Gdzie jest Chujowo?

Witam

Rozpoczynam dziś nowy dział. Będziemy badać gdzie w Polsce jest Chujowo (od 21.11.2009 Chujowo ma swoją oficjalną stronę – tutaj).

O co chodzi?

Każdy z Was, drodzy czytelnicy, obserwuje na co dzień wokół siebie wiele chujowych rzeczy. Stan dróg, administracja publiczna, syf na chodniku, brak parkingów – słowem wszystko. Co z tym można zrobić? Wiadomo – nic. Ale można zgłosić takie miejsce, wieś, miasto do megawkurwa.

Każde zgłoszenie weźmie udział w badaniu gdzie w Polsce jest Chujowo. Weźmiemy długość i szerokość geograficzną i zapiszemy na naszej liście. Na koniec ze wszystkich długości i szerokości geograficznych wyciągniemy średnią, która powie nam gdzie wypada geograficzny środek chujowości w Polsce. Będziemy później postulować utworzenie w tym miejscu nowej miejscowości o nazwie Chujowo.

Skąd ten pomysł? Otóż zainspirowała mnie nazwa jednej z miejscowości nad morzem: Chłapowo. Jest tam wyjątkowa podła droga wyłożona starą, zniszczoną kostką brukową, po której jeździ się po prostu chujowo. Skojarzenie było bardzo proste.

Próbowałem zarejestrować domenę chujowo.pl, ale niestety była już zajęta. Chujowo. Postanowiłem więc, że pociągnę ten temat tutaj.

Przykład:

Ja zgłaszam dzisiaj dwie miejscowości. Wspomniane Chłapowo (za chujową drogę) i mój rodzinny Kraków, za wszystko: drogi, nieudaczne władze miasta, brak parkingów w centrum, wieczne korki i za to, że tutaj po prostu chujowo się mieszka.

Szukam współrzędnych geograficznych na tej stronce:  http://astronomia.zagan.pl/art/wspolrzedne.html

Chłapowa niestety nie ma na liście, znajduję więc sąsiednie Władysławowo:

18°24'E    54°48'N

Kraków ma współrzędne:
19°57'E    50°03'N

Liczę średnią dla Chujowo:
18°90'E    52°25'N

chujowo

Zaznaczam wszystkie te miejscowości na mapie (orientacyjnie, dopóki nie znajdę lepszej mapy):

Zapraszam do udziału w zabawie!

Dla osób nie posiadających konta na megawkurw.pl: zgłoszenia można nadsyłać na adres chujowo@megawkurw.pl

Do tej pory na liście są:

 1. Chłapowo – 18°24’E 54°48’N
 2. Kraków – 19°57’E 50°03’N
 3. Wleń – 15°41′E  51°01′N
 4. Sanok – 22°13′E 49°33′N
 5. Katowice – 19°00′E, 50°15′N
 6. Katowice (po raz drugi)
 7. Kalety  – 18°54′E 50°34′N
 8. Łódź  – 19°27′E 51°47′N
 9. Szczecin – 14°34’E 53°26’N
 10. Wałbrzych – 16°16′E 50°46′N
 11. (-) Łódź (postulat usunięcia z listy)
 12. Katowice (po raz trzeci)

Oczekuje na uwzględnienie do średniej:

 1. Łódź – ponowne dodanie do listy

Geograficzny środek chujowości w Polsce, zwany Chujowo, wypada w tym momencie tu:

18°14′E 50°94′N

Lokalizujemy to miejsce przy pomocy tej strony: http://mapa.dojazd.org/

Okazuje się, że Chujowo wypada tuż koło Ostrowa Wielkopolskiego.

Chujowo_2009.11.15

Kto dodał i z jakim uzasadnieniem:

1. Chłapowo

Dodał: admin

Uzasadnienie: Bo przez miejscowość prowadzi chujowa droga, ze starą, zniszczoną kostką brukową.

2. Kraków

Dodał: admin

Uzasadnienie: za wszystko: drogi, nieudaczne władze miasta, brak parkingów w centrum, wieczne korki i za to, że tutaj po prostu chujowo się mieszka.

