Wkurwienia w kategorii: ‘Różności’

Prośba o udostępnienie artykułu

30 stycznia, 2021, Autor:

Wpis bez rejestracji od zbłąkanego wędrowca po portalach wkurwienia.

„Jest rok 2021. Zacznę od tego, że nie pisałbym tego artykułu/opowiastki gdybyście mieli opcje szukaj na chujni bo jestem pewien, że miliony innych osób przeżywają to co ja i to też jest jakieś popierdolone w sensie, że nie ma opcji szukaj. Na google wpisałem neostarda chujnia to mi wyskoczył artykuł z 2011 roku i powiem wam, że się kurwa nic nie zmieniło. Dalej jest chujnia. Siedzę na tej pandemii tak, chcę zdrowo żyć więc odpalam sobie netflix (po trzech próbach), żeby włączyć jakiś film bo inaczej na trzeźwo nie zasne. I chuj,połowa filmów to i tak czarny ekran i zaraz znowu wyskakuje error nw-2-5. Korzystałem ze swojego internetu z telefonu na kartę ale po 150-200 giga transferu skończyły mi się pakiety „zostań w domu” i plus powiedział „spierdalaj”. Ja się pytam za co moi kochani rodzice płacą kiedy neostrada ma nas głęboko w dupie. Internet nie działał przez ponad miesiąc, ale miałem to w dupie. Nikt z tej firmy nie raczył sprawdzić czy czasem kabel nie wypadł z budki czy co im się tam kurwa psuje. Dopiero gdy wykorzystałem wspomniane pakiety, zdecydowałem się zadzwonić. Po dwóch minutach skończył mi się hajs na koncie, ale internet i tak zaczął działać. Wystarczyło podpiąć ten jebany kabel na którego nikt nie raczył spojrzeć. Teraz internet chodzi jak gówno. 15 sek filmu 3 godziny buforowania. Pewnie dlatego, że jest po 23. Infolinia i tak nie czynna więc na chuj ma działać szybciej. Elon musk ratuj.”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

No To Zaczynamy Od Zera

6 stycznia, 2021, Autor:

To miał być komentarz, który ewoluował we wkurwa. Dobra LP, wkurwiasz mnie tymi wyróżnieniami, bo tak naprawdę należą się Helmucikowi, który najpierw się zesrał, potem spuścił wodę i zapomniał zostawić wkurwy, które zleciały razem z kupą rurami. Miałem iść na rekord, ale po co sztucznie coś ciągnąć. W sumie nie ma tragedii bo jak mówisz – fajna liczba te 66 wpisów, za jeszcze 1 szósteczkie bym się nie obraził, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W całej historii MW nieprawdopodobnym byłoby dojść do 500+ (bez skojarzeń, tak wyszło i spójrzcie se w historię, ileż to max było). Sam z siebie gdybym napierdalał średnio po +/- 2 wpisy dziennie no to może i coś z tego by było. Mimo wszystko wolę kameralnie a jakościowo niż Piekielni czy inne konkurencyjne gówno. Kiedyś było „wkurwia mnie to” to jeszcze bywali akuratni kandydaci do szeregów MW.

LP, przez twój wpis musiałem jeszcze raz z głowy przepisać część powyżej. Cóż za prąciarska klątwa i dola. Wszystko za sprawą ivony i schowka ctrl c, który z automatu nadpisał to, co ja se chciałem przenieść. A chuj dobra już, nie dla psa kiełbasa, co za dużo to niezdrowo, kończę bo drink „stygnie”. Funkcjonowanie na MW to jednak drogie hobby, coś w kosztach picia.

Aha, na fb to tam chuj mnie obchodzi, ale ładnie spierdolileś avatara + grafikę. Czcionka fajna, ale nie do mw. Za mało jajcarski jak poniżej.

Aha 2.: Dopiero teraz obczaiłem twój mandatosław. Zabulileś czy zbierasz punkty od GeSSler Patrol na rower?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Podsumowanko 2020

2 stycznia, 2021, Autor:

No hej!

2020 był wyjątkowym rokiem i na szczęście już zdechł. Jego upośledzenie trochę rozbujało naszą stronkę, także im gorzej tym lepiej :D Powstało o około połowę więcej wkurwów niż rok, dwa czy trzy temu. Osobiście odczułem tę aktywność przyjemnie, więc to nie tylko statystyka. Zaliczyliśmy skrajnie różne wpisy od rasistowskich przez różne standardy wkurwienia, aż po zupełne niewkurwy i proste relacje, że nam już w życiu dobrze – no i bardzo dobrze!

Niekwestionowanym liderem twórczości był Lemmy, ale wkurwialiśmy się tu w całkiem szerokim gronie za co bardzo Wam Milusińscy dziękuję. Chciałbym, żeby to miejsce pozostało ostoją wkurwienia i żeby te nasze relacje kwitły sobie tu o. Wciąż wpadają tu starzy wyjadacze i wciąż rejestrują się świeżynki, ale chyba nie mają odwagi czegoś skrobnąć :D w każdym razie wciąż jest potrzeba, by MW istniał z czegom wielce jest rad.

 

Mam nadzieję, że 2021 będzie co najmniej równie bystry!

Z rozmarzeniem,
Letalny Siusiak

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Społeczna Presja – Jebać Sylwestra

31 grudnia, 2020, Autor:

Tym razem nic ode mnie, ale zapodam tekst wyrażający me myśli i emocje w związku z porzyganym dniem dzisiejszym, a także wklejam jakże epicki zajebkurwisty tekst który co rok utrzymuje mnie przy życiu i zdrowych zmysłach. Dziś znów poleci na słuchawerach, by zagłuszyć wszechobecną chujozę.

Ja nic nie muszę / Wcale nie trzeba / Pić do oporu i jak świnia się obżerać
Chuj mnie obchodzi / Lokal czy plener / I mam naprawdę gdzieś w co dzisiaj się ubierzesz
Społeczna presja – jebać sylwestra!
Ja nic nie muszę / Wcale nie trzeba / To…
NOWOROCZNE POSTANOWIENIA
Nie będę palił, nie będę pił / Ani oglądał polskiej ligi
Zacznę nareszcie zdrowo żyć / Po co mi wszystkie złe nawyki
Lepsza kondycja, płaski brzuch / Dziś obiecuję sobie sam
W pracy będę tyrał za dwóch / Wypełnię plan
To noworoczne postanowienia / A potem się nic zmienia
To noworoczne postanowienia / A przecież nie zmienia się nic

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!