Wkurwienia w kategorii: ‘Ludzie’

Gimbaza

3 maja, 2019, Autor:

Kurwa!!! Takie słowo mam na myśli, kiedy tylko myślę o tej niedojebanej gimbazie. Zawsze myślą, że są fajni, bo mają towarzystwo. Takie ścierwo jest irytujące zarówno w internecie, jak i w realu.

Pamiętajcie: zasada numer 1, nie zakładajcie kont na FB, a jak już zakładacie, to nie dodawajcie do znajomych tego jebanego ścierwca. Powiedźcie mi, co ma za sens oznaczanie pierdyliard osób na jednym jebanym zdjęciu (nawet jak tych osób tam na tym zdjęciu nie ma) i dodawanie jakiegoś depresyjnego cytatu dla dzieci! No KURWA! Ponadto jak widzę te komenatarze pod tym rażącym zdjęciem, to nie wiem czy jebnąć się patelnią czy tłuczkiem do mięsa. Jak widzę wpisu typu „Piękna/y, najlepsza/y (miliard emotikonek, serduszek i chuj wie czego)” to mam ochotę popełnić samobójstwo. Jeszcze gorzej jest ze „związkami” na FB. Ta gimbaza pisze do siebie na Messengerze wiadomości typu „kocham cię skarbie (miliard emotikonek, serduszek i chuj wie czego)”, a ta osoba odpowiada „ja ciebie teeeż!!!!!!!!!!!!!!!”. A po 2 dniach gorzki rozwód. Pamiętam, że 2 lata temu byłem w grupie na Messengerze z taką jedną gimbazą i tam co chwile były jakieś pierdolone kłótnie! I te ich teksty typu „ha! zabrakło ci argumentuf!!!” (błąd ortograficzny zrobiony celowo). No ja pierdole, jakby oni mieli trochę oleju w tych ich pustych łbach to by zrozumieli, że najlepiej jest ignorować wszelkie kłótnie, itp. Ci debile z resztą sami próbowali mnie sprowokować i potem pisali takie rzeczy, że mi zabrakło argumentów, itp. ale po co się przejmować zdaniem jakiegoś idioty, co i tak nie ma innego życia niż messenger i facebook? No właśnie. Ponadto na tych grupach co chwilę ktoś pisze, że chce się zabić bla bla.. Rozumiem, można mieć problem życiowy, ale ci idioci nie muszą zwracać na siebie uwagi pisząc zdania typu „chcę się zabić!! (miliard płaczących emotikonek, złamanych serduszek i chuj wie czego)”. Od tamtych dwóch lat, nie używam aż tak intensywnie Facebooka jak kiedyś. Wypierdoliłem całą gimbazę ze znajomych i mam teraz 50 znajomych. Dla mnie to dużo, ale dla nich to trzeba mieć co najmniej 4000 znajomych na FB, żeby być kimś. Tylko, że można mieć 400000 znajomych na FB, a w realu? Ha! Właśnie, więc morda w kubeł jebane gimbusy, co nie mają życia, tylko siedzą w tych pierdolonych telefonach, nie ruszą dupy nigdzie, tylko siedzą w tych jebanych telefonach. Zaczyna mnie to przerażać, bo ta nowoczesna technologia sprawiła, że te gimbusy mają pustke we łbie.

