Wkurwienia w kategorii: ‘Religia’

Internet ciąg dalszy przygody, a zarazem jej koniec.

10 marca, 2018, Autor:

Witam ponownie,
W ostanich dniach pisałem trochę o moich przygodach z próbą założenia internetu stacjonarnego w domu. Spróbuję napisać wszystko od początku i w skrócie.
Miałem ogólnie trzy wizyty firmy ELMO (partner techniczny Orange) i jedną z administracji.

Wizyta pierwsza: Dwa dni po zamówieniu internetu na stronie Orange przyszedł technik założyć internet. Przyszedł trochę naiwnie z nadzieją, że po prostu da Router lub ewentualnie zainstaluje gniazdko i tyle. Niestety tak się nie stało, a chciałem by tak było. W miejscu kabla mam drut i monter musiał dostać się do skrzynki na klatce, a ta była zamknięta. Instalacja się nie powiodła.

Wizyta druga od administracji: Przyszli goście by otworzyć skrzynki i w sumie wszystko ok, to chyba jedyna, która się powiodła.

Wizyta trzecia: Po otworzeniu skrzynek kilka dni później przyszedł ponownie monter, ale tym razem inny, przygotowany i nawet miał klucze. Niestety uznał, że trzeba będzie przeprowadzić kabel, a to robota na dwie osoby co najmniej, więc niewiele zrobił, a jedynie upewnił się czy może tu być internet.

Wizyta czwarta i ostatnia: Trzy dni od wizyty trzeciej przyszło dwóch techników z kablem długim chyba na kilometr. Popatrzyli co i jak i próbowali wyciągnąć ten drut, który jest w gniazdku. Nie chciał wyjść w mieszaniu ani ze skrzynki. Próbowali włożyć coś do rury i okazało się, że nie jest drożna. Zaproponowali mi zrobienie przewiertu, którego niestety nie mogli zrobić bez pozwolenia od urzędu, choć pewnie za niedużą kwotę pozwolenie stałoby się niepotrzebne. Innym sposobem było udrożnienie tej rury. W współdzielni powiedzieli, że tym ma się Orange zająć, a Orange powiedział, że współdzielnia. Wizyta zakończona niepowodzeniem.

Ostatecznie zostało mi wysłanie pisma do urzędu o pozwolenie na przewiercenie ściany z myślą, że muszą się zgodzić, bo skąd niby wszyscy mają tu te talerze na zewnętrznej ścianie budynku. Potem dotarło do mnie, że przecież na tej ulicy to nikt się tym nie przejmuje w żadne pisma się nie bawi. Oczywiście na moje szczęście urzędas się nie zgodził, bo pewnie nie dopił kawy przez moje pismo, gdyż musiał jest przeczytać po czym odpisać i poczuł się obrażony.
Ostatecznie zostałem bez możliwości założenia normalnego neta, bo panowie bez zgody nic zrobić „nie mogą”.

W tym samym momencie jak dostałem odpowiedź poczułem się jak gorszy od tej patologii, która mnie otacza. Wszyscy mogą mieć normalny internet tylko nie ja, akurat kur*a ja. Internet mobilny od Orange zaraz zostanie wyłączony, bo do końca okresu wypowiedzenia umowy jakieś 10 dni, i co niby dalej robić? Mam zostać bez internetu i wrócić do czasów dla mnie mrocznych (mam swoje powodu dlaczego tak uważam te czasy, ale nie chcę o tym pisać)? A może znowu podpisać umowę na kolejne dwa lata z gównianym pakietem?

Na swoje szczęście znalazłem takie coś jak „internet domowy” od T-Mobile. Największym plusem jest to, że nie ma żadnych limitów i można pobierać ile się chce. Do wyboru są dwie prędkości do 20 Mbit/s lub do 60 Mbit/s. Odpowiednio za 49 i 59 zł. Przy zamówieniu wybiera się jeszcze jeden z routerów, które kosztują 200 zł lub 49 zł. Jako, że ten drugi był tańszy to go wziąłem. Różnica jest taka, że jeden jest przenośny, a drugi stacjonarny. Ten stacjonarny ma taką przewagę, że posiada 4 porty RJ-45 i można podłączyć np. komputer, konsolę lub dekoder, a w przenośnym jest tylko jeden.