3. Wleń

Dodał: Rzeźnik znad Bobru

Uzasadnienie: Tu jest wszystko chujowe, zaczynajac od Władz na mentalności ludzi kończąc.. nie ma takiej chujni jak we Wleniu ! wszyscy, kto tylko moze to spierdala .. miasto ma 800 lat, jest malowniczo polozone ale zaden chujowy jegomość nie potrafi tego wykorzystac.. dlatego jest taka chujnia

4. Sanok

Dodała: Zula

Uzasadnienie:

Sanok jest przepięknym miastem, i żal mi dupę ściska, że nie mogę tam wrócić, a nie mogę wrócić, ponieważ chujowo jest:
a – z pracą (podkarpackie – największe bezrobocie w Polsce; nawet zasiłek dla bezrobotnych wypłacają cały miesiąc dłużej)
b – z zarobkami (nawet jak już ta praca jest, to na kokosy nie ma co liczyć)
c – z kulturą (filmy do kin trafiają w rok po premierze polskiej; koncertów praktycznie niet – jest jeden jedyny lokal, gdzie się zaprasza fajnych muzyków, ale nawet ten lokal ostatnio zatracił swój klimat
d – z ludźmi! Sanok to miasto emerytów, rencistów i licealistów; człowieka w wieku powyżej studenckim nie uświadczysz, bo kto żyw jak skończy studia, spierdala jak najdalej od Podkarpacia.

I generalnie ze wszystkim. Ludzie tu zarabiają mniej niż gdziekolwiek indziej, a np. ciuchy w sklepach są droższe niż w Krakowie. W sumie chyba tylko jedzenie jest tańsze.

No i co mnie wkurwia, to fakt, że to naprawdę miasto z potencjałem – rzut beretem w Bieszczady, jest największa w Polsce galeria obrazów Beksińskiego, w muzeum ikony bieszczadzkie od XIV w. począwszy, skansen z zabytkowymi chałupami… No ale nikt tam niczego nie rozwija, więc się nie dziwię, że ludzie spierdalają. Jak dla mnie to podwójne Chujowo, ze względu na te zmarnowane szanse.

5. Katowice

Dodała: WysokiObces

Uzasadnienie:  Bo są brudne, śmierdzące, wszędzie pełno ćpunów, którzy ukochali sobie obskurny Dworzec,bo są wieczne, kurwa niekończące się remonty, przebudowy, nadbudowy i chuj wie jeszcze co.

6. Katowice (ponownie)

Dodał: ASPIRYNA

Uzasadnienie: I chuj wie jeszcze co tam kopią….jedno kurwa jest pewne że oni chcą z Katowic zrobić drugi kurwa Paryż!!

7. Kalety

Dodał: Zoperto

Uzasadnienie:

Bo kompletnie nic tu nie ma – jedyna atrakcja to las i małe jezioro, nic się nie dzieje, jest brudno,kiepski dojazd do większych miast – AUTOBUSY MIEJSKIE TU KURWA NIE DOCIERAJĄ,a nie mała część ludzi to zwykła patologia
To tylko mały skrót.

8. Łódź

Dodał: Chloropromazyn

Uzasadnienie:

Proponuję (jako jedynego słusznego pretendenta do tytułu) Łódź (19°27′E 51°47′N) i średnia z całą pewnością wypadnie gdzieś tutaj ;] To już nie jest kwestia brudu, smrodu, ubóstwa, nudy i zacofania, to kompletna patologia i codzienny wkurw – po prostu jądro ciemności i lej po strzale z gwiazdy śmierci…
Za drugim co do wielkości miastem w Polsce przemawiają takie miejscowe atrakcje jak:
– Rodzice przechowujący dzieci w beczkach.
– Pogotowie wykańczające pacjentów pavulonem.(tzw Łowcy skór)
– Policja strzelająca do studentów na juwenaliach (wydarzenia zwane również “Masakrą na juwenaliach” 2 osoby straciły życie, 70 zostało rannych)
– Lokalna (anty)komunikacja miejska (oj o tym to napiszę więcej…)
– Aż 2 Kluby piłkarskie za to w jednakowo żenującej kondycji.
– Bezrobocie wprost proporcjonalne do wielkości miasta (gdy już odliczyć “oferty” “pracy” w postaci staży, składania długopisów, dawania dupy itp.)
– itd. ale miało być krótko więc kończę…
Pozdrawiam

9. Szczecin

Dodała: Malina

Uzasadnienie: chujowe wygwizdowo z tramwajami, dziura na dziurze zamiast asfaltu i same kurwa betony w magistracie…

10. Wałbrzych

Dodała: Joawel

Uzasadnienie: za dziury, światła, śmierdzące kamienice, długaśną kiszkowatą drogę, która ciągnie się 20 km i wzdłuż niej jest miasto, za to, że nie wiadomo gdzie jest centrum i że myślisz, że już się skończył ten koszmar a po 2 km pól znów zabudowa i dalszy ciąg męki, za ludzi, którzy nie otwierają drzwi i gadają z tobą przez nie, że kładą sobie na wycieraczki gazety, by tejże wycieraczki nie brudzić.

