Wojtyłko – co to kurwa jest?

26 kwiecień, 2021, Autor:

Nie ufam ludziom skrajnie religijnym. Nie ufam w huj, ale tym razem dałem się podejść.

Dostałem dla mojej Młodej buty w spadku po innym gówniaku. A jego starzy są strasznie zafiksowani religijnie…

 

Otwieram kartonik, a tam trzy pary butów. Wszystkie z ogromnym napisem WOJTYŁKO. Co to KURWA jest? Żeniaczka Wojtyły z Ryłko? Chryste.

Buty dla dzieci mogą być z kwiatkami, z liskami, albo… z wielkim napisem „Wojtyłko” pisanym czcionką subtelną jak reklama KOSBUD na klacie, plecach i czole Pudziana.

Skarżę się Małży, że może mam jakąś alergię na tym punkcie, ale nie mogę patrzeć na te ciżemki, nie dawajmy ich młodej. Oczywiście w odpowiedzi „o co Ci chodzi, każda firma może sobie brandować produkty jak chce, jakie łączenie Papieża z dziećmi?”.

 

Wchodzi na stronę producenta, a tam na głównej stronie info, że czytelnicy Gościa Niedzielnego mają zniżkę :D Także zbieżność nazwisk wcale nie jest przypadkowa. Czekam tylko kiedy Młoda będzie mnie naciągać na kremówki.

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Wojtyłko – co to kurwa jest?”

 1.  Faquś pisze:
  27 lipiec, 2021 o godzinie 09:26

  O chuj.

 2.  NIwpistuuuNIwoko pisze:
  25 wrzesień, 2021 o godzinie 16:23

  Kościółek powstał w Polsce tylko ino po to … żeeee…
  głupio było budować tyle zakładów psychiatrycznych…
  a tak … na ambone jakiegoś pedofilca postawić, krzyszzz na dach i ścianę i … nie trzeba tłumaczyć nikomu spoza popierodolonii (czt. dawn. polonii…) dlaczego co drugi na ulicy to „pacjent”

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.