Jak na razie internet sprawuje się bardzo dobrze i chyba wyszedłem na tym lepiej niż przy oszustach z Orange, u których pakiet dziwnie szybko znikał na przeglądaniu stron z tekstem gdzie nie było reklam ani filmów. Na dodatek prędkość jest większa niż ta, którą miałbym po kablu, a byłoby nią zabójcze 20 Mbit/s z możliwością działania nawet w 1 Mbit/s z powodu debilnej infrastruktury. Teraz mam średnio 30-40 Mbit/s, a czasem nawet 50 i to za 20 zł mniej niż chcieli złodzieje z pomarańczy. Może byłoby więcej gdybym nie mieszkał w jak to nazywam kotlinie. Do mnie z każdej strony jedzie się w dół i mimo, że mieszkam na najwyższym piętrze budynku to zdarzają się problemy.

Generalnie teraz nie mam co narzekać na internet, ale następną rzeczą jest mój ziemniaczany komputer, na którym 80% gier +2013 tnie lub działa w 5 klatkach choć są i takie z wcześniejszych lat, które sprawiają, że mój laptop nie wyrabia, a na jego wymianę długo nie będę mógł liczyć, bo jestem biedak, a problemy finansowe rodziny są dosyć no duże. Jest to skomplikowana sytuacja i bardzo się jej wstydzę. Przez to nawet przestałem wierzyć całkowicie w Boga jak poddałem analizie działanie tego świata i to w jakich warunkach żyją ludzie oraz
ile muszą cierpieć. Na przykład niech będą mieszkańcy Korei Północnej głosujący lub będący w obozach. Gdzie jest niby ten Bóg? Dlaczego pozwala, aby ci ludzie cierpieli z powodu chorych wymysłów rodziny Kimów i komunizmu?

Trochę się rozpisałem i zmieniłem temat, ale tak wyszło.
Pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Trochę o kościele katolickim

11 września, 2016, Autor:

