Wkurwienia w kategorii: ‘Dziękuję Ci megawkurwie!’

W sumie

21 czerwca, 2015, Autor:

W sumie to jestem wkurzony dzień w dzień. Myślałem, że apogeum było wczoraj, ale dzisiaj to chyba coś rozpierdolę.

Kończyłem właśnie edycję swojego jakże pięknego posta i chuj. Od kiedy to w miejscu F4 umieszcza się jak na złość przycisk do zamykania programów. Po prostu tak mi się w chuj udała edycja, że chciałem coś sprawdzić z jebanym przyciskiem F4. Wszystko by było zajebiście gdyby nie to, iż edycję miałem w sumie skończoną. Chciałem przejść do sedna swojego wyczerpującego posta, ale chyba nie przejdę. Napiszę jeszcze raz,jednak najpewniej już innym stylem, bo jestem mega wkurwiony, a przed chwilą myślałem, że jednak jestem, ale teraz to w sumie bardziej.

Więc zacznę od tego, że przedwczoraj udało mi się tak upić, jak nie pamiętam kiedy. Nadmienić mogę fakt zgubionej komórki dziewczyny mojego brata. Wspominałem o niej podczas rejestracji w tekście, którego najpewniej nie ujrzeliście (o Bułgarze też wspomniałem, ale o nim jeszcze raz wspomnę, ale to później… w tym tekście) Teraz pozwolę sobie na chwilę przerwać to o czym mam napisać, bo przed chwilą jak zwykle w monotonny ten sam codzienny sposób; konkubina czy jak ją tam zwał. (Oczywistym to będzie, że raczej nie moja, bo mnie wkurwia). Pyta się mojego durnego ojca dlaczego nie je śniadania. Tylko, że ona do kurwy nędzy zadaje te same pytania codziennie o podobnych pojebanych godzinach. Ja pierdolę jak tu żyć. [To nie życie to jest rycie].

Przechodząc do sprawy, o Bułgarze to ten ciapatyturkobułgar dał mi o dwa piwa za dużo, wziął się nie wiem skąd, jak, gdzie, a plan miałem iście doskonały: 4-5 piw i jestem najebany i idę lub jadę komunikacją miejską do domu, ale nie wyszło. Spałem w autobusie, obudziłem się nie wiem gdzie. Dojechałem do domu. Końcówki powrotów podobno są fajne, bo trafia się na swoje wyrko itd, ale ja mogę o czymś takim zapomnieć. Takie luksusy nie są przeznaczone dla mnie, bo mieszkam w salonie (ale zajebiście. Co nie ?) Do tego nadal mam pracę, ale najpewniej ją stracę w lipcu, bo mam umowę do końca czerwca. Śpię po 4-5 godzin dziennie i jestem półprzytomny w pracy, bo mój rodziciel nie może spać i dokonuje czynności oglądania telewizji na cały głośnik nieraz do pierwszej w nocy, a ja wstaję o 5:30 (podobno) a wszystko tak wygląda przez to, iż… (zajebiście, dziecko zbiło talerz. Czyli moja siostra młodsza o jedyne 22 lata. Nie ma to jak trzymać dzieciaka na kolanach i oglądać w tym samym czasie telewizję nie bacząc na to co może się stać i dalej oglądać telewizję podczas czynności sprzątania, gdy dzieciak nie wie o co chodzi i prawie płacze) Do tego wszystkiego mieszkam u niego, bo moja matka wyrzuciła mnie z chaty. Pobiłem się z jej facetem alkusem, debilem, jednak nie ze swojej winy, a ona doszła do wniosku, że chce być z nim dalej. Chyba zgubiłem aktualnie wątek. Także tego.

Dzięki Ci mega wkurwie za megawkurwienie w pomniejszym stopniu oraz możliwość rozładowania wkurzenia.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tańczący z własnymi glizdami, czyli ecce Homo !

24 listopada, 2012, Autor:

Człowiek jest stworzeniem niejednorodnym, często zaskakuje swoimi wkurwiająco, zjebanymi pomysłami. Zręczne zmienianie masek umożliwia mu życie w każdym niemal społeczeństwie. Można by powiedzieć, że człowiek to stworzenie gorsze od każdego innego. ,,Dlaczego ? !” – zaraz podniesie się rwetes tych, którzy uznają aktorstwo za życiowy cel. ,,Dlatego, że DZIŚ człowiek nie jest ani zwierzęciem(instynktem) ani intelektem. Skutecznie stara się maskować instynkt pod fałszywie wykreowanym intelektem, prawdziwy zabiwszy lata temu.” – odpowiem. A potem go zajebię. Łopatą.

