowiedzi, co prawda szczerej, co nie znaczy że już nie zgrzeszyłem, z resztą. Kto na to patrzy? Bosh, jak zwykle piszę nie do rzeczy. Nie przechodzę do rzeczy, no KURWA! Wysłowić się nawet nie potrafię, ja pierdolę. Ten akapit miał być poświęcony (no znowu te pogańskie rytuały mi przychodzą do głowy, eh) czym się zajmuję. A więc tak, 3. gimnazjum, przygotowania do bierzmowania, chodzę też na angielski prywatnie, więc i w tym języku potrafię się porozumieć, w przeciwieństwie do Tibijczyków (po kij napisałem to z dużej litery?), którzy wg. demotywatorów są głównie polakami, którzy grają w grę niemiecką, w której głównie się używa angielskiego, a w żadnym języku zdania poprawnie nie potrafią złożyć. Oprócz tego nałogowo gram (nie kurwa, nie w tibie ani w inne gówniane MMORPG) w piłkę, nie koniecznie nożną, ale halową (futsal), czy uliczną ą ą ą (zawias). Oprócz tego trenuję muay thai (Hm, a własciwie thaiboxing, nie ważne w czym różnica), także goleniem potrafię zmasakrować największych twardzieli. Ah. teraz wyobraź sobie, gdy wyskakuje jakis cholerny elo ziom, albo dres, czy inny ciul do 15-letniego emo boya, a ten mu sprzedaje potężnego low kicka, po którym taki „frajer” nie potrafi ustać na tej nodze, właściwie zawsze na lewej. W sensie że prawonożny jestem. W majtkach mam festenstenstasisevtanascie centymetrów (mam wadę wymowy, wiesz) i…

Kurwa… Mail miałbyć krótki, ale nie ważne. Mam nadzieję że doczytałeś do końca. Dlaczego powinienem dołączyć do was? Ano dlatego, że jeżeli choć raz pomyślałeś, że mądrze piszę, lub satyrystycznie w tym „krótkim” tekście, to ym powinienem dołączyć.

Pozdrawiam i współczuję, jeżeli ten mail będzie czytany w piątkowy wieczór… Chyba wiadomo dlaczego :)
djmik (mikel)

[2009-11-22]
Witam Cie Adminie.
Chcesz wiedzieć dlaczego czytam Twoja stronę, a nawet czemu chcę się zarejestrować?
Bo codziennie rano wstaje. Codziennie wykonuje te same czynności. Monotonnie smaruje sobie cztery kanapki Benecolem i pakuje je do torby, aby później śpieszyć się na autobus, na który i tak się spóźnię, bo ten skurwiel przyjedzie 3min wcześniej niż mi się wydaje ze w ogóle to zrobi, bo przecież nie można zakładać, że ów kierowca objawi mi się nagle zza zakrętu w swoim czerwonym pojeździku, zaszczyci przestrzeń przystankową z uśmiechem na ustach i otworzy drzwi tak jak informuje rozkład pierdolonej jazdy, dokładnie w momencie gdy mój ustawiony zgodnie z kasownikami komunikacji miejskiej zegarek wskaże 6:55.
A potem marznę, albo moknę czekając na następny bus, który, jakby to było oczywiste, ma w zwyczaju spóźnić się bardziej niż przewiduje regulamin akademicki, ewentualnie w ogóle nie przyjechać. I zamiast być wcześniej, żeby później wcześniej wyjść, spóźniam się do pieprzonej pracy.
A później siedzę w niej 8h. Lubię swoją pracę, lubię ludzi z którymi pracuję.
Ale od czasu zamknięcia drzwi mieszkania od zewnątrz do ponownego ich otwarcia i zakluczenia od wewnątrz oraz do kolejnych monotonnych czynności wieczornych, spotykam tyle beznadziejnych, głupich, skurwiałych i nadętych osób, że po prostu mam ochotę pierdolnąć.
Ignorantów, egocentryków, despotów i po prostu kretynów, że to się w pale nie mieści.
Kiedyś wystarczyło się pośmiać, pokurwić lub po prostu głośno skomentować i wkurwienie mijało. Ale teraz jest gorzej, bo nieważne kurwa ile bym się nie naklął, nie najadł końcówek długopisów to i tak kurwa liczby pojętego szeroko debilstwa nie zredukuję. No chyba, żeby ich powystrzelać. Ale to pozostawię innym frustratom.
I mam się ochotę czasem tym z kimś podzielić.
Pozro,
Kuba (Pubuss)

