Wkurwienia w kategorii: ‘Ludzie’

Misyjność LPG

23 sierpnia, 2020, Autor:

Mam sentyment do wielu rzeczy. W tym Rodzina Addamsów. Ale jak wiadomo, i tu trzeba było wpierdolić politykę. Przed filmem oczywiście stosowna informacyjka, że porno dostępne od 7 roku życia itp itd blablabla. O ile powiedzmy 1/3 filmu miała parę śmiesznych i starych czarnohumorzastych gagów, to im dalej w las, tym większe gówno. Dobra rozumiem kontrast, mrok vs gałojebna landrynowatość (ale tu już aż do porzygu konkretnie, budyniu już nie musisz jeść). W pewnej chwili jest motyw chyba podstawówki (sic!) i co mamy? „Tęczowy Music Box”. Szkoda, że wcześniej trailera nie obejrzałem, bo bym wiedział, żeby tego szajsu nie puszczać. Były tam dwie dziewczynki ciągle trzymające się za łapy i chodziły do budy, więc odebrałem to w ten sposób, że to jakieś siostry bliźniaczki. Niestety nie. To były 2 nazistowskie domorosłe leSSby, a me podejrzenia wzbudził fejko-tęczarski szalik, druga natomiast miała typową naszywkę LPG. A czemu dorośli uczą się w podbazie? Chuj 1 wie. Potem trochę poczytałem o tym, że tak naprawdę to była kryptopromocja wiadomo (w sumie nie wiadomo) czego. Mamo jeden mamo dwa, jestem obojniakiem nr dwa. Ano bo dzieciaki nałatwiej ogłupić i wytresować od kołyski aż po grób… Są znaczki PEGI? To dajcie i tyncze, bo nie każdy ma ochotę oglądać propagandę i żałosnych, nudnych tekstów dla hipsterów

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 5,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Sterowanko Stadem Bydlaków

21 sierpnia, 2020, Autor:

Muszę przyznać się do wad, bo na swój sposób też nie wyciągam wniosków. Pokazuję komuś prawdę, by raczył łaskawym okiem (lub mózgiem) spojrzeć. Powiadają, że jak 1 osoba się w tym chaosie na 10 obudzi się to już sukces. Problem w tym że… Ciężko mi dotrzeć nawet do 5 pierwszych prób i tak próżno mam nadzieję na jakiś efekt, że jak nie skuję śmierdzący beton to choć kroplą wydrążę skałę. Wiecie co? Nie żal mi ludzi. Nie wierzę w nich. Chcą być jebani – będą jebani. To nie jest mój konik nawracać i naprawiać. Mogę pokazać głębsze dno sytuacji, zjawiska, problemu, coś doradzić, nakreślić. Interesuje? Spoko. Nie? To se siedź w tym gównie dalej. Co ja mogę? Po tylu latach już naprawdę powinno mnie to totalnie pierdolić? A wyrzynajcie się nawzajem, głupie ludki. Mówią, żeś potencjalny prekursor itd. Nie wiem, czuję się tak wyalienowany, że już nie dziwię się, że przykładowo taki Beksiński czy John Williams się poddał. Miłość kupisz na godziny, lajki i folouy na kilogramy, ale lojalność? To nigdy nie było możliwe. Chyba, że przyrównamy ją do karty do budki telefonicznej na impulsy czy innego prepaida do szajsfona albo nawet taki potencjalny już niebawem abonament na dwutlenek węgla (sraczkę).

Stare nawyki zostają – zaprawdę powiadam wam, ciężko je ot tak wyplenić. Tzn niby łatwo, jednak ten pierwszy krok, ale taki na dłużej. W każdym razie coś w tym jest, że przeciętny kowalski zmienia poglądy co 10 lat. Jeżeli jednak ty tego nie robisz to jesteś kosmitą.

Ostatnio najbardziej ubodło mnie to, że można być skończonym popierdolem a i tak barany będą takowego mieli za eksperta. Jak łatwo bawić się w boga, wystarczy mieć parcie na szkło. Z 2 strony, czasem może mieć rację. Jednakowoż, jeżeli statystyki za tobą nie przemawiają, nawet jak powiesz to samo tylko w innym kolorze i za darmo to i tak jesteś nikim. Nawet, jeżeli tym samym błyśnie od czasu do czasu jakiś genetyczny zjeb, za którym pójdą miliony. Pójdą za czymś pomyślanym x lat wcześniej. Opakowanie najważniejsze. Ma szeleścić i błyszczeć. Dziwnym zbiegiem okoliczności kradną szlachetne pomysły po czym je plugawią.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Dlaczego nie jem mięsa?