Można się upierać, że to nieprawda. Że człowiek zawsze taki był i będzie. W takim razie, ja zadaję pytanie: Dlaczego ? Dlaczego, do kurwy nędzy, istnieje taki śmieć jak człowiek? Wydawać by się mogło, że mój pogląd jest sprzeczny ze wszystkim o czym mówię. Ale tak nie jest. Zarówno oddanie się cielesności(instynkt) i podporządkowanie życia do przyjemności jest błędem. Prowadzi do spłycenia rzeczywistości i utopieniu się w bagnie uzależnień. Także odrzucenie ciała(intelekt) i dążenie do triumfu umysłu oraz jego nieśmiertelności jest błędem. Zaprowadzi to nas, jako ludzi, do sytuacji, kiedy rządzeni przez garstkę bogów, zniszczymy naturę i przekształcimy światy przez nas zamieszkane w wielkie, syntetyczne mechanizmy. A istota jaką się staniemy będzie egzystować w sztucznej rzeczywistości i tworzyć tam poprzednią rzeczywistość. Kto wie, może tak jest? Matrix nie był oryginalny. Lem napisał opowiadanie o takiej rzeczywistości, tylko że tam nośnikiem kłamstwa były gazy chemiczne. Polecam, naprawdę dobre opowiadanie.

Ja, jako jednostka, dążę do osiągnięcia stanu równowagi, między jednym, a drugim. Staram się wypośrodkować między instynktem, a intelektem.  I tu, w zasadzie zaczyna się prawdziwe ciało mojego tworu(tak, to wyżej to był wstęp). Jak chujem w płot. Czy jakoś tak.

Ecce homo… Czy kiedykolwiek istniał, ktoś, kto zgłębił naturę człowieka ? kto naprawdę mógłby tak powiedzieć ? Wszystkie psychologiczne i psychiatryczne analizy osobowości i charakteru to jedna wielka fikcja i farsa. Te nieudolne próby. Wszystko jest spowodowane prostym czynnikiem: pantha rei. Ta myśl, tak prosta, jest przyczyną wszystkich spaczeń. Jak pięknie brzmi: ,,Nigdy Cię nie opuszczę”, albo ,,Nigdy nie kłamię” ? Cudownie, prawda ? Ale to są pobożne życzenia, właśnie dlatego, że człowiek zawsze łamie się pod siłą wiatru. Kwestią jest tylko jego siła. Zwykle starczy lekka bryza.

Wielu ludzi odnajduje siłę w wierze. Bóg staje się dla nich tarczą i opoką. Pozwala im wmawiać sobie o nieskończonej jego miłości i jego trosce. Obwiniać go o każdą porażkę i zaraz potem zapewniać się o jego miłości i celowości swoich klęsk. Jakże małostkowi i ślepi są tacy ludzie. Głupi i niepotrafiący patrzeć, słuchać, czuć i myśleć samodzielnie. Ich bóg jest dla nich katalizatorem rzeczywistości. Odcina ich od samodzielnych myśli, każe im przyjmować za pewnik wolę boską, a jednocześnie topi ich w nienawiści do innych. Nakazuje im gardzić i obrażać inność, tak niewiele różniącą się od ich własnych masek. To jeden z morza powodów, dla których Bóg, jako każda spersonifikowana istota(czysty intelekt nie jest już człowiekiem, dlatego Matrix jest możliwą opcją) jest kompletnie pozbawiona sensu. Zjeby.

Ateizm, jako światopogląd jest także kompletnie bez sensu. Gdyby człowiek po śmierci miał znikać w czarnej pustce, to jaki byłby jego sens egzystencji ? Z tego samego względu, uważam też, że gdyby wszyscy ateiści, byli ateistami to współczynnik samobójstw byłby zastraszający. Jednak są ateistami w takim stopniu co chrześcijanie, chrześcijanami. Większość ludzi, podających się za ateistów to w rzeczywistości hedoniści. Te kurwy pozdychają, albo sam je pozapierdalam.

Człowiek już nie raz dał mi się poznać jako wybitny smakosz w dziedzinie fałszu i kłamstwa. Prosty przykład: człowiek trafiający do nowego środowiska, jest w stanie się kompletnie przemienić w coś, co z jego poprzednią formą będzie miało tyle wspólnego co kotlety w macu z mięsem. Ile razy to widzieliście ? Ja mnóstwo. Tysiące przykładów fałszywych ludzi, nieistniejących przyjaciół, zakłamanych ludzi. To jest coś, co należy zabić w człowieku. Kłamstwo. Nie przemawia do mnie argument, że ludzie zawsze tacy byli. Większość ludzi zawsze oddawała się jednej z dwóch stron. A osób ,,zbudowanych z ran” było tak mało i tak krótko trwali, że ich się nie zauważa. Ja niestety mam nieprzyjemność być taką osobą.

