Wkurwienia w kategorii: ‘Różności’

Wieczór… Spacer… Ja…

13 marca, 2018, Autor:

Pod monopolem bardzo słabo świecą ledy,

mi żeby streścić życie – już zabrakło kredy…

 

Nie zdejmę nogi z gazu, bo nie mam jej na gazie,

ciekawe co byś zrobiło Życie, gdyby dać Ci raz – po – razie?

 

Wiesz… Twej mordy nie skrępuje tu nawet Skrucha,

nikt bowiem tak jak Ty – tu nikogo nie wyruchał.

 

Choć nie szepczesz nam tu czułych słów do ucha,

– to jesteś Klaunem, bo pod kostiumem tylko Martwa czeka Kostucha.

 

To wrażenie, że wciąż się ścigam z Duchem,

gówno mi dajesz,

a grozisz stale tłustym paluchem.

 

Życie Ty Luju.

Biedna dziwko bez sumienia.

Dajesz cukierka,

potem zawijasz znów kamienia.

 

To Oda Bezsilności,

na wkurwie poczęta.

Nie dziwiąc się Innym wcale,

że zaczynają dzień od skręta.

 

~ Nuka ~

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Urząd pracy

22 lutego, 2018, Autor:

Urzędy pracy to bezsensowne miejsca. Ciężko policzyć ile razy zmieniałem pracę, i nigdy urząd nie pomógł mi znaleźć jakiejś. Jedyny sens pójścia tam to rejestracja dla zasiłków, nic poza tym. Ostatnio miałem olbrzymi problem żeby się zarejestrować. Rejestracja która powinna zająć mi pięć minut trwała kilka dni. Pierwszym problemem okazał się brak jednego rozwiązania umowy o pracę. Nie „mogli” mnie bez tego zarejestrować. Dopiero po trzech wizytach magicznie się okazało że mogą, jeśli odpowiedni wniosek napiszę -.-. Tak więc po trzech wizytach, podczas których za każdym razem musiałem brać numerek i czekać udało mi się zarejestrować. Najpierw jednak musiałem wypełnić wniosek, i odczekać jeden dzień bo okazało się że musi go podpisać kierowniczka której nie ma. Tak więc czwartego dnia udało się. Mija miesiąc, wpadam po oferty pracy i dostaję jedno skierowanie.

Udaje się na miejsce na rozmowę i widzę:

Budynek wielkości budki z kebabem. Schowany sprytnie między blokami, za sklepem monopolowym obok którego stała 4-5 żuli i piło od rana. Minęło 30 minut nim udało mi się znaleźć tą firmę. Właściwie to było tam kilka firm. Niektóre obok monopolowego, inne w blokach mieszkalnych. Nie wiedziałem że w tym mieście są takie zadupia. Gdy w końcu znalazłem, wchodzę do środka i okazuje się że nie ma tam kierownika/majstra/alfy. Nie wiem kto takim miejscem rządzić mógł, w każdym razie go nie było. A jedyny pracownik powiedział że nie ma pojęcia gdzie jest, ani kiedy może być.

Gdy byłem w gimnazjum uczono mnie jak powinna wyglądać rozmowa o pracę. Tłumaczono mi co należy mówić, czego unikać. Nawet takie detale jak unikanie wyciągnięcia ręki do pracodawcy ( co nie powinno mieć miejsca ). I to wszystko o kant dupy z biegiem lat. Bo połowa firm zatrudnia przez agencje pracy. A drugą połową zarządzają Janusze którzy zapominają o umówionej rozmowie. Kiedyś trzy pieprzone godziny czekałem na rozmowę o pracę, bo kierownik był zajęty.

 

Wkuriowny wracam więc na pociąg. Po drodze zostaję zaczepiony przez grupę pijaków. Kasy nie miałem, ale mimo to nie docierała do nich grzeczna odmowa. Dopiero po uprzejmym spierdalać odpuścili. Na sam pociąg musiałem poczekać, bo dosłownie 4 minuty wcześniej odjechał poprzedni. Czekać na stojąco, bo miejsca siedzące na poczekalni zajęte. Pociąg był opóźniony standardowo. A jak wracałem to zaczęło padać.