1 Wkurwiają mnie księża, którzy wypowiadają się na temat związków, w których prawdopodobnie nigdy nie byli. Podam przykład – moi starzy żyją bez ślubu przez 25 lat i dobrze im się wiedzie. Zdaniem księży jest to okropne bluźnierstwo – i tu się pytam kurwa, dlaczego lepsze są pary co rozwodzą się po dziesięć razy, w domu jest pijaństwo i kłótnie a jedyną różnicą jest właściwie to, że para wzieła ślub. Wkurwia mnie wysłuchiwanie takich nietolerancyjnych kazań przy każdym spotkaniu z jakimkolwiek księdzem, ale oni żądają dla siebie pełnego szacunku, tolerancji i poparcia dla ich poglądów.
2 Ostatnio widziałem w internecie (na „wolne media”) coś takiego jak „Podręcznik do katolickiego sexu”, czytam z ciekawości co ma być a tu widzę fantazje katolickich księży na temat współżycia, ich wyimaginowane pobożne pozycje, polegające na jak najmniejszej bliskości. Czytam dalej – coś na temat „pobożnych wytrysków”, w to już nie chce się tutaj zagłębiać gdyż bije wszelkie normy niedyskretności. Dalej był rozdział z opisem dlaczego fapanie jest bluźnierstwem, następnie jak się całować – noż kurwa jakbyśmy tego nie wiedzieli. Na końcu znajdowała się krytyka wszelkiego oralu i analu, no co do oralu to może bym się jeszcze zgodził gdyby znajdowało to swoje uzasadnienie w etyce, ponieważ trochę to obrzydliwe, ale taki fanatyzm bijący z tej książki to mnie już rozpierdolił. I tutaj pytanie, dlaczego wszystkie wielkie religie świata mają jakieś zboczenie na temat takich rzeczy
3 Kościół katolicki stworzył ostatnio specjalną radę do obrony praw imigrantów. Moim zdaniem wpuszczanie talibusów do Europy jest to zbrodniarstwo, ponieważ oni otwarcie twierdzą „tam gdzie jestem ja jest islam”, przyjeżdżają do nas, mordują naszych braci i gwałcą nasze kobiety – a te huje by chcieli potworzyć im jakieś pierdolone obozy dla uchodźców i dzielić się z nimi naszą strawą, za którą nawet nie podziękują.
4 Wkurwia mnie subiektywne podejście księży do Biblii, gdzie dosłownie we wszystkim widzą przekaz na temat miłości i dobroci, jakby nie widzieli dosłownych przekazów (szczególnie w starym testamencie) na temat cywilizacji gdzie ludzie żyli po 500 lat, byli prawie równie bogom !!Bogom!! Tak właśnie pisze, na świecie żyły olbrzymy, istniała 1 cywilizacja władająca 1 językiem o zasięgu globalnym (o czym świadczą zatopione miasta i piramidy)
5 Wkurwia mnie średniowieczno indoktrynacyjne podejście kościoła do życia – 7 grzechów głównych zabrania właściwie wszystkiego co w życiu jest przyjemne – 5 przyk. kościelnych, których złamanie jest grzechem właściwie nie tyczy się nic moralności – Przykazanie 3 (nie używaj imienia Pana Boga..), Kurwa jak oni to interpretują, jeśli przypadkowo powiesz „Jezus Maria”, jesteś bluźniercą a to wyraźnie tyczy się nie głoszenia swoich poglądów z imieniem Boga na ustach (Kurwa krucjaty! XD)
6 Podejście do życia katolików opiera się na użalaniu się nad sobą, wyjątkowo to żałosne – jeśli masz wesołe życie powinieneś się nim cieszyć
7 Wspomnę jeszcze raz o braku tolerancji w kościele. Niestety muszę dwa razy w tygodniu zapierdalać na lekcje religii (nie wspominając już jaki zjebany jest system nauczania, kurwa 1 biologia w tygodniu a 2 religie, to się w pale nie mieści), gdzie często muszę wysłuchiwać o ogniach piekielnych jakie czekają wszystkich nie katolików a nawet tych, którzy systematycznie nie chodzą do kościoła (I mówi się, że to islam jest nietolerancyjny !!! Katolicy są identyczni, islamiści tylko otwarcie atakują innowierców)
8 Ostatnio, aż żal mnie za serce chwycił jak pewien ksiądz opowiadał mi jak „musiał” rozgrzeszyć poparzoną, umierającą dziewczynę – twierdził że otrzymała w ten sposób wielką łaskę, ale oczywiście najpierw musiał ją rozgrzeszyć potem dopiero zacząć pierwszą pomoc kurwa !!! I tutaj ten sam zjeb opowiadał mi o bluźnierstwu jakim są związki przed osiemnastką, przecież w wieku 14 – 16 lat kobiety są już w pełni zdolne mieć dzieci jeśli tylko chcą, kiedyś to wstyd pomyśleć żeby osiemnastka jeszcze nie miała męża
9 Wkurwiają mnie podatki na rzecz kościoła z budżetu państwa o wartości 2 miliardy euro rocznie, jak kiedyś we wiadomościach słyszałem – lepiej wydali by te pieniądze na budowę kurwa mieszkań dla studentów, bo mamy ich za mało i jest niestety sporo bezdomnych w tym popierdolonym kraju.
10 W Bieszczadzkim parku właśnie co zakazano tzw. „biegu rzeźnika”, sportowych biegów przełajowych przez góry, pod pretekstem, że płoszy się w ten sposób zwierzęta. No ale pielgrzymki do krzyża na górze Tarnicy gdzie wierni przez megafony zawodzą te swoje pierdolone pieśni religijne nie wzięto pod uwagę. I tutaj dopowiem jeszcze, że w naszej parafi proboszcz ma 4 samochody w tym bardzo nowiutkiego mercedesa – ciekawe skąd, jakoś nic nie przychodzi mi do głowy.
P(ie).S Na koniec jeszcze zapytam się choć to nie na temat czy mieliście kiedyś coś takiego, że wesoło jesz sobie śniadanie z rodziną, słuchasz radia i wszystko jest fajnie, aż tu nagle włączają się reklamy „Pani Aniu – słyszałam, że masz problem z hemoroidami”, no ja pierdole – jak można zamieścić w jakimkolwiek publicznym środku przekazu coś tak zniesmaczającego, tak prymitywnego i niedyskretnego
Król Bober (pozdro Asiuniu)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Dobre kraje i złe kraje, czyli o hipokryzji