I wiecie co ? ,,Z tego co wiem to robaków mrowie. Tańczy, klaszcząc w dłonie, powoli zjada cię.” Najpiękniejsze ballady. Naprawdę.

Pozdrawiam,

Faquś

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,44 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , , , , , , ,

Megawkurwie

25 września, 2012, Autor:

O kurwa, ja cie nie jebie,

Megawkurwie jak żyć bez Ciebie?!

Co dalej, gdy Ciebie zabraknie,

kto wie, niechaj chujem machnie!

Przez te wszystkie lata, oazą byłeś nam bracie,

gdy o twym końcu pomyśle, zaraz mam brudne gacie.

Miejscem nam byłeś jak eden przed laty

do dnia, w którym Cię spotkał ten los garbaty.

Tyle tu wpisów, tyle ludzkich historii

w jakiej my kurwa teraz tkwimy niedoli!

Zaklinam Cie admin, zastanów sie proszę,

Bo kiedy megawkurwa zabraknie, ścianę krwią z głowy zroszę…

Zniknie megawkurw, zgaśnie jak płomyk,

chmury codzienności ostatni nadziei zasłonią promyk.

Gdzie swe miejsce znajdziemy, kto nas wysłucha,

gdzie się wypiszemy, że życie nas rucha?

Co będzie gdy znikniesz, co z nami sie stanie

nie mam zamiaru wyżalać się mamię!

Oh ja go pierdole, ja w to nie wierze,

gdy to już sie skończy ja kwiczę i leże.

Jak to się skończy, czy ktoś odpowie na pytanie

Megawkurwie czy znikniesz czy pozostaniesz na moim życia planie?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , , ,

Vlogeeerzy

18 sierpnia, 2012, Autor:

Ja pierdole. Internet to takie miejsce, gdzie wszyscy pod płaszczem (upierdolonej sobie w naszych głowach) anonimowości stajemy się nieco inni niż w realu. Chcemy być lepsi, tacy bardziej cool. U jednego przejawia się to tym, że kogoś sklnie w komentarzach, drugi uda że wie na dany temat wiele używając słów i składni, której w realu nigdy by nie użył, a trzeci chuj wie co jeszcze robi – ogólnie chodzi o zakładanie popierdolonej maski i przybierania formy kogoś kim się tak naprawdę nie jest. Do tego wpisu natchnęło mnie to:http://www.youtube.com/watch?v=URbh4CvjaLU&feature=related – ja pierdole, ja go kurwie. Już widzę jak ta dziewczynka stroi minki do swoich znajomych, rodziny, psa czy kurwa listonosza. Kto kurwa normalny i nawet nienormalny w sumie też przekazuje informacje w ten sposób. Wygina się kurwa, krzywi ryj, czy przewraca oczkami. No kurwa jak mnie to wszystko wkurwia. Ciekawe jest jeszcze to jakie tematy poruszane są we vlogach – tak jak w podanym przykładzie, bo się na tym skupię „Wakacje – najlepszy okres kurwa w jebanym roku” – no co Ty kurwa nie powiesz. Gimbus zapierdalający do szkoły przez bite 1o miesięcy chyba będzie się cieszył z 2 miesięcy odpoczynku od szkoły. Albo jakieś popierdolone refleksje; „A w wakacje to się zakochujemy, nowe przyyjaaaźnie, zauważyliście?” Nie kurwa, nikt sobie z tego sprawy rudzielcu nie zdawał, dzięki za oświecenie. Popatrzcie na to trochę z boku i się zastanówcie, czy kurwa ktoś poważny pierdolił by w ten sposób? Ta Gabi czy chuj wie jak nie wygląda na upośledzoną – mimo to wpierdoliła się w internetowy eter i napierdala, kreując swoje nowe „ja”. Takich przypadków jest wiele, sami dobrze o tym wiecie. Ale kurwa tak sobie myślę i próbuje dojść do jednolitej odpowiedzi na pytanie: Dlaczego kurwa ludzie to robią, poco, no kurwa poco kreować jakieś lepsze „ja”, internetowe „ja”. Na chuj, na chuj, naaaa chuj?

„Czekam na odpowiedzi w komentarzach, subskrybujcie, łapki w górę mile widziane pozdrawia was Szturmierz, trzymaajcie się czeeeeeeeść”

PS: Swoja drogą Megawkurw dzięki dzieleniu się naszymi wkurwieniami, zbliża nas w jakiś sposób. Tutaj nie jesteśmy aż tak anonimowi i chwała Magawkurwie Ci za to!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , ,