Wkurwienia w kategorii: ‘Dowcipy’

Baby to chuje

31 stycznia, 2017, Autor:

WITAM,

Patrzę, idzie przede mną. Przeskakuje z nogi na nogę, kręci swoimi pośladkami tak czarująco, że rozproszyłaby tym najbardziej świątobliwego mnicha. Co kilka kroków przerzuca włosami, jakby tym gestem chciała przeciągnąć na siebie wzrok jeszcze większej publiki. Ubrana była w czarne kozaki na wysokim obcasie, obcisłą spódniczkę lub sukienkę ukrytą wyżej pod zimowym płaszczem, ściśniętym mocno w talii. Odwzajemniała uśmiechy mijających ją przystojniaków, którzy mając sukces w oczach już leżeli na niej w swoich fantazjach. Krzywiła się na widok perwersyjnych spojrzeń i uśmiechów brzydali, którzy w obliczu urażonego ego zmieniali swoje zainteresowanie w postawę chłodnego jurora konkursu piękności. Inne kobiety ją raczej ignorowały, lub mordowały zazdrosnym grymasem. Była bardzo świadoma tego, że tamtego dnia wyglądała zniewalająco. Najciekawsza atrakcja w tym smutnym i brzydkim jak chuj mieście. Gdy jej droga przestała zbiegać się z moją i zniknęła mi z oczu, zastałem w głowie myśl pełną podziwu dla kobiecej próżności.

Faceci siedzą waląc browar, grając w gry, gadają mnóstwo o kobietach zachwycając się nimi lub je poniżając, natomiast to one poświęcają swój czas by uczyć się samych siebie i jednocześnie poznawać nas, mężczyzn. Znają nas na wylot, wiedzą co nas najbardziej pobudza i jak to wykorzystać. Stroje i makijaże dostosowują do swojej urody, aby uwidocznić te największe atuty i zasłonić to co je zawstydza. To jedno spojrzenie, ten jeden ruch biodrami, uśmiech, gest mają rozgrzać cię od środka jak wulkan, a rozbierając ją masz czuć się jak żebrak któremu los tym razem nie poskąpił szczęścia. Takich jak ty ona jest w stanie odkryć każdego dnia po kilka razy, ale ty nigdy nie znajdziesz drugiej podobnej. Mają nad nami przewagę. Chociaż w ostatecznym rachunku nie ma znaczenia czy nas pokochają, uwielbią, zabiją, znienawidzą, wsadzą pod pantofel, ponieważ jedyne co zawsze po nich pozostanie to szaleństwo i samotność.

Przewaga kobiet przejawia się też w tym, że nie istnieje w przyrodzie zjawisko gwałtu na facetach. Na czystych heteroseksualnych zasadach oczywiście. Jakiś czas temu znajomy wyciągnął mnie na piwo. Temat jaki chciał ze mną obgadać ukrywał do trzeciej kolejki, aż w końcu rzucił:

– Bill, kurwa ostatnio zostałem zgwałcony.

– Fajna była? – spytałem zaciekawiony.

– Tak, ale…

– Zapukała Ci do drzwi testem ciążowym? – przerwałem darując sobie nudne pierdolenie.

– Nie, ale byłem pijany. – próbował się bronić.

– To nie był gwałt.

– Jednak czuję się jakiś taki brudny, jakbym po sraniu nie wytarł porządnie dupy. Widzisz, byliśmy na imprezie i od jakiegoś czasu czułem, że ta ósemka czai się na mnie jak sęp, jednak niczego z nią nigdy bym nie chciał, ale przyjemnie się z nią pije. Na ostatniej imprezie schlałem się bardzo szybko i ona to wykorzystała. Wcale nie przeszkadzało jej, że w pamięci mam tylko rozmazane światełka, powiem więcej: jeszcze bardziej się napaliła. „Tak się Tobą zajęłam, że podświadomie będziesz mnie wołał, nawet jak będziesz z jakąś inną”.