[2009-11-22]
Witam Szanownego Pana Admina,

Zacznę od tego czym się zajmuję. A zajmuję się od pół roku byciem jebanym bezrobotnym i moje wkurwienie narasta ruchem jednostajnie przyspieszonym każdego dnia, w którym ten stan rzeczy pozostaje nie zmieniony.
Dziś wpisując w goole „czy jest jakaś kurwa praca dla mnie?” znalazłem stronę megawkurw.pl

i światłość na mnie spłynęła. Zaprawdę powiadam Panu, że pomyślałem sobie „oto siostry i bracia moi !”
Jako bezrobotny mam okazji do wkurwiania się naprawdę wiele, a wkurwiam się każdego dnia bo:
– bo jeżdze autobusami, bo przestało mnie stać na benzynę, a w autobusach to już chore akcje odchodzą
– wkurwiam się, bo nawet w telewizji moją ksywkę przekrecili, jak maila wysłałem i go przeczytali na wizji (a wysłałem bo byłem wkurwiony na kupców z KDT, że jebaną ulicę blokowali, a jak mnie zwolnili to co też miałem kurwa blokować ulicę do chuja?) i czytają wszyscy tyrk zamiast TyrKU KUURWAAA przeciez tam jest Q na końcu a nie żadne jebane K. Proszę Pana Admina, żeby czytając tego maila w myślach też czytał TyrQ do chuja wacława !
– bo jestem administratorem strony z humorem http://tyrq.pl i wkurwiają mnie użytkownicy, i boty do spamowania komentarzy i w dodatku nie jestem jebanym informatykiem sam będąc bezrobotnym się kurwa wszystkiego uczyłem i tak się wkurwiałem, że „ojapierdole”.
W końcu widzę, że mogę swoim wkurwem podzielić się z innymi wkurwionymi i o taką możliwość proszę.
A ogólnie to ja jestem niespotykanie spokojny człowiek.
Pozdrawiam,
Tyrq

[2009-11-08]

No więc tak zaczne od początku kim jestem ahm jestem Czlowiekiem przede
wszystkim hehe, pracuje jako kucharz w Caritasie ;) mam 19 lat i skończyłem
szkołe gastrononiczną ;) w powyższym też zdaniu opisałem czym się
zajmuję ;) po za tym gram w piłke n od 10 lat w klubie GTP Nadwiślanin
Grudziądz ;] ahm.. dlaczego nadawałbym się na dobrego członka megawkurw.pl

To czym bym się nadazał to jeszzce nie wiadome ;) to już ocenili by członkinie/
członkowie ;) ale według mnie było by bardzo okej ;) nie zamieżam kurwować
na każdym krotku bo jak mi wiadome ta strona nie została do tego
przeznaczona, – zaś kurwować z faktem o jasnej sprawie mojego wkurwa ;). Dość
często ktoś mnie wyprowadzi z równowagi ;) ale na ogół nie moge wyjawić moich
myśli na mojej stronie – fifa-online.pl gdyż jako Administrator Główny
po prostu mi nie wypada, tam muszę być wzorem oraz wypada mi być przyjaznym
dla userów, a na megawkurwie mógłbym po prostu podzielić się z wami
emocjami z równie dobrym skutkiem – śmiechem oraz współ zrozumieniem ;)

nie wiem czynie zanudziłem, aczkolwiek proszę o pozytywne rozpatrzenie
sprawy ;). pozdrawiam Piotr.

[2009-11-07]
Witam!