19 listopada, 2015, Autor:

Dawno nic nie pisałem, ale zapewne chuj to kogo boli. Dlatego od razu przejdźmy do meritum. Tematu pewnie domyślili się tutaj wszyscy zaraz po przeczytaniu tytułu. Choć muszę przyznać, że powoli zaczyna on przygasać. Terroryści we Francji. Poziom hipokryzji, jaki kryje się pod tym wydarzeniem jest dla mnie niezmiernie wkurwiający, ponieważ pokazuje on, jak bardzo polityka miesza ludziom w głowach. Nie mam zamiaru kwestionować tragedii, do jakiej doszło, ale powiedzmy sobie szczerze – Francja cały czas ciężko pracowała na ten epizod. Nie pierwszy zresztą i zapewne nie ostatni. O Charlie Hebdo było głośno, ale minął tydzień, może dwa i nagle ludzie pozapominali o tym zdarzeniu. Pominę może fakt, iż ludzie w Charlie Hebdo słyną z żartów, które nawet mnie, stanowczemu ateiście i antyklerykałowi, po prostu wydają się na siłę kontrowersyjne. Widziałem kilka obrazków ich autorstwa i dla mnie to są malunki gimnazjalisty, który po ukończeniu „dzieła” zwalił sobie konia i zaczął skakać z radości, że jest taki mądry. Ale przejdźmy do rzeczy: Francuzi przez swoją nowoczesną tolerancję, która nie ma absolutnie nic wspólnego z normalną tolerancją, narazili się na ataki ze strony islamistów. Nagle ludzie na Facebooku zaczęli ustawiać sobie profilówki z flagą Francji, bo oczywiście to wiele zmieni. Ale dobra, uznajmy, że to taki zwyczajnie ludzki symbol. Problem w tym , że ja w tym widzę zajebistą hipokryzję, bo jak wspomniałem, Francja sama sobie to zafundowała, popierając politykę UE oraz wariatkę Merkel, która śmiało mogłaby przejąć interes fuhrera. Frau Angela teraz podobno solidaryzuje się z Francją, jednak jak mniemam, za dwa tygodnie ponownie każe się jej nadstawiać, żeby ostatecznie zerżnąć ją nowymi nakazami przyjęcia uchodźców. Choć właściwie uchodźcy to tylko kropla w tej czarze goryczy, bo i bez nich sytuacja nie prezentowałaby się zbyt kolorowo. Dlaczego jednak uważam wspomniane wcześniej osoby za hipokrytów? Ano dlatego, że dali się porwać dziwnej propagandzie mówiącej o tym, że tragedie w jednych krajach są ważniejsze od tragedii w innych krajach. W Egipcie rozbija się rosyjski samolot, bo ktoś (państwo islamskie twierdzi, że ono) podkłada ładunek – wszyscy kładą na to chuja, Cukierberg nie daje opcji rosyjskiej profilówki. Bo przecież Rosja to zły, łapczywy Putin. Chuj z Rosjanami – zginęło ich co prawda więcej niż podczas ataków we Francji, ale to w końcu Rosjanie. Chuj, że ich polityka wobec imigrantów to coś, z czego większość państw mogłaby brać przykład. Putin i chuj! Bo media i politycy utożsamiają wszystkich Rosjan z Putinem. Tak samo Syria. Ludzie giną w Syrii (nie mówię tu o uchodźcach, tylko o ludziach, którzy jednak tam zostali), ale że wiele osób nawet nie umie wskazać tego kraju na mapie, to można pierdolić całą sprawę. A jak jakiś inny arabski kraj jest atakowany przez USA, to przecież to nawet dobrze, ponieważ Stany Zjednoczone chcą tylko pokoju. Rozpierdolą, zabiorą co „swoje” i jeszcze powiedzą, że pomogli. A gawiedź to łyka jak pelikany. Albo szkalowanie Al-Asada, którego wielu nazywa bestią, złym dyktatorem itd. Kurwa, ten człowiek walczy z ISIS, nie jest świętoszkiem, ale czy Obama albo Merkel nimi są? A jak słyszę opinie w niektórych polskich szmatławcach, że ci brodaci panowie obcinający głowy i dokonujący zamachów walczą w słusznej sprawie, to mam ochotę pójść do autora tego artykułu, i wsadzić mu 20 kopii tej jego gazetki w dupę. Biedroń twierdzi to samo, a jest homoseksualistą, którego ci mili panowie potraktują nawet gorzej niż chrześcijanina. Nie wiem w sumie, jaki ma cel w mówieniu takich rzeczy. I nie wiem, co powinno się jeszcze stać, żeby niektórzy lewicowcy stwierdzili, że jednak byli w błędzie. Ich chyba nic nie przekona, bo żyją we własnym świecie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Lista zjebanych osób – Tom I