To wciąż nie jest gwałt, po prostu Cię wybrała. Facet jak wybierze kobietę, a ta go odtrąci to gorzko przełyka porażkę, albo w swoim zawzięciu zamienia się w obłędnego romantyka, zboczeńca. Kobieta jak wybierze faceta i w swoim zawzięciu nie przełknie tego odtrącenia, to znajdzie furtkę i staranuje ją by otrzymać to czego chce. I tak wtedy nie można jej o nic oskarżyć, chyba że jest brzydka lub zrobiła to by mieć z Tobą dziecko. Wystarczy chcieć, a tutaj Ty byłeś chciany. Zobaczysz to się powtórzy, a może potem nawet będzie regularnie występować w kalendarzu – jak niedziela.

To się powtórzyło jeszcze kilka razy. Chyba teraz ten znajomy faktycznie będzie wykrzykiwał w spazmach imię Ósemki gdy będzie posuwał jakąś inną, bo jak się okazało dziewczyna go tak zaspokoiła, że podskoczyła jeden punkt w skali i zaczęła być nazywana Dziewiątką. Żadna kobieta chyba jeszcze nie wróciła do swojego gwałciciela po dokładkę. Czasami myślę, że nie można żadnej z Was szczerze nazwać kurwą. Dzisiaj potraficie być nawet gorsze, a może zawsze takie byłyście. Górujecie nad nami. Jesteście chujami.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 8,40 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Tagi: ,

Jak ujebać pracownika

14 marca, 2015, Autor:

Nie dalej jak w tamtym tygodniu dostałem na mój jubileusz dziesięciolecia,  kryształowy wazon. Przez chwilę czułem się nawet dowartościowany, ale krótko. Przychodzę do domu a stara pyta

– co tam masz?

– nie widzisz ? Wazon kryształowy dostałem

– a co to za wazon?, przecież dziury na kwiaty nie ma. Patrzę, faktycznie nie ma, więc mówię

– czekaj,  ja to jutro wyjaśnię, nie wiem co to za jaja.

Nazajutrz dyrdam do tego Mietka, naszego personalnego i od progu

– ty, wczoraj dostałem wazon, nie?

– no tak, i co?

– co, co. Dziury na kwiaty nie ma, Co wy ze mną w chuja lecieć chcecie ?!

On tak patrzy

– no rzeczywiście nie ma…, a przecież kupowaliśmy normalny

Ale ogląda dokładniej, zagląda od spodu  – ty, kurwa patrz, i dna też nie ma!

No żesz ty….

I tak jest zawsze. Jak se weźmiesz z automatu tej darmowej lury, eufemistycznie zwanej kawą – to kubek zawsze do połowy pusty.  Już połowę zajebali !

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 2,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Safari albo cała prawda o ludzkiej naturze

11 marca, 2015, Autor:

W czasie safari w Kenii, na sawannie z autobusu wysiadła grupa turystów (wśród nich jeden kulawy) by pooglądać zwierzęta  żyjące w naturze. No więc idą i oglądają; tu pasące się stado antylop, tu żyrafy itd. Aż w końcu dochodzą do stada lwów. Lwy, widać głodne puściły się za nimi, więc wszyscy ile sił w nogach uciekają w stronę busa. Na końcu, oczywiście kulawy – kuśtyk, kuśtyk ale póki co się nie daje.  A lwy coraz bliżej, więc jeden z uciekających zatrwożony  woła:

– kulawego!, kulawego!

a kulawy

– co kulawego! co, kurwa kulawego! Niech kogo chce!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 8,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Pokuta

11 marca, 2015, Autor:

Babcia modli się pod figurą, w bocznym ołtarzu kościoła, co trwa dosyć długo, już po zakończeniu ostatniej mszy.

Więc kościelny, który chciałby już kościoł zamknąć podchodzi dyskretnie i pyta:

– a cóż wy kobieto tak się  długo tu modlicie

Na co babcia

– a bo ja strasznie przeklinam i ksiądz proboszcz zadał mi na pokutę 50 zdrowasiek do świętego Antoniego 

a kościelny na to

– ale to nie jest święty Antoni tylko św. Jan

– cooo? świety Jan? Ażesz kurwa jego mać i czterdzieści pięć zdrowasiek poszło się psu w dupę jebać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 5,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!