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć że nie jestem dresiarzem debilem ani innym ciulem. Jestem zwykłym studentem który próbuje żyć na tym świecie i boryka się z jakże banalnymi ale zarazem tragicznymi w swej prostocie zajściami które na każdym kroku potrafią ostro dopierdolić człowiekowi. Ileż razy człowiek próbuje żyć zamknięty w swoim środowisku, nie oglądać sie na innych nie wadzić- po prostu trzymać się drogi jak wół pociągowy i przepraszać za coś co i tak nie jest jego pierdoloną winą… ale tutaj to nie możliwe. Jak nie kurwa autobusy komunikacji miejskiej śmierdzące moczem i ich podupceni mający o wszystko pretensje kierowcy to grupa chłystków o zaniżonej samoocenie mierzących wzrokiem nawet 60letnich „biednych”(w tym przypadku) ludzi.(O komentarzach na NK już nie wspomne ) Czasem czuje się jak bohater „Dnia Świra” i dziwi mnie że nikt nic nie robi z otoczeniem…. Znalazłem Waszą stronę przypadkiem, poczytałem i aż mi ulżyło bo okazało się że są ludzie którzy mają taki sam wkurwiony pogląd na niektóre chore sprawy tego świata jak ja. Pragnę do Was dołączyć aby także móc dawać upust zenującym mnie kpinom tego chorego systemu i łączyć się z innymi megawkurwionymi uzytkownikami.

Pozdrawiam Marks

[2009-11-05]

Jebane podanie, kurwa pół życia się męczę żeby się kurwa nigdzie nie rejestrować jechałem na fake mailach żeby nie dostawać spamu itd bo co by człowiek kurwa nie chciał znaleźć to się musi zapisać do grona ludzi srających ze szczęścia że dostali ulotkę czy inne gówno, bo Ci potem skrzynkę upierdolą tak że przez resztę życia będziesz ją opróżniać. Jak mówię pół życia straciłem na tym żeby się nigdzie nie rejestrować, aż tu kurwa wszedłem na stronę tą Twoją i myślę sobie, że to coś dla mnie że może ktoś wreszcie zrozumiałby moje wkurwienie ciągłe itd. i że może bym sam coś napisał i co kurwa? Ani się obejrzałem sprawdziłem co zrobić by zostać zarejestrowanym i smaruje wiadomość do jaśnie pana admina prosząc go o przypisanie i reklamując się jakim ja to kurwa wartościowym człowiekiem nie jestem, wciąż bojąc się – myśląc „Jezu, czy ja mam szanse? A jeśli powie że się nie nadaję…”
Gdy już kurwa zwierzyłem się z upodobań seksualnych, danych personalnych i innych pierdół których na Twoim miejscu by mi się nie chciało czytać (mimo że raptem z 200 znaków) i przeszedłem do części motywującej chęć przystapienia, byłem o krok od skończenia i wysłania podania uświadomiłem sobie co robię i naprawdę chuj mnie strzelił kurwa no żebym ja kurwa musiał prosić o jakąkolwiek rejestracje inną niż warunkową ?
Pierdolona manipulacja, pewnie dostajesz od zajebania kurwa maili z prośbami byś tam komuś konto założył no bo skoro już kurwa napisałeś że trzeba poprosić bo konto mieć będzie tylko elita to każdy matoł chce się do niej dostać.
Sam się kurwa nabrałem na to i pewnie bym też poprosił ładnie ale mi kurwa dzisiaj nerwy puściły i się nie udało no ale chuj z tym.

Kończąc tą moją refleksyjną przemową przepiszę czy jak tam się nazywa ta przemowa co to się jej nie piszę, chciałbym pogratulować Ci pomysłu na stronkę, sam milion razy się zbierałem żeby te moje chore przemyślenia wylać na jakiś papier. Strona dobra, artykuły ciekawe itd. mógłbyś tą grafikę jeszcze zmienić na jakąś mniej wkurwiającą to by było zajebiście.
cya Silver

[2009-10-25]
Witam

Chciałbym złożyć prośbę o rejestrację w serwisie megawkurw.pl

Na wstępie przyznać muszę, że serwis megawkurw.pl, a właściwie samo jego istnienie jest dla mnie sporym, aczkolwiek odprężającym zaskoczeniem. Okazuje się, bowiem, że więcej jest ludzi, dla których – zdawałoby się – drobne codzienne paranoje, wcale nie są takie drobne. Sumują się, stopniowo zwiększając stężenie jadu we krwi i powodując w konsekwencji megawkurw. Dlaczego chcę się zarejestrować? No cóż, jestem z Łodzi. Moje miasto, miasto tysiąca nieszczęść: dzieci z beczek, pavulon, policja strzelająca do studentów na juwenaliach, SLD… itd. (Przerywnik filmowy: http://www.youtube.com/watch?v=xr_tDjGHSS4&feature=player_embedded

