Wkurwienia w kategorii: ‘Różności’

Manipulacja

20 listopada, 2020, Autor:

Od jakiegoś czasu wkurwiają mnie nieustannie gdzie się tylko pojawię.
To jest kurwa jak maraton psychopatów, połączony z aspołecznym aspektem socjopatów którzy jakby polują na moja osobę. Wiem że można uznać to za chorobę ale ja wiem co widzę manipulują mi rzeczywistością, jak bym był z powieści orwell’a, do kurwy nędzy… pominąłem fakt że wróciłem zza granicy jakiś czas temu, jakbym się cofnął w czasie jakieś 50 pierdolonych lat, łamanie praw człowieka, konstytucji, prawa pracy co jest kurwa z tą Polską?
Wiem że rządzą nami barany, ale kurwa zderzenie z tą „codziennością” w moim, naszym kraju sprawia że dostaje nieustannej kurwicy.
Wszędzie chcą pesel, dowód i chuj wie jeszcze jakie info, może niedługo będę się legitymował długością kutasa?!
Od jakiegoś czasu czuje jakbym był prowadzony jak kryminalista prze policję bądź jakieś inne skurwysyństwo to jakaś paranoja do chuja ciężkiego. Nie chce więcej pisać bo robię się jeszcze bardziej wkurwiony…
Ps. Badałem się i odziwo nie jestem ułomem ponadto wynik wykazał IQ 132…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Przynależność

20 października, 2020, Autor:

Ostatnio usłyszałem w radio kołchoźniku, że jeżeli nie zakładasz majtek na pysk to manifestujesz swoją przynależność polityczną. Aha, czyli przed stożkodemią wszyscy byli politykierami. Dobrze wiedzieć. Pewnie nawet anarchiści i inni apolityczni, którzy gówna kijem nie tykają ni to czynem ni to gadką. To może pacjentom z cudownymi bożymi respiratorami też należy przypiąć łatkę, że oni opcja kaczor 1 lub kaczor 2 ew kot Zonk z „Idź na całość”. Najlepiej to by było jakby były staty w stylu – zakażenie partią X albo ofiary śmiertelne partii Y. I niedotlenienie mózgu. Partia wasza mać

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

„A Mógł Zabić”

13 października, 2020, Autor:

Jak w tym dowcipie o dziewczynce i Sztalinie.

-Wujku Stalinie, dej no cukierka!

-Spierdalaj.

Komentarz: A mógł zabić.

I tak się tłucze do łba głupcom, że mogli być jeszcze biedniejsi i zjebańsi niż są. A w zasadzie już są. Równaniem do gówna, zamiast do najlepszych. Dlatego nigdy nie będzie dobrze, bo ludzie tego nie chcą. Lubią być pierdoleni przez kakałowego szatana prosto w dupalka bez mydła.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

ReCYClinK Po Słoikowemu

8 października, 2020, Autor:

Się kurwy obudziły z recyklingiem. Reklamy, propaganda – taka sytuacja. A może tak byście kurwy niedomyte i odmóżdżone popatrzyły, jak to się robi np w Niemczech? Ale nie, bo dej i zrób z siebie białego murzyna, by śmieciarze nie narobili się za bardzo. W DE płacą uczciwie za każdą butelkę, więc tam nie ma prawa nic się walać na ulicach, poza tym każdy szanujący się bezdomny/menel albo 2w1 zarabia więcej niż pierwszy lepszy robol na legalu z mieszkaniem.

Więc może zacznijcie płacić, a nie straszyć karami i ściągać śmietnikowe haracze, to wtedy recykling będzie cycuś glancuś. Ale nie, bo ekszpert w rejdioł musiał się zaorać tekstem z PRL-u. Że wszystkie butelki na świecie nadają się do recyklingu, tylko tu się nie opłaca, bo mamy nieforemne, nie unijne itd. I że za komuny się dało, a teraz się złe produkuje no i nima odpowiednich maszyn czy coś w tym guście. No ja pierdolę, co za daremne chujozy się udzielają publicznie… Powołać ministra PrawIlnej Smietnikowości!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!