 

Nieudanym dniem bym to nazwał. Szkoda. Bo gdy wstałem o szóstej to byłem pełen wigoru. Czułem się dobrze. Widać los nie pozwoli spędzić miło dnia w środku tygodnia.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 8,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Dzielnica i mieszkanie.

21 lutego, 2018, Autor:

Witam, dzisiaj chciałbym napisać o tym jak bardzo chu*owa jest moja dzielnica i głównie miejsce zamieszkania. Od wielu lat mieszkam w prawie centrum pewnego miasta. Niby to jest centrum, ale jak dla mnie zwykłe wypizdowie i centrum patologii. Mogę jedynie „powiedzieć”, a bardziej napisać, że nie pasuję do tego miejsca.

Kiedyś mieszkałem w całkiem dobrej dzielnicy miasta, nie była to dzielnica domków jednorodzinnych, ale po prostu zwykła spokojna dzielnica z blokami w naprawdę centrum miasta. Niestety w dosyć młodym wieku musiałem się stamtąd wyprowadzić (szczegóły tego zdarzenia zostawię dla siebie, bo nie wiem czy chciałbym o tym pisać) od długiego czasu (co najmniej 10 lat) mieszkam tutaj, w dzielnicy pełnej patologii. Jest tu pełno fanatyków pewnego klubu sportowego i dla nich prawo nie istnieje, a każdy policjant to kurwa. Robią demolki, kłócą się, sprawiają, że dzielnica jest daleko za murzynami (nikt nie chce tu inwestować, bo nie ma sensu i klientów) i każdy patrzy na mnie z góry jak widzi gdzie mieszkam. Wśród wielu panuje takie uprzedzenie, że jak ktoś pochodzi z dzielnicy patologicznej to na pewno taki sam jak inni i ogólnie jest patologią oraz śmieciem. Wiele razy się z tym już spotkałem np. od rówieśników czy nawet dorosłych, oczywiście robiło mi się wtedy przykro, ale przyzwyczaiłem się.

Czasem mam wrażenie, że to miejsce jest opuszczone przez Boga, bo praktycznie nic tu się nie zmieniło. Jak było niebezpiecznie tak dalej jest i chyba będzie do końca. Moim największym chyba marzeniem zaraz obok posiadania pieniędzy na spokojne życie jest się stamtąd wyprowadzić do normalnej części miasta. Teoretycznie mógłbym zrobić to cały czas, bo mam taką możliwość. Miałbym świetną infrastrukturę sieciową (światłowód), ładny widok za oknem (mieszkanie jest na przedostatnim piętrze i widać praktycznie całe miasto), większą przestrzeń, własny pokój no i oczywiście poczucie bezpieczeństwa. Niestety osoba, która tam mieszka nie jest do końca „normalna” (choć powinienem użyć słowa upierdliwa) i moja rodzina ze mną na czele nie wytrzymałaby tam tygodnia.

Przez to jestem na razie skazany na życie w tym miejscu, gdzie powrót do domu o godzinie 23:00-02:00 jest złym rozwiązaniem, chociaż jest szansa, że po prostu nic się stanie. Wszystko jest kurwa na prąd przez co rachunki są ogromne i bardzo nadwyrężają budżet domowy, który dupy nie urywa. Za oknem widzę jakąś gównianą ścianę i parę drzew (jestem typem człowieka, który bardzo lubi patrzeć się na panoramę miasta nocą, lubię także jak słychać w nocy szum prawie wymarłego ruchu drogowego, na swoje nieszczęście nie mam do tego dostępu).