) W Łodzi każdy dzień to wyzwanie. Zaczyna się od komunikacji miejskiej i człowiek już na starcie jest wkurwiony, bo albo nie przyjedzie albo będzie objazd. To przedsiębiorstwo poświęca połowę energii na myślenie o tym jak tu Łodzianom dzień spierdolić, sądzę, że mają do tego specjalne wydziały, ja podpadam pod: „Sekcję do spierdalania dnia studentom”, ale to temat na dłuższą opowieść. Całe miasto zajebane wzdłuż i wszerz wykopami, jak nie kładą torów to kładą rury, a najczęściej to kładą na wszystko lachę, wieczny burdel, korki i wkurw. A perspektywy? Jasne roboty pełno, pod warunkiem, że ktoś chce zapierdalać za friko na stażu, składać długopisy, albo dawać dupy. A co na to prezydent? Prezydent na to: Gdzie masz chuju czapkę…? (Tematem wyjaśnienia: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6676272,Prezydent_do_straznika__Gdzie_masz_ch___czapke_.html

) Generalnie miasto to centrum frustracji, powód do wkurwienia znajdzie się na każdym rogu, w każdym oknie, na każdym kroku. Stare baby, kretyni z telefonami komórkowymi w autobusach, bibliotekach, tramwajach, na uczelni – wszędzie. Wszechobecny bród, smród i ubóstwo, z którym trzeba się jebać dzień w dzień. Tak wygląda szara codzienność w Łodzi. Jedno, czego jestem pewien otwierając rano oczy to, to, że miasto już szykuje dla mnie megawkurw. „Dzień świra” to Łódzka codzienność. A może to ja… Tak czy inaczej powodów do dzielenia się frustracjami z innymi wkurwionymi na pewno nie zabraknie.

Pozdrawiam

Chloropromazyn

[2009-10-24]
Hej,
dziś nie mam megawkurwa, ale pojęcie znam od daaaaawna. Zwłaszcza przed nawiedzającą mnie miesiączką mogę na megawkurwie zabić. Na samą myśl o pieprzonej miesiączce mogę zabić, bo rozrywa mi wnętrzności z bólu.
Dlaczego do jasnej cholery faceci się tak nie męczą? My mamy zapierdalać w domu, w pracy, rodzić dzieci i jeszcze myśleć o zakupie tych pieprzonych podpasek? Kurwa mam sobie zamówić comiesięczną dostawę do domu? Albo roczny zapas w makro kupić w zajechanej promocji? Wrrrr…
Na co dzień jestem zajebiście grzeczną żoną i wyjechanym w kosmos pracownikiem, który w administracji samorządowej nikogo nie zawiedzie. Pracowałam z zajebistymi pojebanymi interesantami, którzy udawali, że potrzebują pomocy a tak naprawdę za każdym razem wciskali mi kit, o czym dobrze wiedziałam. Przez tą pracę miałam wkurwa, bo zdrowie mi się posypało, a im bardziej się sypało tym większa ogarniała mnie apatia i tym częstrzy wkurw.
Teraz mam lepiej, bo z tymi burakami nie pracuje, ale wkurw stał się częścią mojego życia. Nawiedza mnie rzadziej, ale z większym nasileniem.
pozdrawiam
Malakasia :)

[2009-10-18]
Witam
Kim jestem? W pierwszej chwili miałam ochotę napisać, że słoikiem albo, że chuj Cię to obchodzi kim jestem, ale napisze, że jestem KOBIETĄ-wszystko w tym temacie.
Czym się zajmuję? Staram się zajmować głównie sobą, ale że trzeba kurwa pracować, płacić rachunki i w chuj innych rzeczy, to sprzedaje ludziom zajebiście drogie kredyty, mam z tego kasę i mam w dupie ich odsetki. Zajmuje się również szeroko pojętą obserwacją tego pierdolniętego padołu, wnioski nasuwają się różne…jakie-sprawdzisz jak mnie tam do was dopuścisz.
Dlaczego się nadaję? Powiem tak: Kto kurwa jak nie JA?
Zatem oczekuję na odpowiedź
Nie piszę pozdrawiam, bo wkurwia mnie takie pisanie, jedno z najgłupszych słów jakie znam to pierdolone POZDRAWIAM

[2009-10-14]
Siema admin,
Wszystko mnie dzisiaj wkurwia i jakos tak mnie natchnelo, zeby wyrzucic to z siebie. Megawkurwa subskrybuje od jakiegos czasu i widze, ze to wykurwiscie dobre miejsce, zeby odreagowac stres codzienny. Daj mi szanse, na pewno nie zawiode, bo co jak co, ale wkurwiac to ja sie potrafie.
Jak juz musisz wiedziec cos o mnie, to w pracy jestem programista-webmasterem, w zyciu codziennym mezem (jeszcze nie ojcem), a poza tym muzyk, fotograf-amator, wkurw wcielony. Jesli potrzeba ci cos wiecej, to wal smialo.

[2009-10-13]
A więc Witam!
Jestem Jaruś..
Niczym się nie zajmuję bo „..Oszukali mnie.. a te dykty kurwa ciężkie..” (czyt. straciłem pracę.)
Czasami poprostu mam takie zajebiste wrażenie, że nadaję się jak nikt inny na członka takiej strony jak nie kurwa lidera, bo chodzę ostatnio wkurwiony 99% czasu! Wypierdolili mnie z roboty bo są cięcia, skasowałem
zadłużone auto zaraz po tym jak je naprawiłem i zrezygnowalem z AC przy przedłużaniu ubezpieczenia, musiałem sprzedać teren pod dom, a i tak staram sie być dobrym przykładnym przyszłym mężem oraz synusiem dla
rodziców.
A w nagrode mam:
1) Mieszkanko ze starymi i ich zajebiste porady w stylu jak myć i układac po umyciu naczynia!!
2) Kobietę, która swoją pomocną ręka i radą pogłębia moje poirytowanie np: „No kochanie nic nie poradzisz, że nie masz pracy.. zobacz ja też nie mam – już tak w Polsce jest” – idzie się wkurwic prawda?!
3) Pojebanych sąsiadów, co parkuja fury zajmując 2 miejsca – czy oni kurwa nie widzą, że zawsze po godz 19 nie ma już miejsc?!! A WKURWIA MNIE BARDZIEJ TO, ŻE NIE MOGĘ JUŻ MARUDZIĆ Z TEGO POWODU PRZEZ TĄ JEBANĄ
STŁUCZKĘ!!
4) Zajebisty komputer, który mnie kosztował 5tysia i nic na nim wiecznie oczywiście kurwa nie chodzi..
5) Znajomych co tylko narzekaja na pierdoloną robotę, a jak jej nie mieli to tylko stękali, że jej kurwa nie mają!
6) Zajebiście kurwa małą szafę do której połowa rzeczy się nie mieści, a jak się zmieści to wylatuje tył.. I NIE! NIE KUPIĘ KURWA WIĘKSZEJ BO NIE MAM SZMALU I MIEJSCA BO MIESZKAM Z RODZICAMI!!
7) A największego szału chuja dostaję jak kurwa wysprzątam staruszkom chatę i pierdolne obiadek a Ci mi pierdolą, że nic nie robię bo siedzę cały dzień w domu to w nagrodę pójde z ich ukochanym pieskiem na spacerek i do weterynarza.. Pies jest w sędziwym wieku i podczas stawiania klocka oczywiście obsra sobie dupsko i trzeba mu kurwa je wytrzeć po powrocie do domku, byle cichutko bo jak się zorientuja szpiedzy z salonu to czeka mnie prysznic z tym jebanym kurwa kundlem!!
8) I nawet teraz jak patrzę na pieprzone zasłony, które prasowałem godzinę to mnie chuj strzela bo i tak mają zakładki z przed prasowania – z pizdy jest to żelazko i tyle!!!
9) Oraz wiele więcej..
Jak mnie przyjmiecie to postarajcie się o dobre serwery – jestem maksymalnym realistą-pesymistą i zapierdolę tutaj takie przykłady nerwobóli w nieskończonej ilości, że każdy będzie się czuł najszczęśliwszym człowiekiem na tej pojebanej planecie!!
I bardzo mnie wkurwia to, że musiałem pisać wywód by się do Was dostać. Na dodatek męczę się z tymi ł,ą,ę,ź,ż,ć,ń bo na codzien tego dziadostwa nie używam, ale że wymagacie zgrabnej pisowni postarałem się. Jeżeli gdzieś pominąłem to powiem tak – odpierdolcie się dobrze?!
P.S. W tym niezwykle udanym dyktandzie zrobiłem 173 błędy – uważam, że wynik jest zadowalający.
Pisałem to zdecydowanie za długo – znowu się nie wyśpie, a jutro mam sprawę w sądzie o wcześniejszy wypadek gdzie całe szczęście jestem poszkodowany. Ale mam nadzieję, że się Wam ten ludzki dramat spodoba i mnie przyjmiecie, bo dopiero bym kurwicy dostał. Wisi nade mna gdzieś od roku fatum, więc napewno dostarcze wam wiele ciekawych faktów oraz opinii.
Pozdrawiam – Jaruś!