Ufff, ale się rozpisałem o tym co robią w internecie, gdyby ich starzy to wszystko zobaczyli, co tam się odpierdala… Jednak w realnym świecie oni nie są dużo lepsi! Zawsze jak przyjeżdzą autobus i wysiada z niego ta jebana hołota, to mi się już humor psuje. Odpalają swój zajebisty głośnik i puszczają jakieś pierdolone „rapy”, które nie są rapami, tylko pierdoleniem o Szopenie! Nic, tylko śpiewanie o jakichś jebanych narkotykach, ruchaniu, itp. słuchaj, ja wiem, że Ciebie biedaku pierdolony nie stać na papierosy, bo ci starzy kasy nie dali, a nikogo w życiu nie przeleciałeś, bo masz za małego, ale to nie znaczy, że musisz słuchać jakichś jebanych piosenek innego jeszcze bardziej jebniętego desperata. Ponadto, zawsze skądś mają jebane petardy. Zawsze ci jebańcy muszą je podpalać, gdzie ludzie mieszkają. To mi spokoju nie da. Ja wiem, że oni mają pusty łeb, ale że aż tak, że nie umieją pomyśleć, że kurwa ludzie mieszkają?! Nosz kurwa, chuj w dupe wszystkim, którzy myślą, że są fajni, bo kurwa podpalili jakąś jebaną petardę z ruskiego bazaru za 5 zł!

I potem pomyśleć, że taka hołota potem wychodzi na świat… Już się boję tych czasów. Ratujcie mnie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Polskie święta

21 kwietnia, 2019, Autor:

Siedze w pracy (branża medyczna). I kocham Polskie Swieta. Rodzinne, w zgodzie z tradycja bo jakżeby kurwa inaczej? Ktoś chce wyjechać na urlop w tym czasie? Bezbożnik, zboczeniec, gender, lgbt, mason i co tylko jeszcze…

Czyli w skrócie: alkohol, awantury i pobicia (zarówno na etapie przedszpitalnym jak i szpitalnym), bole brzucha, nudnosci i wymioty z przeżarcia.

Na razie wysyp „pokropionych” i z problemami gastrycznymi. Prawdziwe kwiatki dopiero w drodze… O dniu jutrzejszym (drugoświątecznym) nie myśle – po godzinie 8:00 bedzie to juz zmartwienie kogo innego, świećcie bogowie nad jego dusza.

Radosnych Swiat Wielkanocnych wszystkim Wkurwionym ;-)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 7,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: , ,

WITAM w mieście kurwlów Bolski 

14 kwietnia, 2019, Autor:

Przyjemna mieszanka potu, trawionego alkoholu oraz skarpet z domieszką rzygów wkradła się dyskretnie moje nozdrza. Dumny, dostojny i lekko przygarbiony majestat ukazał się moim oczom. Spotkałem prawdziwego polskiego szlachcica XXI wieku. Ludzie w popłochu przesiadali się w inne części tramwaju, żeby miał odpowiednią i wygodną przestrzeń dla siebie, skoro już zdecydował się jechać tym samym numerem. Cóż to był za wspaniały obraz szacunku. Polacy jednak w czasach wolności też potrafią ze sobą wspaniale współpracować. 

  Gdy tylko stanąłem stabilnie na chodniku, wprost w moje oczy zaświecił blask gołej dupy, delikatnie osuwającego się na bruk sarmaty. Każdemu może się zdarzyć taka niefortunna sytuacja, zwłaszcza ludziom tak wysoko urodzonym. Ów pan pojął prędko, iż jego pomyłka przyprawiła zgromadzone damy w delikatne rumieńce. Także zręcznie się podniósł, a razem z nim jego spodnie – ku rozczarowaniu widowni, której los dzisiaj nie poskąpił widoków. Na szczęście spodnie kiwającego się na wietrze jegomościa nie trzymały się jak należało i wnet opadły mu do kostek, wystawiając na słońce jego krewetkę. Przechodzące kobiety żałowały, że nie mogły się ubrać lepiej na taką okazję, bądź też mdlały z zachwytu. Ja mogłem tylko zazdrościć. 

Gdy wszedłem do klatki mojego kolegi poczułem zapach gówna. Od razu wiedziałem, że tylko polski szlachcic mógł w ten sposób darować swój kał swoim sługom. Zapach gówna pogoni ten plebs do pracy, by mogli ciężko harować na zasiłek autora tego placuszka przed windą. 