Moje mieszkanie to kurwa śmiech na sali, pokój, kuchnia i kibel. Pokój niby duży i dało się go jakoś podzielić na „salon” i pokój mojego brata oraz mnie, ale to nie to samo co własny kawałek domu. Wszystko zrobione na odpierdol przez tych, którzy robili tu remont zanim musiałem się wprowadzić (wiem, że nie ma co wymagać, bo to mieszkanie socjalne, ale żeby nawet normalnie nie pomalować tylko pobiałkować na szybko, żenada), kable od infrastruktury telekomunikacyjnej nie przeciągnięte, nie ma instalacji gazowej, więc trzeba kupować butle gazowe, a o piecyku gazowym mogę sobie pomarzyć (mam za to bojler, oczywiście na prąd kurwa, nie inaczej), centralnego ogrzewania nie ma, ale za to są oczywiście grzejniki na prąd (za to wszystko podobno mogę podziękować wspaniałomyślnej UE, która chciała by było bardziej ekologicznie i przez to naraziła ludzi na ogromne rachunki oraz przesiadywanie w zimnie).

Trochę się wkurzyłem podczas pisania tego tekstu.
Pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Bieda i smutek.

18 lutego, 2018, Autor:

Witam , postanowiłem ponownie coś napisać i będzie to dotyczyć mojego niezbyt fajnego życia. Generalnie wobec moich rówieśników jest ono mizerne i nudne.

Przechodząc do rzeczy pochodzę z biednej rodziny. Niestety, ale tak mi się trafiło. Jedzenie niby jest, ubrania też są (niestety używane), ale nie mam żadnej rozrywki, znajomości polegają na kontaktach z może czterema osobami maksymalnie z czego z trzema codziennie w szkole, a tą jedną od czasu do czasu.
Moją główną rozrywką jest laptop, który od początku miał beznadziejne podzespoły i nadawał się głównie do pracy biurowej.
Choć i tak w tym wypadku mam szczęście, bo na swojej integrze Intela i procesorze celeron da się w coś tam pograć, ale w większości to gry poniżej roku 2014 w rozdzielczości 800×600.

Wracając do tematu wpisu, moją rozrywką jest laptop na, którym gram głównie w EU4 i HOI4 (wcześniej było to EU3 i HOI3). Niby wszystko fajnie, ale to mi się już bardzo nudzi. Tak naprawdę odpalam ten komputer chyba jedynie z uzależnienia od niego. Codziennie muszę udawać, że to jest zajebiście fajne.
Nie czytam książek mimo, że mam ich mnóstwo, bo po prostu też mnie nudzą.
Na dodatek jestem nieśmiały i ciężko mi się odnaleźć wśród innych. Czasem się zastanawiam czy ja jestem na 100% zdrowy psychicznie.

Bardzo boli mnie to, że inni mają wszystko mimo, że są złymi ludźmi (piją, palą, obrażają innych, rozwalają lekcje itp.) Ja jestem po prostu neutralny, ale staram się pomagać i nawet nie stać mnie by pójść od tak do kina z kolegą, czy nawet do głupiego KFC. Jest to dla mnie bardzo przygnębiające i odbiera smak życia, którego i tak mam mało.

To wszystko doprowadziło do sytuacji, że moim głównym celem w życiu nie jest nawet założenie rodziny czy podróże, ale samo posiadanie pieniędzy i życie na poziomie. Chciałabym jeszcze tylko zrobić coś dobrego dla innych po prostu pomagać ludziom. Chcę tylko tyle i aż tyle.
Nie mam żadnych zainteresowań oprócz gier i nawet jakbym miał to nie stać mnie na ich rozwijanie. Przestałem nawet bardzo wierzyć w Boga, bo na pewno gdyby istniał to nie pozwoliłby na to, niedługo będę miał bierzmowanie i zastanawiam się na odejściem.
Jestem po prostu debilem…

To był kolejny wpis, może nie najlepszej jakości, ale piszę go już trochę zmęczony i pod wpływem złych emocji.
Pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!