[2009-10-05]
Witam Szanownego Pana Admina!
Gdy natknalem sie na ta stronke pomyslalem sobie: „Co to kurwa ma znaczyc??? Co to w ogole za rzucanie miesem na lewo i prawo???”. Zaczalem wiec glebiej analizowac owe chamstwo. A tu raptem BINGO kurwa! Nie moglem oczom uwierzyc jakiej to mega kurwy doczekalismy sie w internecie. Toz to przeciez istnie wykurwista strona gdzie to ludzie
pisza o wkurwiajacych problemach zwiazanych z zywotem na tej obsranej kulce zwanej ziemia!
Nosz kurwa tego mi bylo trzeba!
Moje codzienne zycie sklada sie z takich wlasnie nieskonczonych, gownem plynacych sytuacji. Chuj mnie strzela jak o tym mysle i musze dac upust swojemu wkurwieniu! Dlatego chcialbym podzielic sie nimi z reszta wkurwionych uzytkownikow.
Uwazam rowniez, ze dzieki temu pomoge innym dostrzec druga strone medalu i zrozumiec dlaczego zycie czasami jest az tak pokurwione.
Prosze wiec Panie Adminie, zlituj sie Pan i dopisz mnie do megawkurw.pl bo jak nie to mnie kurwica zlapie.
P.S. Kim jestem i czym sie zajmuje? Jestem zjebem XXI wieku siedzacym 8h dziennie przed kompem w gowno wartej pracy, usilujacym ulzyc swojemu cierpieniu piszac tego wlasnie maila!
Pozdrawiam kurwa serdecznie!

[2009-10-04]
„KURWA A NIE DALO RADY DO CHUJA WAFLA OD 05 10 2009 05 TO JEST JEBANY PONMEIDZIALEK ROZPOCZYNA KURWA TYDZIEN A NIEDZIELA POWINNA SIE ZALICZAC DO STARYCH ZASAD UCZE SIE NA PRAWO JAZDY BO JUTRO MAM JEBANY W DUPE EGZAMIN WSZYSTKO MNIE WKRUWIA I JAKIMS CUDEM ZNALAZLEM TA STRONE ALE JAK SOBIE POM,YSLE ZE MAM KRUWA PISAC JAKIS WYWOD O KURWA ZIEMOWICIE TO NIE DOSC ZE SIE JESZCZE BARDZIEJ WKURWIAM TO NIE MAM NA TEN CZAS GLOWY BAWIC PUBLIKE OPOWIADANIEM Z DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!! OGRANICZE SIE DO OPISU JESTEM UCZNIEM LICEUM JEBANEGO KURWA ODRAPANEGO LICEUM W TYM ROKU PISZE MATURE DLATEGO WKURWIAM SIE Z KAZDA LEKCJA MATEMATYKI BO JEBANA SUKA NIC NIE UMIE WYTLUMACZYC TLYKO DRZE TA GLUPIA PAPE JUTRO ZDAJE TE JEBANE PRAWKO JESTEM PILKARZEM I MAM MASE DO POWIEDZENIA O KURWA ARBITRACH W TYM PANSTWIE NADAJE SIE NA CZLONKA WASZEGO KLUBU BO CZASEM SIE WKURWIE PARA Z USZU LECI JAK NP PRZEPIERDOLE SIANO NA BUKMACHERCE A CZESTO MI SIE TO PRZYTRAFIA BO KURWA CO POSTAWIE NA POLSKE TO SIE OKAZUJE ZE KURWA DLA KRZYNOWKA ROBIA ZA MALE PILKI KURWA A JAK POSTAWIE JAKAS LIGE TO SIE OKAZUJE ZE KRUWA MANCHASTER UNITED NAJBOGATSDZY KLUB SWIATA KRUWA NIE POTRAFI WJEBAC 1 BRAMKE WIECEJ NIZ JAKIES OGORKI KURWA NA KONCU LANCUCHA POKARMOWEGO”

[2009-10-04]
Bomba,
wlasnie takiej strony poszukiwalam! teraz juz wiem ze jest wiecej ludzi ktorzy sa wkurwieni. Z wielka checia do Was dolacze i doloze swoje przemyslenia :D
Czy Szanowny Admin moglby mi zalozyc konto?? Bo jak nie to sie lekko wkurwie.
Dzieki
Sorki za brak polskich liter, ale ten program pocztowy jest delikatnie mowiac poryty.
Pozdro
malina

[2009-09-25]
Witam…Proszę o założenie dla mnie nowego konta, całą prawdę o mnie, o tym kim jestem, czym się zajmuje, jaki jest stopień mojego codziennego wkurwienia, z jakimi debilami przychodzi mi się spotykać i dlaczego akurat JA nadaję się do społeczeństwa megawkurw.pl da się powiedzieć w dwóch słowach, JESTEM SPEDYTOREM

Przewiń do strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...

komentarze 23 do “Najciekawsze prośby o rejestrację”

 1.  Zula pisze:
  4 października, 2009 o godzinie 20:51

  Rany boskie… ile w tej dzisiejszej młodzieży agresji siedzi. I’m in shock!

 2.  Malina pisze:
  6 października, 2009 o godzinie 00:53

  Zula ty nie pierdol, tylko nas wspieraj mentalnie :D

 3.  Jasió pisze:
  2 lutego, 2010 o godzinie 23:05

  Całkiem fajna stronka, tylko na co
  mi tam rejestracja jest potrzebna , i co z nią mam zrobić ? Przykręcić sobie śróbkami do pleców :) :) ;)-

  Jak się dowiedziałem o tej stronce ?
  Grzebię w googlach a to świńska grypa ,a to epidemia , a tak naprawdę to tylko grypa i wpisuję „Co mi kurwa jest” (przepraszam za brzydkie słowo) no i trafiam tutaj….

 4.  dago888 pisze:
  4 czerwca, 2010 o godzinie 14:42

  Kurwa kogo mam zerżąć żeby się zapisać?

 5.  admin pisze:
  4 czerwca, 2010 o godzinie 15:06

  dago888 – masz napisać prośbę o rejestrację, tak jak wszyscy to robią, kulturalnie, grzecznie i uprzejmie, kurwa.

 6.  Filip pisze:
  7 lipca, 2010 o godzinie 11:28

  Tytuł:
  A na chuj tytuł wymyślać!

  Treść wiadomości:

  Cześć. Jestem wkurwiony na wszystko, na ten pierdolony dom, bo nie mogę posiedzieć w toalecie ile chcę, na tego jebanego gryzonia, bo mi próbuje przegryźć każdej nocy pręty od swojej pieprzonej klatki, wkurwiają mnie pierdolnięci sąsiedzi, którzy zawstydziliby Jamesa Bonda swoimi szpiegowskimi zdolnościami, ostatnio się wkurwiłem na… dobra nic już nie mówię, zrobicie mi konto, to moje megawkurwy was rozsławią.

  Jak się dowiedziałem o stronce?
  Znalazłem w pierdolonym googlu

  Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
  Ofkors…

  Nie kłamiesz?
  Tak, kurwa

  Jaki chciał(a)byś mieć login?
  szoton

  Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
  Chuj was to obchodzi


  Wysłano z formularza o rejestrację na megawkurw.pl

 7.  baran pisze:
  12 sierpnia, 2010 o godzinie 11:59

  Ej, kurwa! Formularz wypełniłem tak jak wypełniłem wiec o co się przypierdalać? A już będę naprawdę wkurwiony jak nie zostanę zarejestrowany!