14 sierpnia, 2020, Autor:

Widzimy się ze znajomymi po półrocznej przerwie. W trakcie rozmowy Luba mnie sprzedała, że od jakichś trzech miesięcy bardzo ograniczam mięso. I od razu padło pytanie do mnie:
„co? dlaczego nie jesz mięsa? Zawsze mnie ciekawiło co kieruje ludźmi…”
i nie czekając na odpowiedź, od razu popłynął potok poglądów kim to wegetarianie nie są, że przecież tłuszcze zwierzęce są potrzebne, że przyswajalność, że witamina B12, że co ty Damian pedał jesteś? Dwa razy ostra baranina na grubym!

Leci ta szarża słów na mnie, a mnie trudno się wbić z odpowiedzią na to pierwsze pytanie. W ogóle po kilku zdaniach przestałem nawet próbować, tylko słuchałem, bo co innego mi pozostało?:D
Jak już się wystrzelali z tych ślepaków, a trochę to trwało to odpowiedziałem, że jem mięso, przecież nikt nie powiedział, że nie jem! I dopiero potem, jak się otrząsnęli z tej maligny, mogliśmy już jakoś rozmawiać o rzeczywistym temacie.

Takie mam ogólnie wrażenie, że ostatnio bardzo trudno z kimś dyskutować. Politycznie to zawsze był balans na krawędzi, odkąd pamiętam. Ale teraz przeszła ta zaraza na wszystkie wątki. Powiesz, że każdy powinien mieć prawo trzymać się za rękę, a usłyszysz o zmuszaniu dzieci do masturbacji. Powiesz, że bicie i niszczenie auta jakiegokolwiek innego obywatela powinno być ścigane, a usłyszysz, że przecież LGBT jest uciskane i trzeba ich wspierać.
No kurwa, rzeczywiście!

Skąd się bierze to ciśnienie i chęć wyrzucania na innych swoich poglądów w ogóle nie związanych z tematem?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 5,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi:

Chciwość

11 sierpnia, 2020, Autor:

I teraz do clue.  Jak wiadomo były wyroby/wybory (w chuju to mam, a tym, którym gul skacze w myśl betonowego myślenia „nie byłeś, nie masz prawa do” opinii od razu proponuję walnąć baranka w ścianę na opamiętanie) i po raz n-ty zauważam, że każdy sobie rzepkę skrobie. Jako osoba postronna widzę, jak wszyscy patrzą na obietnice i (zapomnijmy o działaniach, to nie ta planeta/kraj) krótkoterminowe. I półśrodki. Każdy średnio ogarnięty wie co jest i jak jest. I teraz takie pytanie do rodziców: jesteście świadomi konsekwencji tego, że z pustego Salomon nie naleje? Za parę/naście/dzieści lat. Dokładnie nie wiem. Bo na kredytach nie da się wiecznie jechać. Kiedyś lichwiarz zapuka, chyba, że planujecie znaleźć frajera na np mieszkanie, zastawić je i od razu na lewo sprzedać, a potem kupić se wyspę x i tam spokojnie dożyć/przeżyć spokojnie starość. Gdybym ja był rodzicem, (nie będę, nie czituję i jałmużny nie chcę ani takiej, ani quasi emerytury/renty) i wierzył w moc wykonawczą i faktyczną tego gówno „przedsięwzięcia”, to przede wszystkim ważyłbym długo i rozsądnie swój wybór, który dałby balans na już i na przyszłość. Dla siebie, ogniska domowego i własnych dzieci. Bo mnie chore złotóweczki nie jarają.

Dobra rozumiem, w pigułce sportowcy, menele, potylicy, obiboki, fizole, umysłoje i inni weekendowi wojownicy nocy co obsrali zbroję – zagłosują na tego co im do papy napcha więcej (na papierze). Logiczne? Ta. Bo taka moda a i tak by nie weeeeeszli to głosuj na złość SOMsiadowi

Ale przecież lepiej nic nie robić i mieć banana niż robić i mieć 10! Tylko frajer chce więcej pieniędzy i w ogóle jakiś pazerny niedojeb. Szczególnie za uczciwą, ciężką pracę – dobra wypłata SIĘ NIE należy.  Św. Franek i inne takie tam jego rodzaje nawołują do cnoty i ubóstwa (ujebstwa), nieprawdaż?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!