27 lipca, 2015, Autor:

Postanowiłem stworzyć listę osób żyjących na tym globie, które moim skromnym zdaniem powinny spierdalać i zasługiwać na piętnowanie w każdym możliwym momencie swojego życia. Żeby nie przedłużać, wymienię zaledwie kilka z nich i zazwyczaj nie będą to konkretne osoby, a raczej grupy osób.

1. Tak więc po pierwsze: ludzie, którzy zażywają/próbują zwalczać dopalacze. Niech spierdalają, bo ani jedni, ani drudzy nie zasługują na szacunek. Najpierw może zacznijmy od tych drugich. Głównie możemy mówić tu o zjebanych mediach, które udają, że walczą z tym problemem, ale które tak naprawdę szukają taniej sensacji. O dopalaczach było cicho przez wiele lat i nagle ten temat znowu stał się istotny. I ci kretyni z Uwagi i podobnych programów próbują wmówić ludziom, że zamknięcie jakiejś tam placówki w Wypizdowiu Wielkim, gdzie sprzedawano to gówno, jest sukcesem policji oraz dziennikarzy. Nikomu z nich nie przychodzi do łba (albo przychodzi, tylko świadomie udają idiotów), że na miejsce tej zamkniętej wejdzie sobie inna, w innym miejscu i pod zmienioną nazwą. Powiem więcej: nawet nie będzie to sklep z dopalaczami, tylko np. salon gier, gdzie wtajemniczeni będą mogli kupić spod lady to, co tylko będą chcieli. Oczywiście w celach kolekcjonerskich. Następnie przejdźmy do policji i inspektoratu, którzy postanowili stworzyć tak zajebiste spoty, że przy nich aktorstwo w Trudnych Sprawach wydaje się nawet nie aż tak sztywne, jak powszechnie się uważa. Spoty są chujowe i mają atest typowego Janusza z wąsem. W ogóle, kurwa, wyobrażacie sobie, że ktoś usiadł, obejrzał ten film, na który wyłożono kasę, i stwierdził, że o to właśnie mu chodziło? A, właśnie… kasa? Czyja kasa? Ano nasza. Twoja, moja, naszych znajomych. Nie podano, ile konkretnie przeznaczono, ale podejrzewam, że większość magicznie trafiła do kieszeni, bo nie za bardzo widzę opcji, żeby za takie spoty dać choćby 200 złotych. Dzieci z podstawówki nagrałyby to lepiej. A teraz skupmy się na osobach, które biorą dopalacze, i na dziennikarzach pewnej niebieskiej stacji, którzy nie wspominają o istotnym aspekcie. Mianowicie, czy ktoś tym osobom kazał ćpać? Czy były zmuszane do brania dopalaczy? Dlaczego mam się przejmować kimś, kto sam sobie szkodził i w wyniku selekcji naturalnej został wyeliminowany? Ja rozumiem, że gdyby to była bliska mi osoba, gadałbym inaczej, ale to właśnie rodzina, znajomi i fundacje są od tego, żeby takiej osobie pomagać. Czy ktoś w końcu zrozumie, że trzeba zmienić prawo, żeby usunąć dopalacze?

2. Kolejne zaszczytne miejsce (ale żeby nie było, numeracja jest przypadkowa i nic nie znaczy) zajmują kibole. Nie wiem, gdzie ewolucja popełniła błąd, jednak ów błąd zaszedł za daleko. Jesteś kibicem i lubisz swoją drużynę? Nie ma sprawy, to bardzo dobrze. Ale jeśli jesteś kibolem, to powinieneś dostać dożywotni zakaz pojawiania się na stadionie. Ci ludzie mają w dupie własne drużyny, a jedyne, o co im chodzi, to zaspokoić własną potrzebę rozpierdolenia wszystkiego wokół. Żeby było śmieszniej, ci ludzie nazywają się patriotami. Wiadomo, rozjebanie chodnika, auta czy pobicie kogoś, dlatego że istnieje, wpisuje się w charakter patriotyzmu. Nie bójmy się powiedzieć tego, iż kibole to istoty nadzwyczaj tępe, które nie rozumieją obowiązującego ich prawa. Najgorsze jest, że osoby takie jak JKM, Braun czy cała narodowa swołocz utrzymują ich w przekonaniu, że są patriotami, i proszę nie pierdolić mi tu o tym, że „media manipulują”, bo tym razem nie mówimy o żadnej manipulacji, tylko o wypowiedziach, które wymienione wcześniej osoby publikują na swoich kontach na Facebooku. Potem część społeczeństwa ma wielki ból dupy, że „niedobra policja strzelała do kibiców”. To nie są kibice, tylko kibole, a policja powinna reagować. Do bandytów należy strzelać, a że jakiś z nich zginie, to już jego sprawa. I również zdaję sobie sprawę, że osoba, która ginie, może być ojcem, może mieć rodzinę, przyjaciół itd., ale… jest też dorosła i posiada mózg, dzięki czemu może przeanalizować sytuację, wszystkie plusy i minusy swojego postępowania. Jeśli ukradnę coś ze sklepu i zostanę złapany, pretensje mogę mieć tylko do siebie.

3. Narodowcy. W sumie grupa osób bardzo podobna do tych powyżej. Nie wiem, czy tylko ja mam takiego pecha, ale zawsze, gdy widzę wypowiedź jakiegoś narodowca (teraz nietrudno ich znaleźć, bo sobie malują profilówki na biało-czerwono), załamuję ręce. Większość ich postów jest tak przesycona niedojebaniem mózgowym, że zaczynam się utrzymywać w przekonaniu, że Ruch Narodowy został stworzony właśnie dla takich kretynów. Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Kiedy narodowcy próbują rozmawiać o historii, myląc króli Polski (był taki, co uznał, że Chrobry z Krzyżakami wygrał) albo zamieszczając pełne nienawiści posty odwołujące się do osób innej orientacji bądź o innym kolorze skóry, grożąc, że ich wyruchają albo porozwalają im wszystkie budy z kebabem. Jeśli ktoś śledzi moje poprzednie tematy, to wie, jaki mam stosunek do homoseksualistów. Mnie ogólnie zwisa, kto co robi w swoim łóżku jak i na przestrzeni osobistej, jednak rozgraniczam homoseksualistów od pedałów. Tak zwane pedały to już fanatyczne stadium, a ja skrajności nie popieram. Nie mniej, nienawidzę, kiedy grupa idiotów chce znęcać się nad słabszymi, którzy w żadnym stopniu im nie wadzą. Ale co ja się dziwię – przecież większość narodowców to zakamuflowani dewianci. Jeśli ktoś tak bardzo interesuje się życiem łóżkowym drugiej osoby i grozi komuś, że go wyrucha, to jest to dość niepokojące. Albo kiedy mówi, że homoseksualizm zagraża jego rodzinie. No to, kurwa, ma chyba słabą rodzinę, skoro jakiś gej, którego nie zna, może ją rozwalić. Na szczęście – co mnie bardzo cieszy – nigdy nie dojdą oni do władzy i będą się cieszyć z niecałego procenta poparcia. I zanim ktoś mnie nazwie lewakiem, szybko wytłumaczę, że lewica i prawica to iluzja, a ja popieram przede wszystkim myślenie.

4. Większość księży powinna wypierdalać. Nie mówię, że wszyscy, ponieważ znam paru, o których rzeczywiście mogę powiedzieć, że są przykładnymi duszpasterzami, jednak tych pojebanych jest o wiele więcej. Watykan to zorganizowana mafia, która pod pretekstem religii rezerwuje sobie miejsce przy korycie w większości krajów na Ziemi. Zanim ktoś mi wyparuje, że religia katolicka w porównaniu z islamem jest bardzo dobra, pragnę zauważyć, że nie ma to związku z tematem. Islam i terroryzm to osobne tematy, a religie to też osobne tematy. Chodzi mi o instytucje. Dlaczego Świątynię Opatrzności funduje się z pieniędzy na kulturę (żeby nie było, Muzeum Żydów Polskich też nie powinno być budowane z pieniędzy publicznych)? Dlaczego małe dzieci na siłę wtrynia się do wspólnoty poprzez chrzest, mimo iż nie mają one o tym zielonego pojęcia? Dlaczego księża, którzy żyją z dala od rzeczywistości, mówią ludziom o tym, co powinni robić w łóżku, jak powinni zostać zapłodnieni oraz pieprzą jakieś farmazony o uczciwości, podczas gdy sami nie dają absolutnie żadnego przykładu. Ksiądz to osoba, od której wymaga się więcej. Jak księża chcą uczyć o małżeństwie i szkodliwości rozwodu, to niech sami się ożenią, spłodzą dzieci i pożyją trochę w jakimś związku, a potem niech się wymądrzają i nie zasłaniają się jakimiś „Zaślubinami z Bogiem”. To nie może być tak, że on z automatu uznaje się za wyższego od wszystkich. No i jakże drażliwy temat pedofilii. Okej, media być może roztrząsają to aż nadto, tylko widzicie, dla mnie nieistotne jest to, czy wśród księży mamy 100 czy 1000 pedofilii. Może być nawet trzech, ale to nadal jest problem. Problem o tyle duży, że Watykan posiada oficjalne prawo, które każe takie przypadki zamiatać pod dywan. Osobiście nazywam to bierną pedofilią – co prawda nie utrzymujesz stosunków seksualnych z nieletnimi, ale znasz kogoś, kto to robi, i dajesz mu na to ciche przyzwolenie. Dużo bym tego mógł wymieniać, lecz na tym skończę. Kościół to obłuda i instytucja bardzo zakłamana. Wiarę niech każdy sobie zostawi, jeśli jej potrzebuje. Bóg jest podobno wszędzie, więc kościół do niczego nie jest wam potrzebny.

Na razie tylko te cztery grupy prosiłbym o wypierdalanie, ale niebawem może wytypuję kolejne.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,70 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!