Omówiwszy z kolegą sprawy nieistotne dla tej historii i ogólnie całego świata, postanowiłem wrócić do domu tym samym tramwajem co przyjechałem. Miałem dość żuli i innych ludzi na dzisiaj, więc utworzyłem wokół siebie barierę w postaci słuchawek i rozproszyłem ją niczym tarczę ochronną. Wtem jakby znikąd przede mną stanął żul. Swoim otworem gębowym zanurzonym gdzieś w gęstej brodzie, klejącym się od jakieś wydzieliny coś do mnie mamrotał. Nic nie słyszałem, ale widziałem jak zręcznie mieli wargami swoje płyny w moją stronę. Bariera niestety pęka jak bańka mydlana pod szablą takich szlachciców. Spojrzałem mu prosto w oczy, wykrzywiłem twarz w największej nienawiści na jaką było mnie stać i ryknąłem: PRECZ! Jego oczy  wciąż wyrażały ten sam bezmyślny wyraz z tym, że jego otwór gębowy zaczął ruszać się w szybciej. Wyciągnąłem słuchawki i usłyszałem szaleńczy bełkot o rodzinie i innych głupotach. GŁUCHY JESTEŚ?! WYPIERDALAJ, BO CI ROZKURWIĘ ŁEB! Zmroziło dziada. Cofnął się kilka kroków i kalekimi ruchami oddalił się ode mnie, cicho szlochając pod nosem. 

Czy oglądając codziennie biedę spowodowaną bezmyślnym alkoholizmem, przestałem rozróżniać faktyczne cierpienie od babrania się w gównie własnych błędów? Czy obraz śmierdzącego gównem żula, który czerpie satysfakcję z obrzydzenia jakim go darzą inni można przypisać każdemu, kto nie zareagował odpowiednio  na czas by uchronić się przed życiem na ulicy? Przecież w dzisiejszym świecie bardzo łatwo można stać się głodnym i odrzuconym. Z drugiej strony przecież istnieje bardzo dużo placówek, które w prosty sposób pomagają odbić się od dna wszystkim którzy tego pragną. 

Czy po prostu pozwolić temu światu być takim jakim jest, i w swojej szarości najmniej szkodzić innym, ograniczając kontakt werbalny do minimum? Czy nie lepiej pozostać cichym, skoro cisza i milczenie jest jedynym co po nas pozostanie?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Super Tata

3 kwietnia, 2019, Autor:

Wczoraj byłem z moim gówniaczkiem na placu zabaw pod blokiem. Jakaś starsza (5 lat) dziewczynka się już tam bawiła ze swoim ojcem. Ten w stylówie „nie jestem ze wsi”, czyli eleganckie ubranie o pół rozmiaru za male, kwadratowe pantofle do przykrótkich jeansów, wiecie takie idealne do zabaw z dzieckiem w piaskownicy.
Ta dziewczynka sympatyczna, niby sie nie odzywa i zajeta swoim śmiganiem ze zjeżdżalni, ale jakieś podchody do mojego gówniaczka robi. A to podniesie łopatkę, a to przysunie coś jak gówniaczek nie sięga.
I ten jej stary co rusz coś tam bełkocze, że chodź już z tej zjeżdżalni, już dużo razy zjeżdżałaś, a to nie baw się piaskiem, idź na huśtawkę.
No kurwa, wyjść z dzieckiem do piaskownicy i zabraniać mu zabawy piaskiem? Albo mówić czym, czy jak ma się bawić? No ja pierdole, co za śmieć. Po co się rozmnażać, jak się tych dzieci nie lubi, nie umie albo nie chce obsługiwać. Może i ma smutne jak pizda życie, ale trzeba już być upośledzoną spierdoliną, żeby psuć je innym, non stop rugać gówniaka, że się bawi na placu zabaw. Nie wiem, ludzie się wstydzą, że ich dzieci się dobrze bawią? Boją się tego? Zazwyczaj nie rozumiem innych, ale kurwa no ja piehdole, ludzie, wszystko ma swoje granice.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!