Podsumowanko 2020

2 stycznia, 2021, Autor:

No hej!

2020 był wyjątkowym rokiem i na szczęście już zdechł. Jego upośledzenie trochę rozbujało naszą stronkę, także im gorzej tym lepiej :D Powstało o około połowę więcej wkurwów niż rok, dwa czy trzy temu. Osobiście odczułem tę aktywność przyjemnie, więc to nie tylko statystyka. Zaliczyliśmy skrajnie różne wpisy od rasistowskich przez różne standardy wkurwienia, aż po zupełne niewkurwy i proste relacje, że nam już w życiu dobrze – no i bardzo dobrze!

Niekwestionowanym liderem twórczości był Lemmy, ale wkurwialiśmy się tu w całkiem szerokim gronie za co bardzo Wam Milusińscy dziękuję. Chciałbym, żeby to miejsce pozostało ostoją wkurwienia i żeby te nasze relacje kwitły sobie tu o. Wciąż wpadają tu starzy wyjadacze i wciąż rejestrują się świeżynki, ale chyba nie mają odwagi czegoś skrobnąć :D w każdym razie wciąż jest potrzeba, by MW istniał z czegom wielce jest rad.

 

Mam nadzieję, że 2021 będzie co najmniej równie bystry!

Z rozmarzeniem,
Letalny Siusiak

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Różności

komentarze 3 do “Podsumowanko 2020”

 1.  Faquś pisze:
  3 stycznia, 2021 o godzinie 12:49

  Wciąż czekam na soldata pindolku. To już piąty rok <3

 2.  Letalne Prącie pisze:
  3 stycznia, 2021 o godzinie 15:55

  Miałem porządnie złojoną dupę, pamiętam jak dziś.

 3.  Lemmy pisze:
  6 stycznia, 2021 o godzinie 05:49

  Gralem w ten remake i jakos bardzo mi dupy nie urwal. Sa fajne pomysly, ale Soldat byl idealny w swej prostocie. Smieszny jest ten motyw z viagra czy czyms co powieksza bohatiera do rozmiarow, gdzie mozna utknac w tunelach na dobre

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.