Wkurwienia w kategorii: ‘Reportaż’

Misyjność LPG

23 sierpień, 2020, Autor:

Mam sentyment do wielu rzeczy. W tym Rodzina Addamsów. Ale jak wiadomo, i tu trzeba było wpierdolić politykę. Przed filmem oczywiście stosowna informacyjka, że porno dostępne od 7 roku życia itp itd blablabla. O ile powiedzmy 1/3 filmu miała parę śmiesznych i starych czarnohumorzastych gagów, to im dalej w las, tym większe gówno. Dobra rozumiem kontrast, mrok vs gałojebna landrynowatość (ale tu już aż do porzygu konkretnie, budyniu już nie musisz jeść). W pewnej chwili jest motyw chyba podstawówki (sic!) i co mamy? „Tęczowy Music Box”. Szkoda, że wcześniej trailera nie obejrzałem, bo bym wiedział, żeby tego szajsu nie puszczać. Były tam dwie dziewczynki ciągle trzymające się za łapy i chodziły do budy, więc odebrałem to w ten sposób, że to jakieś siostry bliźniaczki. Niestety nie. To były 2 nazistowskie domorosłe leSSby, a me podejrzenia wzbudził fejko-tęczarski szalik, druga natomiast miała typową naszywkę LPG. A czemu dorośli uczą się w podbazie? Chuj 1 wie. Potem trochę poczytałem o tym, że tak naprawdę to była kryptopromocja wiadomo (w sumie nie wiadomo) czego. Mamo jeden mamo dwa, jestem obojniakiem nr dwa. Ano bo dzieciaki nałatwiej ogłupić i wytresować od kołyski aż po grób… Są znaczki PEGI? To dajcie i tyncze, bo nie każdy ma ochotę oglądać propagandę i żałosnych, nudnych tekstów dla hipsterów

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 5,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Reportaże na smarze.

22 kwiecień, 2020, Autor:

Dawno, dawno temu a niejako jakby to i wczoraj, lub dzisiaj było, istniało sobie królestwo.

Król był głupi i niesamodzielny a królowa jebała czosnkiem …

W królestwie tym żył sobie podstępnie i skrycie mały siwy zgred, zwany ze względu na swoje zainteresowania, Kotojebcą.

Kotojebca udawał szeregowego dworzanina i dobrego wujka, ale normalny  nie był.

I leciał sobie ostro w chuja i w bambuko z królem, gdzie wszyscy myśleli, że to nadrzędne ciało, a to echo grało.

Pewnego dnia Kotojebca wykminił, żeby dzieciatych poddanych obdarzać raz na miesiąc słoiczkiem miodu.

Wybuchła euforia. Dziękujemy ci Kotojebco za Twój miodek!!! Hura! Na Berlin! Skandowały wdzięczne tłumy.

Biedna tłuszcza była jednak w błędzie. Jedyny miodek jaki posiadał Kotojebca to ten w uchu, a ten który rozdawał został po chamsku i w biały dzień zajebany pszczołom, które musiały zapierdalać i brzęczęć całe lato za tak zwany damski chuj.

Drugą niecną sprawą było to, że Kotojebca w zamian  za 250ml miodku, każdemu poddanemu cichaczem podpierdolił po pół tony ziemniaków, dwie beczki śledzi w zalewie octowej – stosunek octu do wody jeden do trzech, i po pół koła od roweru. I nikt tego nie zuważył.

Cud jaki czy ślepota to sprawiła, a może spirytus z niepewnego źródła, który mózg omamia i wzrok odbiera.

Tego już się nie dowiemy…bo król za namową kotojebcy ogłosił fejkową epidemię cholery i zmusił poddanych do siedzenia w domkach budniczych i kiszenia ogóra. A prawda była prozaiczna.  Kasa królestwa świeciła pustkami, królowi nie chciało się iść na wojnę, ani do roboty to w imię walki o pokój i zdrowie poddanych opierdolił im na koniec depozyty w bankach, a na otarcie łez dał … tak właśnie po słoiczku miodu … Radość jednak była krótka, gdyż pszczoły się wkurwiły i nabyły od Japończyków mikroprocesory. Powsadzały sobie te mikroprocesory w dupy i poleciały żądlić wszystkich, którzy dostawali zajumany im miodek. Tak pszczoły zaczipowały pół narodu.

Niby nic strasznego się nie stało. Pobolało, poswędziało i wszyscy zapomnieli o sprawie. Do czasu…..

Do czasu, gdy król wybudował w królestwie swoim sieć nadajników 5G i tego gówna nie uruchomił.

I wtedy zaczęły się dziać rzeczy straszne…. Japońskie mikroczipy już nie były na stand by’ju.

Japońskie mikroczipy zadziałały – ludzie wyrywali sobie na żywca flaczory i konali w konwulsjach!

Taka oto była zemsta pszczół.

Ktoś może zapytać : a co z królem, co z Kotojebcą???

A no nic. Zamknęli się w dobrze ekranownym pałacu i ich 5G nie chwytało, a żarcia i gorzały mieli tyle, że nie musieli nigdzie wyłazić.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Buty Online

21 kwiecień, 2020, Autor:

Otóż moje kapciuszki się już rozjechały na jesieni i zamawiałem dziś buty przez net.
Uważam, że buty to najważniejszy element ubioru człowieka, więc zakup był uber ważny.

Kiedyś każdy telefon miał inną ładowarkę, pytało się o „szeroką do nokii”. Kogoś to wkurwiało to zunifikowali. Teraz wszyscy mają USB.
Osobne przepisy dla owoców, dla warzyw i kurwa osobne dla marchewek? Marchewki zunifikowali do owoców, bo ta marchew taka ni w dupę ni w oko, jak płeć ślimaka. A ślimaki przy okazji zunifikowali do ryb. A banany wyprostowali. Krzywy banan kogoś wkurwił dostatecznie nawet. Może prostszy wydaje się większy?
Promy w kosmosie mogą sobie zaliczać dzwony, bo jeden inżynier powie cal, drugi pomyśli centymetr. Nikogo to nie wkurwia? Może mają dostatecznie wyjebane. Cóż, zazdroszczę, bo może ich stać, ale kurwa mnie nie, żeby za buty jednorazowo wyłożyć tysiąc golda.

Bo zamawiam te bamboszki, tylko bez przymiarki jaki rozmiar wziąć? Pewnie taki, jaki mam. A jaki mam?
Pantofle 42 i 43, buty do roboty 44 i 45, zimówki 46 i trampki „z ryniacza” 47.
Taki mam kurwa rozmiar.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!