11. Łódź – postulat usunięcia z listy

Dodał: Silver

Uzasadnienie: a ja uważam że w Łodzi nie jest chujowo bo poza tym wszystkim co wymienił Chloropromazyn w Łodzi jest naprawdę zajebiście i nie chciałbym mieszkać nigdzie indziej także proszę o odjęcie Łodzi (19°27′E 51°47′N)

12. Katowice (po raz któryś)

Dodała: Judicious

Uzasadnienie: Dlatego, że zawsze jak tam jadę i chcę ominąć pieprzoną, płatną, wiecznie remontowaną autostradę to się muszę pogubić, bo tak chujowe w tym mieście są oznaczenia dróg. A już szczytem jest jedno rozwidlenie gdzie dwa pasy idą w prawo i dwa w lewo i dopiero za rozwidleniem jest znak gdzie te pasy kurwa prowadzą!!!!!!!!!!

13. Łódź (ponowne dodanie do listy)

Dodał: Fikoł

Uzasadnienie:
1.Za prezydenta :/
2.Za syf, kiłę i mogiłę
3.Za brak rozwoju
4.Za wszystkich meneli
5.Za dziury w ulicach
6.I tym samym przyłączam się do wypowiedzi Chloropromazyna

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,00 na 10)
Loading...

komentarzy 51 do “Gdzie jest Chujowo?”

 1.  kat pisze:
  21 października, 2011 o godzinie 21:02

  wiesz gdzie jest chujowo chujowo jest tam kurwa gdzie się chujowo czujesz, gdzie chujowo myślisz, gdzie chujowo przewidujesz, gdzie chujowo pytasz, gdzie chujowo stwierdzasz, gdzie chujowo opowiadasz, gdzie chujowo oceniasz, gdzie chujowo manipulujesz, gdzie chujowo decydujesz, gdzie chujowo planujesz i wnioskujesz tam jest właśnie chujowo…

 2.  middy1983 pisze:
  24 lipca, 2013 o godzinie 06:07

  Adminie – a nie prościej było zrobić tematu GDZIE NIE JEST CHUJOWO ?? i w opcjach odpowiedzi dodać zakładkę NIGDZIE ?? :-) :-) :-)
  Tak patrzę na ten cały zajebany kraj i kurwa pierwszy raz mam zagadkę nie do rozkminienia! Serio nie wiem … gdzie nie jest CHUJOWO :-)

 3.  Rumun pisze:
  24 czerwca, 2014 o godzinie 15:47

  a warszafffka gdzie? Przecie to tam najbardziej chujowo. Stawki chujowe. Czystość chujowa. Ludzie jacyś w większości przypadków mocno chamscy czyli chujowi, ulice dziurawe czyli chujowe, tu rządzi PO więc chujowo podwójnie, belweder ogrodzony i nie da rady nikomu przyjebać więc chujowo, ceny z kosmosu więc chujowe, powietrza przez ten smog nie ma więc też chujowo a w dzielnicy chujowizna w tym chujowie tj. na pradze pn. nocą może być ałała jak z buta śmigasz :-) Jak cie psy nie zgarną bo chujowo krzywo idziesz to inni ci wpierdolą bo chujowo krzywo się patrzysz. Jak dla mnie – to właśnie stolyca powinna być numerem uno – jak zresztą we wszystkim.

 4.  rajmundx pisze:
  30 kwietnia, 2015 o godzinie 18:25

  Za Warszawką jestem to znaczy nie za Warszawfką tylko za „Kijowem2” bo teraz tu kurwa Ukrainiec Ukraińcem Ukraińca z roboty do roboty za 5 zeta przepycha. Ukraińce na ulicy, Ukraińce w metrze, autobusie i tramwaju, o Ukraińcach w TV, o Ukrainie w gazecie, internecie i kurwa i w kiblu. Płacą w robocie jak na Ukrainie, wszystko drogie jak na Ukrainie. Po chuja nam ta wschodnia granica??????

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.