 8.  Letalne Prącie pisze:
  1 września, 2010 o godzinie 16:27

  „bo kurwa niezły ze mnie bezbożnik” :D

 9.  Bergamo pisze:
  17 września, 2010 o godzinie 13:09

  Rozjebał mnie wpis Tomasha:

  Dlaczego taki chujowy login wybrałeś?
  a login “admin” to niby lepszy? w dodatku z małej litery…

  :D

 10.  Kenel_Murewski pisze:
  17 października, 2010 o godzinie 22:33

  Powiem Wam wszystkim kurwa normalnie, że jestem dumny z tego, że „admin” mnie przyjął do grona wkurwionych i wkurwiających. Mimo tego że ma tak chujowy login, i to z małej litery… normalnie obciach że aż wkurwia… Ale WIELKI SZACUN za pomysł, ideę i wprowadzenie w życie tej wspaniałej strony, bo jest zajebista i POTRZEBNA. Drugi WIELKI SZACUN za weryfikację członków klubu, czyli chujów wszelkiej maści. Rozpoznanie prawdziwego gnoja wśród setek stymulantów i kaznodziei to prawdziwa sztuka!
  Wielkie i chujowe brawa adminie :)

 11.  Sebastian pisze:
  20 października, 2010 o godzinie 21:24

  Wkurwiłem się od czytania tych podań…

 12.  yyy...kupa? pisze:
  26 stycznia, 2011 o godzinie 21:22

  współczuję adminowi z małej litery że musi to wszystko czytać i że mu się jeszcze wkurwiona na cały świat muzgownica nie zlasowała (chyba że już się zlasowała?) pozdro dla admina z małej litery szacun za stronęyyy………………………………………………………………………gdzie moja kupa?

 13.  Król Bober V Zbereźny pisze:
  17 czerwca, 2016 o godzinie 23:46

  kurwa czego ja kurwa nie wysłałem takiego wyjebanego w pizdu maila kurwa tylko jakieś kurwa hujowe oprzejmości kurwa

 14.  Letalne Prącie pisze:
  18 czerwca, 2016 o godzinie 14:04

  Akurat twoje uprzejmości pokazywalem najblizszemu otoczeniu. Co prawda smialem się jako jedyny, ale i tak bylo warto:D
  Po weekendzie dorzucę tu.

 15.  Król Bober V Zbereźny pisze:
  29 sierpnia, 2016 o godzinie 19:00

  XD

 16.  Ogonówka :* pisze:
  5 marca, 2017 o godzinie 19:08

  O adminie, o wcieleniu prącia wrzuć moją prośbę rejestracjie, a uczynisz uśmiech politowania u twych wkurwionych użytkowników

 17.  Krol Bober V Zberezny pisze:
  6 marca, 2017 o godzinie 16:42

  a ja lubię pierogi !

 18.  Ogonówka :* pisze:
  6 marca, 2017 o godzinie 21:42

  Krol Bober V Zberezny fajnie że lubisz pierogi, ja też je lubię, i moi bliscy jak i ludzie których znam też je lubią, i ludzie których nie znam też je lubią. A ogonówkę lubisz?

 19.  Krol Bober V Zberezny pisze:
  6 marca, 2017 o godzinie 22:55

  Ńeeeee.. ogony źle mi się kojarzą, pomyśl sobie o biednych psach, z których ogonów się robi taką zupę

 20.  Ogonówka :* pisze:
  7 marca, 2017 o godzinie 20:26

  Właśnie biedne psie ogony. A w Chinach się nimi zajadają :/… co nie zmienia faktu że są dobre! Szczególnie z sosem z ogona w sosie własnym :p

 21.  Krol Bober V Zberezny pisze:
  7 marca, 2017 o godzinie 23:14

  xd, słyszałem że najsmaczniejsze są psy małe i czarne, a najgorsze duże o jasnej maści….

 22.  Ogonówka :* pisze:
  8 marca, 2017 o godzinie 20:39

  Maść chyba nie ma znaczenia, to chyba mit, każdy ogon jest dobry niezależnie od jakiego właściciela pochodzi. A propos właściciela, to zamierzam pójść do Mozambiku upolować kubusia puchatka w celu przyrządzeniu potrawki z jego ogona, bo tam to przysmak.. nie moge się doczekać!

 23.  Krol Bober V Zberezny pisze:
  8 marca, 2017 o godzinie 22:26

  zrobił bym wódkę z ogona…

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.